Read the Official Description

BTECH ve stavebnictví

Odbor stavební navrhl učební plán pro program Bachelor of Technology ve stavebnictví které připraví absolventy pro vhodného zaměstnání ve stavebnictví a příbuzných oborů a připraví absolventy základní kompetence potřebné k výkonu pokročilé studium a výzkum v oblasti stavebnictví a příbuzných disciplín. Zatímco vytváření osnov, a to nejen vývoj technologií v oblasti stavebnictví, ale vývoj technologií v oblasti informačních technologií, biotechnologií, satelitní komunikace, počítačů a materiály byly vzaty v úvahu.

Celkové úvěry pro Bachelor of Technology ve stavebnictví programu byla stanovena jako 186. Pro základní vědy, techniky a umění a humanitních věd a věd řízení 30% z celkových úvěrů a oddělení jádra a volitelných, 65% z celkových úvěrů `a pro rozvíjející se oblastí a otevřených volitelných 5% z celkových úvěrů jsou přiděleny. U běžných kurzů, 90% z celkových úvěrů přiděleny a nové kurzy jsou 10% z celkových úvěrů přiděleno. Kurikulum nabízí vývoj technických, manažerských, komunikačních a počítačových dovedností studentů tak, že tento program může vytvářet počítačové orientované, komunikativní a životního prostředí vědomé stavebních inženýrů s manažerských dovedností.

Některé z povinných kurzů jsou následující:

Úvod do stavitelství

Úvod do typů budov & základních stavebních prvků-skladeb, vlastnosti a použití stavebních materiálů-základní pojmy strukturální, geotechnických, vodních zdrojů, životního prostředí, dopravy a stavitelství.

Mechanika těles

Stres a odlehčení Hookův zákon, elastické konstanty, hlavní napětí, Mohrova kružnice; Těžiště a moment nertia, středu smyku ve zkratce; Nosníky-ohybový moment a posouvající síla, teorie jednoduché ohýbání, ohýbání a smyková napětí, kombinované namáhání; Sloupce-Eulerova a Rankine vzorec; Torzní hřídelí a uzavřené tenkostěnné profily; Tenké a tlusté válcové skořepiny-napětí;

CEL205 Stavební firmy

Stěny cihel a kamenného zdiva, nosná a příček, dutin a dutých stěn, podlahy-typy, konstrukční prvky; Střechy-typy a konstrukční vlastnosti; Patky a jednoduché základy pro jednoduché obytných a rámových stavbách; Hydroizolační a povětrnostním kurzy; dveře a okna; Stavební služby-akustika, větrání, osvětlení, požární ochrana, instalatérské,; energeticky efektivní a inteligentní budovy; stručný úvod do metod používaných v betonu a ocelových konstrukcí a stavební techniky použití kompozitních materiálů ve stavebnictví profesionální praxe.

Program taught in:
Angličtina

See 3 more programs offered by ITM University, School of Engineering and Technology »

This course is Campus based
Start Date
Červenec 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
393,000 INR
za rok
Deadline
By locations
By date
Start Date
Červenec 2019
End Date
Application deadline

Červenec 2019

Location
Application deadline
End Date