• Kvalifikace: Bachelor of Engineering
  • Délka a trvání: 4 roky, 240 kreditů
  • Areál: Kokkola
  • Volba Student: Přijímací zkouška pro všechny oprávněné žadatele. Výběr studentů buď na základě přijímací zkoušky nebo přijímací zkoušky a výkony ve škole.

Informační technologie - rostoucí počet možností! IT pole nabízí velké příležitosti mladým lidem, kteří ovládají kreativních základy a technologií používaných k vytvoření nových aplikací a systémů. Software a komunikace změnit způsob, jakým jednotlivci a organizace dělat své každodenní činnosti. Ve všech oblastech života je zde prostor pro nové inovace, které pomáhají lidem dělat věci v lepším způsobem při používání IT technologií - náš svět může stát se více uživatelsky přívětivé, ekonomičtější, produktivnější a snížit spotřebu energie.

Studijní program v oblasti informačních technologií vám nabízí širokou znalostí softwarového inženýrství a komunikace. Získáte dovednosti potřebné při budování nových aplikací a systémů založených na potřeby zákazníků. Kromě pravidelných kurzů nabízíme pokročilé studenty reálného světa projekty, v nichž si můžete problém sami.

IT Inženýrské studium sestává z více či méně stálých základním studiu a rychle se rozvíjející nové technologie. Musíte tak řešit reálné světové problémy s software a IT systémů. Práce inženýrů velmi prakticky zaměřené. Všechny odborné studie obsahují hodně učení. Pro pokročilé studenty nabízíme možnost zúčastnit se našich projektů výzkumu a vývoje v průběhu studia.

Naše hlavní specializace jsou softwarové inženýrství a Komunikačních technologií. Jedná se o nejrychleji rostoucí oblasti IT. Získáte dovednosti k vybudování aplikace pomocí různých programovacích jazyků a platforem. Dozvíte se také, jak používat existující služby postavit řešení, která splňují potřeby zákazníků, nebo dokonce vymýšlet své vlastní nové služby, kombinací stávajících.

Vzhledem k rychlému tempu růstu IT průmyslu poptávka po nových odborníků je vysoká. Mladí profesionálové jsou oceňovány kvůli jejich studijních dovedností a flexibilitu. V mnoha projektech často existují technologie, které jsou nové dokonce i zkušené odborníky, takže vaše učení dovednosti jsou základním přínosem. Při řešení potřeb zákazníků je potřeba vaše komunikační a analytické schopnosti.

Pracovní tituly: Software designer, vedoucí projektu, R & D inženýr, IT manager, bezpečnostní expert, správce sítě Systems, specialista Network, generální ředitel společnosti vašeho start-up společnosti Spolupráce s pracovním životem: Kosila Digimedia, Oy Raisoft Ltd, SK Protect Oy, Boliden Kokkola Oy, Alfame Systems, Maintpartner, Apex Automation, Sasken Finsko, Kemira GrowHow Oy, Hur Oy, Livion Oy, Elisa Oyj postgraduální studium: V Kokkola, University Consortium Chydenius nabízí možné studovat v programu magisterského v informačních technologiích (ve finštině) a je možné aplikovat přímo z Centria UAS "studijní program v informačních technologiích. Osobní studijní plán bude pro každého studenta podle předchozí studie výkonu a stupni.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z Centria University of Applied Sciences »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
4 let
Denní studium
Price
6,000 EUR
Deadline
Kontaktuj školu
Application online: www.studyinfo.fi
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Application online: www.studyinfo.fi
Location
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Application online: www.studyinfo.fi
End Date