BTS a druhý a třetí ročník bakalářského digitálního designu jsou prováděny paralelně a umožnit získání dvojí titul, BTS státní diplom vydaný ministerstvem školství a bakalářského International v grafickém designu, volby Multimédia.

Toto školení splňuje pojmové a sémantický učení spojené s komunikací (kvalita zpráv, relevance prostředek), plastové (skladba, typografie, grafika, barva) a technologické (Infographic ovládacích prostředků, znalost tiskových systémů).

Tvoří digitální návrhář pracuje na digitálním a interaktivního designu podporuje: intranet a internet, DVD, mobilních aplikací, vytvoření animované nebo 3D ... Toto školení vyžaduje povinnou stáž v profesionálním prostředí, minimálně 6 týdnů v rámci komunikační agentura nebo grafické studio navrhování digitálních a interaktivních produktů.

Školení cíl:

Staňte digitální návrhář ovládat komunikační strategii a vytvářet produkty na nosičích a různých digitálních médií.

entry požadavek: Která již proveden upgrade Applied Arts (Manaa) nebo ročním výcviku v užitého umění.

Předpoklad: Kreativita, multidisciplinární technologické citlivost, komunikační dovednosti, znalost prostředí IT a software (Illustrator, Photoshop, InDesign), umění a současné kultuře.

Obchody: nezávislý komunikační designér pro digitální vysílání, zaměstnanec nebo poradce jako asistent umělecký ředitel v reklamních agenturách, ateliérů či workshopy grafický design pro digitální vysílání.

Další studie: Vedle průběhu třídy aktualizace a BTS, Autograf nabízí ověřena rovnocennost BA v oboru digitálního designu, které lze směrovat k Master of Art Director v grafickém designu, volby Digitální vytváření, RNCP jako Level I (BOE 09.12.2012).

Je také možné, aby pokračoval ve svém vzdělávání ve středních školách užitého umění, které vedou k vyššímu diplomu užitého umění (LSS) nebo spojených se obdobným způsobem univerzitních kurzů.

Svědectví bývalého studenta v BTS a bakalář v oboru digitálního designu:

Tomáš

"Po roce příprav a neúspěšného experimentu v BTS vizuální komunikace možnost střídavě tisknout v jiné škole, jsem začal pracovat v roce a pak jsem chtěl pokračovat ve svých studiích v BTS vizuální komunikace, ale s multimediálním opce (hloupé "hui BTS grafický design a digitální média možnost komunikace). I váhal mezi dvěma školami a nakonec jsem si vybral Autograf, protože prostory byly větší a vhodnější užitého umění. S Jean-Pierre doute, vedoucí střídavé Autograf jsem našel firmu, která mě najal profesionální smlouvu, takže já jsem včlenil alternativní třídu. Můj opatrovník studoval v podnikání o pět let dříve BTS Autograf v oblasti vizuální komunikace.

I závisí na oddělení komunikace, pracuji a to jak na webových stránkách a na katalogu, interní komunikace média, jsem vytvořil flash bannery, vizitky, zpravodaj ... atd Je to skvělý zážitek. Autograf se z ní vyvine radostné atmosféře, a to je více než profesionální akademické vzdělání, přítomnost profesionálních reproduktorů na naší straně je velmi formativní. Tyto semináře jsou velmi zajímavé, je autonomní a nezávislá, pracuje jako agentura, a když v prvním roce, těží ze zkušeností z stupeň studenti druhých. Dnes je mým cílem je integrovat on-line digitálních médií licenci na gobelíny, dále prohloubit tuto oblast. "

Multimediální Workshop Autograf

Workshop v týdnu po dobu bakalářského 2. a 3. ročník digitálního designu na téma mobilní aplikace kolem skateboardu.

Program se vyučuje na:
  • Francouzština

Zobraz 4 více kurzů z Autograf »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
3 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date