Read the Official Description

Profesionální Uznání

  • Engineering akreditační rada (EAC) - malajský kvalifikace agentury (MQA)

Sání: Leden / červen / srpen

Doba trvání: 4 roky

Poplatky: -

Vstupní požadavky:

  • Nadace ve vědě od UNISEL / Marticulation Certificate in Physical věda z ministerstva školství / soukromá instituce s alespoň CGPA 2.00; nebo - diplom ve strojírenství / Věda / Technology nebo ekvivalent z UNISEL nebo veřejná / soukromá instituce s alespoň CGPA 2.00; nebo - STPM nebo ekvivalentní s alespoň 3 jistin začlenění matematiky a vědy.
  • Jiné kvalifikace, které organizuje Malajská vláda a - Preferované kandidáti s Malajsií univerzity English Test (MUET) certifikát, ne-li studenti jsou povinné sedět MUET zkoušku při studiu na UNISEL; nebo - STAM- kandidáti prošli s stupně JAYYID a prošel v BahasaMelayu / Bahasa Malaysia (úroveň SPM), nebo - prošel v jižní australský certifikát vzdělání (SACE) s minimálními 50 bodů v 5 předmětech Australian Senior Secondary Kvalifikace West Australian osvědčení o vzdělání (Wace) s minimem gred C; Nový Jižní Wales Vyšší odborná škola certifikát (NSWHSC) s minimálními 60 značek (BAND 3); nebo jiné kvalifikace, uznaná australské státy sám - Canadian International Programme (CIMP) / International kanadský Pre University Programme (ICPU) - Ontario školy diplom (OSSD) s minimálními 60% ochranných známek v 6 předmětech; nebo - Další kvalifikace Gred 12, který uznal zeměmi / sama uvádí,

Přehled

Strojírenství disciplína byla poprvé vyvinuta z aplikace fyziky a materiálového principy vědy. Generace a aplikací přenosu tepla, mechanické konstrukce, zpracování a výroby, obráběcí stroje a aplikované mechaniky jsou větve pole.

Pole vyžaduje různé jádra strojírenských oblastech, které jsou mechanika, kinematika, termodynamiky, mechaniky tekutin, přenosu tepla, vědy o materiálech, konstrukci strojů a energie. Strojní inženýři aplikovat základní principy znalostí v projektování a analýze výrobních systémů, topných a chladicích systémů průmyslové zařízení je a strojů,, motorová vozidla, letadla, watercraft, robotiku, zdravotnické prostředky a mnoho dalších.

Strojírenství kurikulum je navržen tak, aby absolventi s teoretický základ, jakož i designu zkušenosti v oblasti tepelně-tekutiny, mechanické konstrukce, výroby, materiály a aplikované mechaniky. Zásadním aspektem těchto základních nadací jsou výsledky dosažené v prvním a druhém ročníku studia a umožnit studentům, aby je využít v designu kurzech a rozvíjet jejich design znalosti a dovednosti. Studenti jsou také povinni podrobit průmyslového designu ve třetím ročníku jejich studia během krátkého semestru. Průmyslová umístění přiznává studenty s konkurenční zkušenostmi před vstupem na trh práce. Toto školení poskytuje také expozici o podnikatelské prostředí, týmová práce a další pozitivní postoje, stejně jako ostatní přenositelné znalosti a dovednosti. Průmyslové expozice rovněž otevírá svou mysl na průmyslovém prostředí přivést zpět do učeben s četnými možnostmi v jejich volbě povolání. Ve čtvrtém ročníku, studenti mohou vybrat 4 volitelných předmětů v oblastech, kde se vyvinuly jejich zvláštní zájmy. Oblasti jsou Termické tekutiny, materiály a design a výrobní systém. Studenti jsou také musí zavázat, že poslední rok projektu do dvou semestrů v průběhu čtvrtého roku.

Program taught in:
Angličtina

See 4 more programs offered by Universiti Selangor (UNISEL) »

This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Srp. 2019
End Date
Application deadline

Srp. 2019

Location
Application deadline
End Date