BACHELORSTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené království.

BSc (Bachelor of Science) je akademický titul, který kombinuje obecnou celoroční se specializovanými třídami, které připravují studenty se znalostmi a dovednostmi začít kariéru. Stupně lze získat v různých témat a trvá v průměru čtyři roky dokončit.

 

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Canterbury je historické město katedrály, a jméno znamená "Kent lidí 's pevností ". Je to domov pro čtyři vysoké školy a několik dalších vysokých škol, které pokrývají 25% dospělé populace Canterbury.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené království. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené království zde.

nalezené výsledky Filter

BSc (Hons) marketing

Kent Business School, University of Kent
BSc
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

Program poskytuje důkladnou průpravu v obecných podnikatelských subjektů při vývoji podrobnější znalosti a dovednosti v rámci specializace marketingu.

Čtěte více

Bsc (hons) finance a investice s rokem v průmyslu

Kent Business School, University of Kent
BSc
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Náš finanční a investiční titul Vás naučí, jak používat ekonomické a finanční zásady v reálných obchodních situacích. Připravuje vás na kariéru v široké škále odvětví, včetně ...

Čtěte více

Management BSc (Hons)

Kent Business School, University of Kent
BSc
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;6 roky
Angličtina
Kampus

Management BSc je vyučován v Kent Business School (KBS). Cílem programu je vyvinout nový druh podnikatelského profesionála pro 21. století, který bude živý jejich společenskou ...

Čtěte více