CAO minimální vstupní body 2016: 280 První kulaté

Popis programu:

společnosti Tento program vysokoškoláka (úroveň 8) s rozlohou dramatu a divadelní výchovy nejsou v současné době zajišťovány na třetí úrovni v Irsku. Applied divadlo je považován za studium dramatu a divadla v celé řadě praktických aplikací a netradičních prostředí, včetně, ale není definován výkonem stupni nebo studiu literárních textů. Současné divadelní signalizuje, že program bude z velké části zabývají se stávajícími i vznikající způsobů divadelní produkce a recepce.

Tento program se bude snažit formulovat současné, rozmanité a stále se měnící role divadla a jeho praktiky ve společnosti. V jeho srdci bude koncept souboru, který volně definovaný, hodnoty, a zdůrazňuje, že je důležité v praxi kolektivu. Myšlenka práce v pro-sociální způsobem v divadle bude také jádro tohoto programu. To ukazuje zapojení s konkrétní weby a publikum, a s myšlenkou, že divadlo má základní společenskou funkci a existuje nejen jako zábavu.

Tento program bude nabízen v úzké spolupráci s lípy divadla, která se nachází v areálu vysoké školy. Prostřednictvím našeho vztahu s lípou, budou studenti na programu, bude vystaven do nejlepší místní, národní a mezinárodní praxí prostřednictvím hostujících společností, festivaly, atd, a ze vstupu řady hostujících lektorů a odborníků.

Vstupní požadavky:

Vstup do programu je zpravidla pomocí aplikace prostřednictvím systému CAO (MI001) Všichni žadatelé musí plnit v době zápisu minimální vstupní požadavky na University of Limerick. Jedná se o: Grade Alespoň C3 ve dvou vyšších předmětů úrovně, a Grade D3 ve čtyřech obyčejných nebo vyšší úrovni, včetně předmětů matematiky>; Irský nebo jiný jazyk; a anglický v Odcházení osvědčení (nebo schváleným rovnocenným *).

  • Z hlediska irských vyšetření následující jsou přijímány jako schválené ekvivalenty ve které splňují minimální vstupní požadavky pro program BA: National University of Ireland imatrikulaci certifikátu, University of Dublin (TCD) Imatrikulace zkouška, Severní Irsko školy Vyšetření maturitou Rady a GCE (pokročilá úroveň ) Zájemci mohou splnit minimální a dodatečné požadavky na vstup z více než jednoho zasedání závěrečného vysvědčení.

Alternativní Matematika je přijatelná, které splňují minimální vstupní požadavky pouze na BA. Není započitatelné pro konkrétní požadavky, které jsou předmětem či body účely.

Starší žadatelé musí předložit Vyspělé Žadatelé Doplňující informace formuláře přímo na vysoké škole.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Mary Immaculate College »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date