Read the Official Description

Oba účetnictví a finance jsou základní součásti pojištění úspěch jakéhokoliv podnikatelského subjektu. Náš studijní program poskytuje každému studentovi s hluboké znalosti v oblasti účetnictví a financí, jakož i praktických dovedností, z nichž oba jsou nezbytné v rychle se měnícím a vysoce konkurenčním světě podnikání. To zase pak vytváří řadu příležitostí k postupu v rámci celé řady organizací.

Program navazuje na dlouho zavedený a dobře známé klíčových kompetencí v rámci nezávislého College v dodávce a nejvyšší kvality účetnictví a finance školné. To umožnilo vývoj silných vazeb s hlavními profesních organizací; v důsledku toho umožnilo osvobození od Asociace certifikovaných účetních (ACCA).

BA také umožní studentům postupovat na prestižní post-postgraduálních programů, jako MSc. V účetnictví se financí program nabídl v nezávislých College v Dublinu.

Kromě toho, že je důležité, nových a nově vznikajících technologií je uznáván a začleněna do obsahu programu po celou dobu jeho třech etapách.

Dalším důležitým aspektem programu je mezinárodní. S rostoucí internacionalizaci v oblasti obchodu, že je nezbytné, aby osvědčené postupy mezinárodně je uznáván a začleněn do vhodným způsobem do studijních programů, jako je tato.

Nakonec důležitost praxe je plně uznána rozsahu našich vazeb s odbornými institucemi a podnikového sektoru. To se zahrnutím dvouměsíční stáže nebo umístění složky k dispozici účastníkům podporovány ve třetí etapě programu.

Kdo je kurz určen?

BA (Hons) v oboru účetnictví a financí připravuje studenty na kariéru v oboru účetnictví a financí. Program poskytuje komplexní vzdělání v kvantitativních a analytické dovednosti potřebné v podnikání a v rozsahu účetních postupů. Role účetního je umístěn v širším obchodním kontextu, který je dodáván prostřednictvím řady obchodních příslušných volitelných

Co nabízíme

Kontext pro účetnictví a financí je důležitou součástí programu. Nadace materiál v rámci podnikových funkčních oblastí, jako je řízení, marketingu, řízení lidských zdrojů a ekonomika tvoří důležitou součást fází jedna a dvě programu. To také zajišťuje účastníci mají dobře zaoblené pohled na podnikatelské prostředí. Toto je pak doplněna o komplexní zpracování hlavních prvků účetnictví a financí, aby na vysoké profesionální úrovni.

V celém programu náběžné hrany poznatky z celého podnikatelského spektra odráží nejnovější vývoj v teorii i praxi jsou integrované a zajišťuje dodržování nejvyšší odborné úrovni.

Požadavky

Žadatelé musí mít minimálně dvě Vyšší C3 a čtyři běžné úrovni D3 (včetně matematiky) nebo ekvivalent. Studenti ve věku do 23 dne 1. ledna roku vstupu musí požádat prostřednictvím CAO. Žadatelé, kteří mají více než 23 do 1. ledna roku vstupu jsou způsobilé pro vstup do programu, jako starší student.

Program taught in:
Angličtina

See 2 more programs offered by Independent College Dublin »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date