Přečtěte si oficiální popis

Bachelor of Engineering (Hons)

Bakalář inženýrství s vyznamenáním je základem pro profesionální kariéru v oblasti strojírenství a v oblasti Waikato jste za předpokladu, s velkým množstvím příležitostí aplikovat to, co jste se naučili v reálných životních pracovních situací.

FSEN_BE-Hons_final

Bachelor of Engineering s vyznamenáním (BE (Hons)) se zaměřuje na to, jak lze problémy vyřešit pomocí projekční a inženýrské procesy. V každé fázi svého stupně, budete se podílet na vytváření, navrhování a realizaci sofistikované strojírenské výrobky.

Budete mít příležitost předvést svůj výzkum a projektové práce u Oji Fiber Solutions inženýrství Show - událost konference stylu otevřít průmyslu a veřejnosti.

Jako inženýrské studenta Waikato budete také absolvovat 800 hodin odborné praxe - obvykle placené - s společnosti nebo organizaci, která vyhovuje vašim zájmům, a budete dělat cenné obchodní kontakty, které v mnoha případech vede k dílu nebo práci na plný úvazek.

Náš Cooperative Education Unit aktivně vyhledává a dohlíží na vaše průmyslové pracovní stáž, Což zajišťuje dobrou volbou pro vaši oblast studijních a kariérních cílů.

specifikované programy

V oblasti Waikato naše oprávněné technické programy jsou plně akreditovány Ústavu inženýři Nového Zélandu (IPENZ); což znamená, váš titul je mezinárodně uznávaná a můžete pracovat téměř kdekoli na světě. Můžete si vybrat z těchto uvedených programů:

 • Inženýrské stavitelství
 • Chemické a biologické inženýrství
 • Electronic Engineering
 • Inženýrství přírodního prostředí
 • Materiály a procesní inženýrství
 • strojírenství
 • softwarové inženýrství

Vybavení

Studenti mohou pracovat ve specializovaných laboratořích včetně Lab komplexu ve velkém měřítku, které nabízí sadu dílen a laboratoří určených pro inženýrské výuky a výzkumu, jako je 3D tisk, mechanických dílen a poč s engineering návrhového softwaru.

Výpočetní zařízení na University of Waikato jsou jedny z nejlepších na Novém Zélandu, v rozsahu od telefony a tablety pro vývoj mobilních aplikací na clusteru počítačů pro masivně paralelní zpracování. Software Engineering velké společnosti budou mít také 24 hodinový přístup k poč vybaveny všechny nejnovější počítačového softwaru.

Vybudovat úspěšnou kariéru

Inženýři razí cestu do inovací prostřednictvím zlepšení infrastruktury, budování chytřejší technologie a snaží se zjistit, alternativních a obnovitelných zdrojů energie a ekologických materiálů a postupů.

Zvýšení počtu vyškolených techniků je vnímána jako zásadní pro Nového Zélandu růstem technologií souvisejících s podniky.

Technici nyní konkurenční platy. Nedávná Institution of inženýři New Zealand (IPENZ), průzkum zjistil, že v roce 2014 byl medián základ plat pro absolventy až jednoroční praxe je 52.000 $.

Kariérní možnosti

 • biochemické Engineer
<li>  Elektroin&#382;en&yacute;r</li>
<li>  Food Technology Engineer</li>
<li>  strojn&iacute; in&#382;en&yacute;r</li>
<li>  Designer Produkt</li>
<li>  Softwarov&yacute; in&#382;en&yacute;r</li>
<li>  Stavebn&iacute; in&#382;en&yacute;r</li>

Praktická zkušenost

pracovní stáže jsou hlavním rysem BE (Hons) a budete dokončit 800 hodin odpovídající praxe v titulu. Náš Cooperative Education Unit aktivně vyhledává a dohlíží na svou průmyslovou pracovní stáž, což zajišťuje dobrou volbou pro vaši oblast studijních a kariérních cílů a monitorování kvality vaší praxe. Jsou leader na Novém Zélandu družstevních vzdělávacích programů, s průměrem 250 studentů umístěných v průmyslu každý rok.

V době, kdy jste absolvent, budete mít důvěryhodnost zaplacené zkušenosti vzít do svých rozhovorů.

V každé fázi svého stupně, budete podílet na vytváření, navrhování a realizaci sofistikované strojírenské výrobky. Tyto praktické projekty také pomáhají rozvíjet ‚soft skills‘ vyhledávané potenciálními zaměstnavateli inženýrství, jako je efektivní řízení projektu a schopnost pracovat jako tým.

Ve vašem prvním roce budete absolvovat počet povinných dokumentů, včetně populárních Základy techniky. Týmy studentů za úkol navrhnout a postavit modelové lodě v průběhu semestru, které vyvrcholily v den závodu na univerzity Oranga jezera.

Během svého druhého roku, budete začnou specializovat v závislosti na programu, který si vybrali ke studiu. Pak v letech tři a čtyři, pracovní stáže bude tvořit velkou část svého studia.

Ke konci svého čtvrtého roku, budete mít také pracovali ve skupinách dokončit velký výzkumný a konstrukční projekt s potenciálem pro komerční využití - stejně jako květináč borovice osiva navržen a postaven ve spolupráci s zlepšení strom a výroba treestock obchodní ArborGen Austrálii. Budete prezentovat svůj projekt na konci roku Oji Fiber Solutions inženýrství Show - událost konference stylu otevřít průmyslu a veřejnosti.

Přijetí a zápis

Oblasti studia v rámci BE (Hons) mají individuální vstupní požadavky. Pro zaručené záznamu, který se očekává, že studovali uvedené subjekty na úrovni 3 NCEA, CIE AS, s maturitou nebo ekvivalentní s určitými úrovní dosaženého.

Civil Engineering, elektroniky, strojírenství

 • Kalkul - minimálně 16 kreditů v NCEA na úrovni 3 matematiky s kalkulu.
 • Fyzika - minimálně 14 kreditů v NCEA na úrovni 3 ve fyzice.
Chemical & Biological Engineering, Environmental Engineering, materiály a Procesní inženýrství
 • Chemie - minimálně 16 kreditů v NCEA na úrovni 3 v chemii
 • Kalkul - minimálně 16 kreditů v NCEA na úrovni 3 matematiky s kalkulu.
 • Fyzika - minimálně 14 kreditů v NCEA na úrovni 3 ve fyzice.
softwarové inženýrství
 • Kalkul - minimálně 16 kreditů v NCEA na úrovni 3 matematiky s kalkulu.
 • Minimálně 14 kreditů v NCEA na úrovni 3 v dalších dvou schválených subjektů pro přijetí na univerzitu.

Všechny ostatní žádosti budou posuzovány případ od případu a cesty jsou k dispozici. Doporučujeme vám požádat o požadované proudu studii a budeme pracovat s sebou na cesty, pokud nesplňují tyto požadavky.

Každý program má sadu povinných dokladů, které je třeba studovat. Některé papíry mají specifické vstupní požadavky, a pokud nemáte potřebné zázemí můžete být vyzvány, aby přijaly některé dokumenty ve svém prvním ročníku studia.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 18 více kurzů z The University of Waikato »

This course is Campus based
Start Date
Mar 2020
Duration
4 let
Denní studium
Price
- Domácí Poplatky: 7286 $ za rok / Mezinárodní Poplatky: 32.331 dolarů ročně
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Mar 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Mar 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date