Read the Official Description

BA v BMU (Hons) Jazz

Vstup do BMU (Hons) Jazz kurzu je v konkurzu. Očekáváme, instrumentální a vokální kandidáty být schopen prokázat, vynikající technický nástroj a hudební / stylisticky vědom přístup k výkonu, včetně improvizace.

&nbsp

Uchazeči, kteří jsou úspěšní v konkurzu se obvykle očekává, že získá alespoň dva A-levels, včetně hudby, v kategorii C nebo vyšší, nebo ekvivalentní kvalifikace před vstupem.

&nbsp

Ekvivalentní kvalifikaci patří skotské zvětšena a BTEC National Diploma / Certificate, WBQ, International Baccalaureate, pokročilou GNVQ a AVCE nebo Advanced Diploma (úroveň 3) a uznávanými mezinárodními kvalifikace. ABRSM teorie kvalifikace na třídy VI nebo výše může být také považována za alternativu k A-levels.

&nbsp

V každém případě, jsou-li minimální podmínky spojené s nabídkou na místo na základě individuálních žádostí a může být vyšší než Minimálně výše uvedené požadavky.

&nbsp

Mezinárodní žadatelé, jejichž mateřským jazykem není angličtina, budou muset získat uznávaného anglického jazyka kvalifikace např. IELTS, TOEFL nebo ekvivalent. Pro BMU (Hons) Jazz samozřejmě budete muset dosáhnout celkového IELTS 5.5 s nemůže být nižší než 5,5 ve čtení, psaní, poslech a mluvení komponenty (nebo ekvivalentní kvalifikace).

See 4 more programs offered by Royal Welsh College of Music & Drama »

This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Duration
Deadline
By locations
By date
Start Date
Srp. 2019
End Date
Application deadline

Srp. 2019

Location
Application deadline
End Date