BTECH ve stavebnictví

ITM University, School of Engineering and Technology

Popis programu

Read the Official Description

BTECH ve stavebnictví

ITM University, School of Engineering and Technology

BTECH ve stavebnictví

Odbor stavební navrhl učební plán pro program Bachelor of Technology ve stavebnictví které připraví absolventy pro vhodného zaměstnání ve stavebnictví a příbuzných oborů a připraví absolventy základní kompetence potřebné k výkonu pokročilé studium a výzkum v oblasti stavebnictví a příbuzných disciplín. Zatímco vytváření osnov, a to nejen vývoj technologií v oblasti stavebnictví, ale vývoj technologií v oblasti informačních technologií, biotechnologií, satelitní komunikace, počítačů a materiály byly vzaty v úvahu.

Celkové úvěry pro Bachelor of Technology ve stavebnictví programu byla stanovena jako 186. Pro základní vědy, techniky a umění a humanitních věd a věd řízení 30% z celkových úvěrů a oddělení jádra a volitelných, 65% z celkových úvěrů `a pro rozvíjející se oblastí a otevřených volitelných 5% z celkových úvěrů jsou přiděleny. U běžných kurzů, 90% z celkových úvěrů přiděleny a nové kurzy jsou 10% z celkových úvěrů přiděleno. Kurikulum nabízí vývoj technických, manažerských, komunikačních a počítačových dovedností studentů tak, že tento program může vytvářet počítačové orientované, komunikativní a životního prostředí vědomé stavebních inženýrů s manažerských dovedností.

Některé z povinných kurzů jsou následující:

Úvod do stavitelství

Úvod do typů budov & základních stavebních prvků-skladeb, vlastnosti a použití stavebních materiálů-základní pojmy strukturální, geotechnických, vodních zdrojů, životního prostředí, dopravy a stavitelství.

Mechanika těles

Stres a odlehčení Hookův zákon, elastické konstanty, hlavní napětí, Mohrova kružnice; Těžiště a moment nertia, středu smyku ve zkratce; Nosníky-ohybový moment a posouvající síla, teorie jednoduché ohýbání, ohýbání a smyková napětí, kombinované namáhání; Sloupce-Eulerova a Rankine vzorec; Torzní hřídelí a uzavřené tenkostěnné profily; Tenké a tlusté válcové skořepiny-napětí;

CEL205 Stavební firmy

Stěny cihel a kamenného zdiva, nosná a příček, dutin a dutých stěn, podlahy-typy, konstrukční prvky; Střechy-typy a konstrukční vlastnosti; Patky a jednoduché základy pro jednoduché obytných a rámových stavbách; Hydroizolační a povětrnostním kurzy; dveře a okna; Stavební služby-akustika, větrání, osvětlení, požární ochrana, instalatérské,; energeticky efektivní a inteligentní budovy; stručný úvod do metod používaných v betonu a ocelových konstrukcí a stavební techniky použití kompozitních materiálů ve stavebnictví profesionální praxe.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Červenec 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Price
Cena
393,000 INR
za rok
Information
Deadline
Locations
Indie - Gurugram, Haryana
Datum začátku : Červenec 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Červenec 2019
Indie - Gurugram, Haryana
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu