BA / BSC produktový design

Cardiff Metropolitan University

Popis programu

Read the Official Description

BA / BSC produktový design

Cardiff Metropolitan University

Designer Produkt řeší problémy konceptualizace nápady a prostřednictvím systematického procesu testování a hodnocení, vezme je na cestě k plně realizovaného výrobek vhodný pro výrobu. Chcete-li to provést, vyžadují řadu dovedností a talentů, včetně zvýšené analytické schopnosti, zvědavý zapojení s formou a funkcí, a hluboké znalosti materiálů a technologií.

Vaše studie mohou mít podobu buď BA nebo BSc v designu výrobků, s možností přepnutí z jednoho na druhý na konci levelu 4, jakmile vaše zájmy a aspirace se staly definovány. Bez ohledu na tuto volbu, budou vaše studie zahrnovat učíte proces vývoje produktu, od konceptu až po výrobu. Bereme kreativní, uživatelsky zaměřený přístup k návrhu, a to prostřednictvím pozorování, poslouchání a testování uživatelské reakci na produkty.

Budete mít přístup k široké škále dílenských zařízení a mohou rozvíjet své dovednosti v tradičních i netradičních technologií. Práce v odborných designérských studií, získáte praktické znalosti širokého spektra materiálů. Na designu BA produktu, je kladen důraz více na intelektuální a tvůrčí dovedností požadovaných při rozvíjení předměty účel, krásy a sociální význam. Zde bude umístěn pochopit uživatele, a to nejen ve vztahu k formám a funkce objektů v sociálních skupinách a různých kulturních situacích. V bakalářské produktového designu, se více klade důraz na technické a technických otázek a zabývat designem pro výrobu a montáž. Budete mít možnost rozvíjet své logistické a intelektuální schopnosti, zejména ty, které potřeboval pro řešení problémů a vývoje produktů. Struktura obou kurzů vám nabízí možnost získat silné obchodní perspektivu, provést pracovní stáž v průmyslu, provádět výzkum s jedním z našich profesorů a výzkumných pracovníků, nebo cestovat studovat design výrobku v zemích, kde tradice a kultura jsou velmi jinak. Ve třetím ročníku si studenti volí Product Design provést design projektů a disertační práce, připraví cestu pro vaši volbu povolání na promoci. Volba je na vás, a to je tam, aby pomohla realizovat své ambice - zda mají pokračovat vaše osobní rozvoj prostřednictvím dalšího studia, vybudovat publikum pro svou práci, práci v průmyslu, připojit agenturu, nebo stavět začátky svého seznamu klientů .

Obsah kurzu

Těžiště studia je nejen rozvíjet vás jako student a kritického myslitele, ale inspirovat váš růst do více kvalifikovaných a intelektuální návrháře. Tyto atributy, které jsou na sobě vzájemně závislé, v kombinaci s praktickými zkušenostmi a pochopení návrhu výrobku průmyslu, bude tvořit začátek své kariéry, a stojí vás nejsilnější, aby bylo možno provést sami dopředu.

Product Design programu je vyučován týmem vědců a praktikujících designérů; zaměstnanců zájmy a výzkumné oblasti se pohybuje od prototypů, na uživatele designu, kritické designu a vývoje formulář značka, na osvětlení, truhlářství a moderním nábytkem.

BA a BSc produktový design kurzy jsou strukturovány tak, aby být dodáno více než 3 roky s 3 moduly ročně s názvem "Předmět", "pole" a "Constellation".

Zaměstnatelnost a kariéra

Zatímco vaše učení je určena k rozvoji vás do zaobleného a schopného umělce / návrhář a intelektuál, Váš životopis je podobně strukturovaná s potenciálem v mysli.

Jako takový, důraz, který bude muset být umístěna na vaší pracovní morálkou, jak kreativně a akademicky, je uzavřeno s výrazným zaměřením na reálných zkušeností; od budování kontaktů a závazcích umístění žít kalhotky a měli byste si vybrat to, podporu při vytváření své vlastní podnikání.

Můžete si zvolit, aby se na cestu přes vaše druhá a poslední roky studií, kde se můžete zapojit podniky nebo Vytvořte si vlastní na chvíle, kdy jste absolvent. Ve vašem posledním roce, spíše než předložit disertační práci, máte možnost vytváření podrobný podnikatelský plán.

Po celou dobu svého působení v ČSAD, budete setkání a jednání od odborníků ve vašem oboru, zdokonaluje své dovednosti a nápady pro obchodní a profesní výhody. Průřezová projekty vás připraví pro týmovou práci později, zatímco živé kalhotky vás připraví lhůtami a požadavky přísných standardů.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
12,000 GBP
zahraničních studentů; 9000 CZK - Home / EU (na plný úvazek)
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Cardiff, Wales
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené království - Cardiff, Wales
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu