2

perspektivy

Vizualizace, animace a vizuální efekty jsou nedílnou součástí filmu, televize a reklamním průmyslu. v TV a tištěná reklama Prakticky všechny produkty zobrazené na počítači. Hrách průmysl se neustále kontrakci Digitální filmové Designer / vnitřní. Oblasti použití pro animace a vizuální efekty vždy dobývat nová průmyslová odvětví. Poptávka po kvalifikovaných odborníků je skvělé - a roste!

Dalším argumentem pro výběr studie jsou velmi dobré příležitosti k získávání zkušeností v zahraničí. Londýn, Los Angeles, Vancouver a Shanghai zde nejoblíbenější weby, Správné umístění pro své budoucí nabídky MD.H studijní program Digitální filmové Design - Animace / VFX v Berlíně a Mnichově.

Fakta

  • Doba trvání: 7 semestry
  • Typ: Full Time
  • Úvěrové Body: 210 ECTS
  • Ukončení studia: Bachelor of Arts (BA)
  • Data vydání: 1. října (Berlín, Mnichov), 2017 (Düsseldorf)
  • Místa: Mnichov, Düsseldorf, Berlín

Tři kroky ke studiu!

Rozhodnutí o přijetí je osobní rozhovor, zkouška způsobilosti a písemné žádosti a pracovní vzorky. požadavek jsou obecně univerzity, Vysokého učení technického nebo uznávané rovnocenné.

Proto se MD.H!

Mediální design School má 25 let zkušeností v oblasti vzdělávání. ve všech Médií a designu Nabízí state-of-uznávané kurzy. Výběr ze tří míst v médiích a módní pevnosti Berlíně, Düsseldorfu a Mnichově. To kombinuje dobré město umístění, moderní vybavení a mnoho způsobů, jak udělat studii flexibility.

Proto příležitosti!

Kontakty, kontakty, kontakty - zejména v mediálním průmyslu, jsou alfou a omegou dobré, takže pokud nemáte začínat od nuly jako začátečník / dovnitř, ale z Stávající rozhraní mohou těžit z trhu práce, Stejně jako v případě kariéry službě MD.H, díky nepřeberné množství aktivit a kontaktních služeb profesní rozvoj absolventů a Studeirenden / povzbuzuje absolventy.

Seznamte se s námi!

Chcete se dozvědět více o tomto kurzu? Pak se obraťte. Jen daného studijního poradenství v Berlíně, Düsseldorfu a Mnichově

Také naše stálé informační večery, Vás srdečně zveme. Tam udělit profesoři a lektoři Odbor digitální filmové Design - Animace / VFX odhalující vhled do programu. Naživu a živě dozvědět z první ruky o obsahu a struktuře studií, školních hodin, financování atd. A otázek a odpovědí a prohlídka univerzity zaokrouhlit událost. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací o naší studii poradenství.

Program se vyučuje na:
Němec

Zobraz 5 více kurzů z Media Design School »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
7 semestry
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date