Ba v oblasti účetnictví a podnikání

Všeobecné informace

Popis programu

Tento stupeň vám dá základní znalosti a dovednosti, které potřebujete, aby učinilo pokrok v rámci účetní a prostředí finančního řízení. Naše Účetnictví a obchodní stupeň je navržen tak, aby vám flexibilitu utvářet svou vlastní úspěšnou budoucnost. Dáme vám základní znalosti a dovednosti, které potřebujete k pokroku v rámci účetnictví a životní prostředí finančního řízení. Kromě toho dostanete silné základy v klíčových zásad podnikání, včetně přehledu funkcí pro správu jádra, provoz, ekonomika, marketing, právní záležitosti a vnější podnikatelského prostředí.

Pokud máte své památky nastavit když se stane profesionální účetní, víme, že studium nekončí s mírou. Budete se muset absolvovat odbornou kvalifikaci s organizacemi, jako je Asociace certifikovaných účetních (ACCA), Globální organizace sdružující profesní účetní. Chceme, aby vám pomohl získat pro vaši kariéru rychleji, takže jsme navrhli naše moduly v souladu s ACCA, takže můžete získat kredity k vaší ACCA kvalifikace, zatímco budete studovat, který vám poskytne maximální výjimky proti své profesní zkoušky. * Studium účetnictví a podnikání v Leedsu Trinity univerzita bude rozšířit své možnosti kariéry. Kvalifikovaný účetní? Tradiční řízení kariéry? Volba bude vaše.

(* Závisí na ACCA akreditace)

Výhody účetnictví a podnikání

  • Flexibilita utvářet svou vlastní budoucnost v oblasti účetnictví, finančního řízení nebo podnikání - za
  • Volba je na vás.
  • Můžete získat výjimku z kvalifikačních zkoušek ACCA a stal se profesionálním Accountant rychleji. *
  • Dva profesionální odbornou praxi během Level 4 a 5.
  • Účetní a obchodní stupeň s osobním přístupem - my tě ze jména, a nabízí individuální, one-to-one podporu.

Absolvent destinace

Tento stupeň vybaví absolventy mít odměňování kariéru v bankovnictví a finanční služby průmyslu, nebo se stát profesní účetní. Leeds je druhým největším centrem ve Velké Británii za finanční služby.

Naši absolventi založili úspěšnou kariéru s Lloyds Bank, Halifax, Santander, Grant Thornton a Direct Line. Absolventi také pokračovat v postgraduálním studiu.

Předpoklady

Typicky naše nabídka položka pro tohoto studijního kurzu je 260 UCAS tarifní body. Vítáme studenty s řadou kvalifikací, včetně úrovní A, AS úrovně, BTEC Nationals, Advanced a progresí diplomů, NVQ, GNVQ a akreditovaných Access kurzy.

Léčíme každou aplikaci na svých vlastních zásluh; Vysoce si ceníme zkušenosti, které ilustraci ve svém osobním prohlášení.

Další požadavky: GCSE stupeň C nebo vyšší v anglického jazyka a matematiky (nebo ekvivalentní kvalifikace). Nepotřebujete k studovali podnikání dříve jako první rok vám poskytne potřebné základy znalostí a dovedností. Jeho znalost počítačového zpracování textu, tabulek a prezentační software je žádoucí, ale není podstatné.

Posouzení

Paleta metod hodnocení jsou používány, přizpůsobeny vzdělávacím výsledkům pro program, umožnit studentům prokázat plný rozsah znalostí a dovedností, které mají rozvíjet. Tam je nějaký prostor pro studenty, aby se zapojili do jednání a hodnocení určité zhodnocení.

V tomto programu jsou některé odhady, které jsou označeny na vyhovuje / nevyhovuje základ spíše než třídí. Vezměte prosím na vědomí, že tato hodnocení jsou vyloučeny z výpočtů provedených k výrobě údaje zveřejněné ve sdělení klíčových informací Set (KIS) pro tento program / předmět.

Hodnocení v účetnictví a podnikání navíc umožňuje studentům získat osvobození od všech nebo části jeviště vyšetření nadace pro ACCA (Asociace certifikovaných účetních).

Posouzení šité na tomto kurzu patří výroba portfolií práce, individuální a skupinové prezentace, stejně jako ročníkovou práci reportáže výzkumné projekty a další tradiční viditelného i neviditelného zkoušky papíry.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

When you choose Leeds Trinity University, you choose a university renowned for teaching excellence, highly employable graduates and high student satisfaction. We’re committed to offering a personalise ... Čtěte více

When you choose Leeds Trinity University, you choose a university renowned for teaching excellence, highly employable graduates and high student satisfaction. We’re committed to offering a personalised student experience, in a friendly and supportive environment that will allow you to thrive. Méně