BACHELORSTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené království.

Studenti studující na vysoké škole může sledovat BSc nebo bakalářský titul. To je populární v bakalářském studijním programu, který může pomoci studentům získat cenné dovednosti na pracovišti nebo další vzdělávací pronásledování.

 

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Lancashire v severozápadní Anglii. K dispozici jsou čtyři vysoké školy (Lancaster University, University of Central Lancashire, Edge Hill University a University of Cumbria) a sedm vysokoškolské koleje.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené království. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené království zde.

nalezené výsledky Filter

BSc (Hons) v zemědělství

Myerscough College
BSc
Srp 2020
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Kurz je dodáván v univerzitním středisku Myerscough a je udělen univerzitou v Central Lancashire. MSc Animal Science rozvíjí systematické porozumění a kritické povědomí o aktu ...

Čtěte více

BSC (Hons) biologie

University of Cumbria
BSc
<
Denní studium
<
Kombinované
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Biologie je v podstatě studium života, který zahrnuje spektrum druhů, od nejjednodušších jednobuněčným organismu až do složitosti lidské formy.

Čtěte více