Ba v oblasti divadelního umění

Link Campus University

Popis programu

Read the Official Description

Ba v oblasti divadelního umění

Link Campus University

SOUVISLOSTI

Dnes, svět kultury a zábavy nabízí skvělé příležitosti k zaměstnání. Múzických umění, Se svými třemi cestami (umělec, filmař, producent), je schopna tvořit studenty schopné pracovat v divadlo, film, televizi, muzeí, stejně jako jejich vlastní kulturní spuštění.

VLASTNOSTI kurzu

Performing arts kurzu je obvykle unikátní v Itálii, protože kombinuje rysy moderního akademie s výcviku hodnocení univerzit. Výuka, je veden pedagogických pracovníků a odborníků, kteří mají silný vztah ke světu práce, kteří používají integrované metody teoretické studie, jazyky přehlídky spolu s praktickými zkušenostmi z pracovních schůzek a jednání s nejlépe znát postavy showbyznysu. To dává studentům solidní kulturní zázemí a odborné znalosti v oblasti herectví, režii a produkci. Zvláštní pozornost je věnována studiu angličtiny, což je zásadní pro herců, filmařů a kulturních pracovníků, kteří chtějí pracovat v prosperující tržní produkce a mezinárodní distribuce.

Přednášky, semináře a otevřené zkoušky se konají v Divadle Itálii, aby umožňoval studentům konkurovat r s prostorem a atmosféru skutečného divadla.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Itálie - Rome, Lazio
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Itálie - Rome, Lazio
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu