Vzdělávací projekt Vysoké škole Brusel -

obrazové techniky Bakalářské (cíl: Technika Kamera) na Vysoké škole Brusel - Ilya Prigogine (bývalý INRACI)

Komplexní vzdělávací

Statické či pohyblivé obrázky napadat stále více náš každodenní život. Tato výroba může být zajištěna jen k tomu kompetentními techniky!

Školení poskytované v rámci výřezu snímku HELB chtějí v souladu s požadavky a požadavky profesionálním prostředí.

Výcvik Photo umožňuje zvládnout technické fotografie, video a multimédia na lehkou váhu. To v první řadě znamená znalost principů osvětlení, složení a gramatiky obrazu estetických kódů ... pro elektrické mettreensuite podávající termín, přístup, styl tvořivost, která se podílí na reklamní image, dokumentární a reportážní.

Moderní a efektivní digital capture zařízení (studio a fotografování v exteriéru), post-processing (počítače, skenery, grafické tablety) a tisk (až po velké) týmových workshopů HELB-image uvedení studenta krok s realitou profese.

Vzdělávací dosah, technické a lidské

Mošt pro všechny studenty úseku HELB snímku dvěma prvními společnými semestrů umožňuje studentům, kteří chtějí získat fotografii školení prosadit jeho počáteční výběr a získat technické pojmy a postupy nezbytné ke zvládnutí fotografie a filmový jazyk, včetně výukových softwarových nástrojů (Photoshop, Lightroom, Final cut ...).

Od 3. semestru, trénink se stává zejména fotografie a rozsvítí lesaxes následující: dokumentární fotografii, fotografování reklamy, fotoreport. Více spolupráce a partnerství v oblasti výkaznictví, módy a reklamy přijít podpořit vzdělávání. Další projekty mají za cíl otevřít pohled na svět: studijní cesty, návštěvy výstav, setkání s hostující řečníci, ...

Během semestru 5 a 6, rozvoj osobního projektu, kurz 11 týdnů na pracovišti a pracovním konci studie (ŠLP) korunou tohoto vzdělávacího programu a studentovi otevřít dveře pro vkládání do profesionální sektor obrazu, a to zejména v tom, že fotografování.

Mezinárodní rozměr

Vývoj mezinárodního obchodu je trvalým zájmem o HELB. Naše výměnné programy Erasmus stylu nebo jiné vám umožní studovat v zahraničí nebo dělat stáže tam.

Fotografie školení nabízí mnoho možností ...

Komerční fotograf / Architectural Fotograf / módní fotograf / Press Fotograf / ukázat fotograf fotograf / Portrét / Still Fotograf / umělec Fotograf / Studio / finišer Assistant (fotomontáž, Post Production, Post zpracování) / grafický správce řetězec / foto -Vydavatele / Výroba / Dokončovací Professional (profesionální digitální tisk) / Web design / Prodej / Education

Program se vyučuje na:
  • Francouzština

Zobraz 2 více kurzů z Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
6 semestry
Denní studium
Price
1,165 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date