ba v BMU (Hons) hudba

Royal Welsh College of Music & Drama

Popis programu

Read the Official Description

ba v BMU (Hons) hudba

Royal Welsh College of Music & Drama

BA v BMU (Hons) hudba

Vstup do BMU programů je v konkurzu (nebo rozhovoru pro skladatele a tvůrčí uchazeče hudebních technologií). Jako vodítko k minimální úrovni požadované pro vstup, očekáváme, že instrumentální a vokální kandidáty být schopen prokázat, hudební schopnosti odpovídající požadavkům získat na rozdíl ABRSM stupně VIII. Skladatelé a hudební technologie Creative žadatelé budou vyzváni k odeslání ukázky jejich tvorby diskutovat na pohovor.

&nbsp

Uchazeči, kteří jsou úspěšní v konkurzu / rozhovor se obvykle očekává, že získá nejméně dvě maturity včetně hudby, v kategorii C nebo vyšší (nebo ekvivalentní kvalifikace) před vstupem. Ekvivalentní kvalifikaci patří skotské zvětšena a BTEC National Diploma / Certificate, WBQ, International Baccalaureate, pokročilou GNVQ a AVCE nebo Advanced Diploma (úroveň 3) a uznávanými mezinárodními kvalifikace.ABRSM teorie kvalifikace na třídy VI nebo výše může být také považována za alternativu k úrovních. V každém případě, jsou-li minimální podmínky spojené s jakoukoli nabídku na místo na základě individuálních žádostí / konkursy, a bude často vyšší než minimální požadavky stanovené výše.

&nbsp

Mezinárodní žadatelé, jejichž mateřským jazykem není angličtina, budou muset získat uznávaného anglického jazyka kvalifikace např. IELTS, TOEFL nebo ekvivalent. Pro BMU (Hons) Music samozřejmě budete muset dosáhnout celkového IELTS 5.5 s nemůže být nižší než 5,5 ve čtení, psaní, poslech a mluvení komponenty (nebo ekvivalentní kvalifikace).

Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Cardiff, Wales
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené království - Cardiff, Wales
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu