BA (Hons) v oblasti marketingu

Independent College Dublin

Popis programu

Read the Official Description

BA (Hons) v oblasti marketingu

Independent College Dublin

Hlavní cíle tohoto marketingového stupně je poskytnutí komplexního vzdělávacího systému pokrývající požadavky a provoz všech aspektů marketingu a prodejní funkce v obchodních organizacích, a hlavní změny, které se odehrávají v jejich teorii a praxi. Marketing funkce, zejména, byl předmětem významné změny v posledních letech díky různým změnám, například růst virální marketing, sociální sítě a související vývoj. Důležitým cílem tohoto programu je poskytnout studentům solidní základ znalostí a dovedností, které jim umožní stát se efektivní marketingové profesionály v tomto měnícím se prostředí.

BA v marketingu se snaží inspirovat účastníky s vizí o možnostech, které obchodní organizaci prostřednictvím informovaného pochopení a účinné provádění zásad up-to-date integrované marketingové koncepce a strategie a role nových technologií a inovativní myšlení v dosažení.

Dalším důležitým aspektem tohoto titulu v marketingu je internacionalizace aspekt. S rostoucí internacionalizaci v oblasti obchodu, že je nezbytné, aby osvědčené postupy mezinárodně je uznáván a začleněn do vhodným způsobem do studijních programů, jako je tato.

Nakonec důležitost praxe je plně uznána rozsahu našich vazeb s odbornými institucemi a podnikového sektoru. To se zahrnutím tříměsíční stáže nebo umístění složky k dispozici účastníkům podporovány ve třetí etapě programu. Umístění není povinná - studenti mohou místo toho rozhodnout významně podnikání výzkumného projektu.

Kdo je kurz určen?

BA (Hons), v marketingu připravuje studenty na kariéru jako odborník na marketing. Program poskytuje komplexní vzdělání v analytické dovednosti potřebné v podnikání a v rozsahu marketingové a obchodní praktiky. Role marketingového profesionála je umístěn v širším obchodním kontextu, který je dodáván prostřednictvím řady obchodních příslušných modulů.

CAO Code

IC007

Datum zahájení

Září 2014

Veřejný zadavatel

QQI (kvalita a kvalifikace Irsku, nový integrovaný agentura nahradí FETAC, HETAC, NQAI a začlenění funkce IUQB).

OSNOVA

Struktura Předmět: Programové moduly jsou dodávány zpravidla během dvou semestrálních cyklů.

Stage 1 Program moduly - Credits

  • Obchodní právo - 10 - Úvod do finančního účetnictví - 10 - Ekonomika - 10 - Úvod do informačních a komunikačních technologií - 5 - aplikované informační a komunikační technologie pro marketing - 5 - obchodní organizaci a řízení - 10 - Základy marketingu - 10 - Celkem Kredity - 60

Fáze 2 PROGRAM moduly - Credits

  • Prodej Management - 10 - Digitální marketing - 10 - Manažerské účetnictví - 10 - Business Information Management a databází - 5 - Řízení lidských zdrojů - 5 - Innovation Management - 10 - Průzkum trhu - 10 - Celkem Kredity - 60

Stage 3 Program moduly - Credits

  • Služby Marketing a management - 10 - Integrovaná marketingová komunikace - 10 - Současné marketingové strategie - 10 - Obchodní strategie - 10 - Business Project - 10 - International Marketing - 10 - na celkových úvěrech - 60

Co nabízíme

Stage 1

Stage 1 Program je navržen tak, aby základy a "stavební kameny" pro celý program. Obchod a kontext životního prostředí je velmi důležité pro všechny účastníky v podnikání studijního programu, ať už je to specialista, nebo obecně. Tato fáze stanoví, že kontext s expozicí obecného managementu, marketingu a obchodní právo. Základy marketingu modul zejména poskytuje solidní základ kurz v oblasti marketingu, a poskytuje kontext pro řadu více specializovaných léčby později v programu. Kromě toho jsou zahrnuty důležité oblasti ekonomie, podnikových informačních systémů a finančního účetnictví.

Stage 2

Hlavní charakteristikou Stage 2, je to, že jsme se přesunout do další specializované aspekty prodeje a marketingu.

Čtyři ze šesti modulů jednat přímo s tématy náročné zájem a vztah k marketingu společnosti. Vypadají velmi u provozních záležitostí, a digitálního marketingu v jednotlivých zabývá transformací v oblasti marketingu v důsledku vývoje v oblasti informačních technologií. Kromě toho, význam tvořivosti a inovace se odráží v začlenění modulu pro řízení inovací v této fázi. AA silný Market Research modul ve stupni 2 má značný vzdělávací a praktickou hodnotu, a to zejména jako včasnou přípravu na podnikatelských projektů ve třetí etapě 3, by studenti měli rozhodnout pro to, spíše než pracovní stáže.

Stage 3

V této závěrečné fázi, další specializované oblasti služeb Marketing a management, integrované marketingové komunikace a Marketing Management se zabývá. Kromě toho, některé obecně, ale mimořádně důležitý obchodní obsah je zahrnut v této fázi. Obchodní strategie Kurz je určen pro integrační zobrazení všech podnikatelského probírané látky v programu, včetně, samozřejmě, marketingového materiálu. Podnikatelský záměr nebo umístění poskytuje příležitost pro jeden aplikovaného výzkumu prostřednictvím podstatné projektu, nebo alternativně, umístění tříměsíční s obchodní společnost.

Podnikatelský záměr, je-li zvolen, je pravděpodobné, že zapojit případová studie výzkum, externí pohovory nebo získávání dat v profesionálním prostředí, nebo jiné techniky, na které se vztahuje na Stage 2, průzkum trhu modulu .. Prezentace projektu Business je určen pro pevné a bezpečné prokázání dosažení požadovaného diplomem akademické standardy.

Možnost umístění je pravděpodobné, že bude atraktivní pro mnoho, a bude zahrnovat studenty tráví zhruba o dvacet týdnů v pracovním prostředí s jedním z firemních partnerů nezávislého akademie.

Požadavky

Žadatelé musí mít minimálně dvě Vyšší C3 a čtyři běžné úrovni D3 (včetně matematiky) nebo ekvivalent. Studenti ve věku do 23 dne 1. ledna roku vstupu musí požádat prostřednictvím CAO. Žadatelé, kteří mají více než 23 do 1. ledna roku vstupu jsou způsobilé pro vstup do programu, jako starší student.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Irsko - Dublin, County Dublin
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Irsko - Dublin, County Dublin
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu