Studium psychologie na Universidad Europea v Madridu znamená učení o své profesi jedinečným, interdisciplinárním a plně personalizovaným způsobem. Protože budete kombinovat technické znalosti a praktické know-how a zaokrouhlujete je s odbornou způsobilostí, budete dobře připraveni stát se psychologickým profesionálem, který může lidem pomoci.

 • V bakalářském studiu psychologie * z Universidad Europea získáte vysoce praktické vzdělání založené na případových studiích a simulovaných cvičeních s herci. Tato praktická zasedání se konají v simulačních místnostech vybavených nejmodernější technologií.
 • Díky naší průkopnické metodologii budete sdílet aktivity se studenty z jiných zdravotnických oborů, učit se pracovat v multidisciplinárních týmech, stejně jako v profesionálním světě. Využijete také své schopnosti s více než 600 hodinami klinické praxe s pacienty ve vnějších institucích.
 • Ve třetím roce budete provádět klinické stáže v externích centrech, které jsou proto vedeny ve španělštině. Studenti musí dosáhnout a předložit doklad o znalosti na úrovni B2 předtím, než jim bude umožněno zapsat se do těchto stáží.
 • S pomocí fakulty renomovaných psychologů se rozvíjíte na svůj plný potenciál a specializujete se v oblasti aplikované psychologie, která vás nejvíce oslovuje: psychologie zdraví nebo právní a forenzní psychologie .
 • Chcete-li se specializovat na zdravotní psychologii, musíte také dokončit magisterský titul v obecné zdravotní psychologii, postgraduální titul, který vám umožní pracovat jako psychologa zdraví v Evropě. Pokud chcete, můžete také absolvovat magisterský titul ve španělštině na Universidad Europea v Madridu.

* Teoretický program 100% angličtina. Minimální požadovaná úroveň angličtiny pro přijetí do studijního programu: B2.

Povinná minimální úroveň znalostí ve Španělsku pro klinické stáže (počínaje 3. rokem): B2.

Proč psychologie na EUM?

 • Protože získáte oficiální bakalářský titul v souladu s evropským vysokoškolským prostorem
 • Vzhledem k praktickému vzdělání obdržíte na základě simulací v reálných případech.
 • Díky své interdisciplinární metodice založené na práci je první svého druhu ve Španělsku.
 • Kvůli kvalitě své fakulty, z nichž mnozí jsou aktivní renomovaní psychologové.
 • Protože budete mít více než 600 hodin klinické praxe u externích institucí

Akademická kvalita

PIONEERING, PLNĚ INOVATIVNÍ PRACOVNÍ METODOLOGIE
Dokončíte část svého vzdělávání, která bude pracovat v interdisciplinárních týmech, sdílíte aktivity se studenty z jiných oddělení zdravotnických věd. Jedná se o pracovní metodu, která je první ve svém druhu ve Španělsku a umožňuje vám naučit se komunikovat s dalšími odborníky, stejně jako v profesionálním světě.

VZDĚLÁVÁNÍ STŘEDOŘENO NA SIMULOVANOU PRAXI
Od druhého roku budou simulované praktické cvičení s herci umožňovat praktikovat vše, co se učí ve třídě. Tento způsob práce nás odlišuje od ostatních vysokých škol a umožňuje vám seznámit se s profesním prostředím. Simulace se také používá jako úspěšný nástroj hodnocení. Díky objektivnímu strukturovanému klinickému vyšetření (OSCE) simulované klinické scénáře umožňují profesorovi posoudit vaše dovednosti v různých klinických situacích.

VYŠŠÍ KVALIFIKOVANÁ PROFESNÍ FACULTY
Většina vašich profesorů kombinuje výuku s odbornou činností v různých oblastech psychologie. Jejich zkušenosti jim umožní odhalit realitu této profese od prvního dne, rozvíjet své kompetence a schopnosti a poskytovat zkušenosti v reálném životě.

MEZINÁRODNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, KTERÉ BUDE VÍCE
Život v areálu se studenty z jiných zemí vám umožňuje seznámit se s jejich kulturou a přístupem k psychologii. A máte možnost dokončit část svého vzdělání na renomovaných univerzitách ve více než 80 zemích díky našim dohodám Erasmus, Garcilaso a Mezinárodní laureátové síti.

DOHODY S PŘEDCHOZÍMI CENTRAMI A INSTITUCEM
Počínaje třetím rokem budete provádět více než 600 hodin klinické praxe na externích místech díky dohodám o spolupráci, které jsou zavedeny s předními psychologickými centry a institucemi, budete mít přístup k stážím v organizacích jako Grupo 5, Psychologové bez hranic, Profesionálové Psychoanalýza Asociace v Madridu, Psychiatrické centrum Bertrand Russell, CINTECO, Centrum výzkumu a terapie chování, Asociace madridských parkinsonů, Skupina AMMA, Skupina Luria, Psychologický orientační institut, Nexo Applied Psychology, Princesa 81 Psychologové, PSISE Clinical Development Psychologická služba a Institut pro mnohojazyčnou terapii SINEW, mimo jiné.

Kariéra

Můžete si vybrat oblast psychologie, která vás nejvíce zajímá a začít se specializovat na ně během vašeho vysokoškolského studia. Stanete se odborníkem v oblasti zdravotní psychologie nebo právní a forenzní psychologie.

Chcete-li se specializovat na zdravotní psychologii , musíte také dokončit magisterský titul v obecné zdravotní psychologii, postgraduální titul, který vám umožní pracovat jako psychologa zdraví v Evropě. Pokud chcete, můžete také absolvovat magisterský titul ve španělštině na Universidad Europea v Madridu.

Vstupné

Přijímací proces ke studiu bakalářského studia na Universidad Europea probíhá několika jednoduchými kroky, které se v podstatě skládají z předkládání určité dokumentace, zadání přihlášky a uzavření s formalizací zápisu.

Finanční pomoc

Na Universidad Europea de Madrid máme k dispozici kompletní systém finanční pomoci, který vám pomůže zaplatit za své vzdělání. Některé příklady jsou:

 • Flexibilita plateb
 • Měsíční splátky
 • Nápověda pro rychlou platbu
 • Podpora na další studium
 • Podpora souběžného studia
 • Pomoc pro člena rodiny na Universidad Europea

Financování

Universidad Europea podepsal s bankami několik dohod, které vám pomohou zaplatit za studium.

Granty a stipendia

 • Granty a stipendia od Evropské kariéry v Madridu
 • Oficiální granty a stipendia od programu Talented, Outstanding People Program (TOP Program) Ministerstva školství,
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 6 více kurzů z Universidad Europea »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date