Read the Official Description

BA v BMU (Hons) hudba

Vstup do BMU programů je v konkurzu (nebo rozhovoru pro skladatele a tvůrčí uchazeče hudebních technologií). Jako vodítko k minimální úrovni požadované pro vstup, očekáváme, že instrumentální a vokální kandidáty být schopen prokázat, hudební schopnosti odpovídající požadavkům získat na rozdíl ABRSM stupně VIII. Skladatelé a hudební technologie Creative žadatelé budou vyzváni k odeslání ukázky jejich tvorby diskutovat na pohovor.

&nbsp

Uchazeči, kteří jsou úspěšní v konkurzu / rozhovor se obvykle očekává, že získá nejméně dvě maturity včetně hudby, v kategorii C nebo vyšší (nebo ekvivalentní kvalifikace) před vstupem. Ekvivalentní kvalifikaci patří skotské zvětšena a BTEC National Diploma / Certificate, WBQ, International Baccalaureate, pokročilou GNVQ a AVCE nebo Advanced Diploma (úroveň 3) a uznávanými mezinárodními kvalifikace.ABRSM teorie kvalifikace na třídy VI nebo výše může být také považována za alternativu k úrovních. V každém případě, jsou-li minimální podmínky spojené s jakoukoli nabídku na místo na základě individuálních žádostí / konkursy, a bude často vyšší než minimální požadavky stanovené výše.

&nbsp

Mezinárodní žadatelé, jejichž mateřským jazykem není angličtina, budou muset získat uznávaného anglického jazyka kvalifikace např. IELTS, TOEFL nebo ekvivalent. Pro BMU (Hons) Music samozřejmě budete muset dosáhnout celkového IELTS 5.5 s nemůže být nižší než 5,5 ve čtení, psaní, poslech a mluvení komponenty (nebo ekvivalentní kvalifikace).

See 4 more programs offered by Royal Welsh College of Music & Drama »

This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Duration
Deadline
By locations
By date
Start Date
Srp. 2019
End Date
Application deadline

Srp. 2019

Location
Application deadline
End Date