Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

BSc znamená Bachelor of Science, a to je vysokoškolák akademický titul. V závislosti na konkrétním programu, studenti, kteří vydělávají BSc se mohou rozhodnout pro vstup do kariéry, nebo pokračovat ve svém vzdělávání a získat pokročilého stupně.Filipíny, oficiálně známá jako Filipínské republiky, je suverénní stát v jihovýchodní Asii, v západní části Tichéh… Čtěte více

BSc znamená Bachelor of Science, a to je vysokoškolák akademický titul. V závislosti na konkrétním programu, studenti, kteří vydělávají BSc se mohou rozhodnout pro vstup do kariéry, nebo pokračovat ve svém vzdělávání a získat pokročilého stupně.

Filipíny, oficiálně známá jako Filipínské republiky, je suverénní stát v jihovýchodní Asii, v západní části Tichého oceánu. Angličtina je jedním z úředních jazyků Filipín a je povinný předmět ve všech školách.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Méně
Mapúa Institute of Technology
Manila, Filipíny

Tento program je kombinované studium základních inženýrských a stavebních kurzy managementu. Absolventi musí

Tento program je kombinované studium základních inženýrských a stavebních kurzy managementu. Absolventi musí -
BSc
Denní studium
Angličtina
Kampus
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here