close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Když se ve snaze o akademické a profesní úspěch, vydělávat Bachelor of Science (BSC) může sloužit jako ideální výchozí bod pro další vzdělávací úspěch. Takové stupňů naplnit studenty se základními dovednostmi potřebnými k dosažení cílů souvisejících s jejich zvoleném oboru. Co je BSC V Složení? Tento celoroční zaměřuje na procesu vytváření kompozic, v… Čtěte více

Když se ve snaze o akademické a profesní úspěch, vydělávat Bachelor of Science (BSC) může sloužit jako ideální výchozí bod pro další vzdělávací úspěch. Takové stupňů naplnit studenty se základními dovednostmi potřebnými k dosažení cílů souvisejících s jejich zvoleném oboru.

Co je BSC V Složení? Tento celoroční zaměřuje na procesu vytváření kompozic, včetně populárních technik, stejně jako teoretické pohledy. Studenti mohou být zasvěceni do lekce spojené s harmonizací, různé typy hudebních forem, a technologie a zařízení potřebné k výrobě moderních kompozic. Ohniska může zahrnovat kompozici prostřednictvím zvláštních nástrojů, který poskytuje hlubší pochopení celkového procesu.

Vydělávat titul bakaláře v kompozici může být užitečné pro zlepšení studenta tvůrčí výkon drasticky. Tyto lekce mohou být také přínosem z technického hlediska, stejně jako nabízí bohaté zázemí, ze kterého si studenti mohou odvodit budoucí inspiraci.

V závislosti na řadě faktorů, může celkem školné se liší docela dost při získávání BSc ve složení. Náklady mohou být ovlivněny umístěním školy, jakož i dobu trvání vybraných programů. Chcete-li získat úplné pochopení nákladů spojených s konkrétní škole, by studenti měli obrátit na instituci přímo.

Získání BSc ve složení může vést k řadě skvělých pracovních příležitostí jsou ideální pro studenty, kteří hledají kreativní prospívat v hudebním průmyslu. Zájemci o provádění veřejně může zajistit pozici v kapelách a na studiích, zatímco jiní mohou být přitahovány k uměleckému vedení a podobné související s podnikáním pronásledování. Absolventi mají zájem v oblasti marketingu může dát jejich kurzu k použití psaní znělky a jiné reklamy, zatímco více technické smýšlející absolventi se mohou rozhodnout, sledovat záznam zvuku.

Někteří studenti mohou najít na internetu celoroční mnohem pohodlnější, než více tradičních metod.To zahrnuje studenty, žijící v odlehlých oblastech světa, jakož i pracující profesionály, kteří se snaží podporovat jejich vzděláním. Hledat pro váš program níže a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní podobě.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Arizona Christian University
Glendale, Spojené státy americké

Bakalář vědy v hudbě s koncentrací teorie a kompozice nabízí komplexní základ v hudební teorii a analýze. Budete mít příležitost skládat v různých stylech a formách, včetně fi ... +

Bakalář vědy v hudbě s koncentrací teorie a kompozice nabízí komplexní základ v hudební teorii a analýze. Budete mít příležitost skládat v různých stylech a formách, včetně filmové hudby. Získejte nezbytné znalosti a dovednosti, abyste mohli pomocí moderní technologie notovat, organizovat, aranžovat a zaznamenávat hudební nápady. -
BSc
Denní studium
Angličtina
Zář 2021
Kampus