mechatronika

Že studií Mechatronika Nabízí praktické, aplikačně orientované akademické vzdělání v oboru Engineering as přítomnost- nebo distanční studium podél dráhy s dokončením Bachelor of Engineering.

Standardní doba studia v distančního vzdělávání s sobotních přednášek na mnoha celostátní studijních středisek diplom je 7 semestry. Školní areál program je k dispozici v 6 semestrů u Bad Sooden-Allendorf.

Jako varianta distančního vzdělávání, která umožňuje interaktivní diplom Online přednášky přes internet. Testy studie mechatroniky našel zatímco pokračuje namísto na celostátní studijních středisek diplom. Jako částečný úvazek studie tato vzdálenost verze learning nabízí ještě větší nezávislost a umístění ještě lepší kompatibilitu mezi studiem a prací, neboť cestovní čas a náklady jsou eliminovány.

studií Mechatronika

Bakalářského programu Mechatronika nabídek na praxi a aplikačně orientované inženýrských studií na vědeckém základě. Vyvážený mix teorie a praktických úkolů, základů a speciálních předmětů, odborných znalostí a multidisciplinární znalosti tvoří ideální výchozí bod pro zahájení kariéry.

Výběrem jedné ze tří volitelných priorit Automotive, robotika a elektrická mobilita Je možné individuální a trhu práce diferenciace a specializace v rámci studie.

Profesní obory mechatroniky

úspěšný Bakalářský titul v oboru mechatroniky Nabízí absolventů různých profesních oblastech činnosti. Mechatroniky najít u. . Zaměstnanost v automobilovém a leteckém průmyslu, ve strojírenství, elektrotechniky a robotiky. Zde setkat absolventů dirigování a podpůrné úkoly v procesu vývoje a konstrukce mechatronických systémů, vývoj software pro zařízení a komponentů a dohlížet na nákup, údržbu a provoz komplexních systémů v oblasti výroby a automatizaci procesů.

normální doba

Distanční vzdělávání: 7 semestry / 180 ECTS Skutečná doba studia může být prodloužena studii bezplatně až 4 semestry než běžné období.

základní

Při dostatečném počtu účastníků v zimním období (říjen) a letním období (duben).

akreditace

Akreditace kurzu eV akreditační agentura AQAS

Poplatky za studium

Dálkové studium: € 247,00 / měsíc (Celková částka € 10,374.00 plus jedna-off přezkoušení poplatek € 615,00.)

forma

Přítomnost nebo dálkové studium. Distanční vzdělávání se koná střídavě v samostatné studii s studijních brožur a celodenní sobotní semináře (asi 12 soboty za semestr) na jedné z našich četných celostátní studijních centrech nebo v on-line "virtuální hledišti" diplomové on-line areálu.

požadavky na přijetí

Obecně platí vstup vyšší vzdělání, zkouška mistr, nebo podle nařízení o přístupu k odborné kvalifikace k vyššímu vzdělání ve státě HesenskoTedy buď konec profesionální kariérní postup alespoň 400 hodin, technické školy nebo profesní nebo správní akademie nebo auditu v národně uznávaného výcvikového okupaci následovala alespoň 2 roky práce a existence zvláštní univerzitní přijímací zkoušky.

Více informací o konkrétních účtech udělen diplom Hochschule jako na vyžádání. Žadatelé / vnitřní, které nesplňují výše uvedené podmínky mohou zpočátku účastnit jako auditor ve studii, pokud oprávnění k přístupu v rámci max. je dosaženo 2 semestry.

V zahraničních stupňů musí být prokázána rovnocennost pro přijetí.

prohlášení

Bachelor of Engineering (B.Eng).

Absolventi získat certifikát bakalářský a certifikát, stejně jako v angličtině napsaný "Diploma Supplement" a "Transcript of Records" (Transcript of Records), které ona / deportovat ho mezinárodně jako akademický s bakalářským titulem.

Výcvikový program

Bakalářský studijní program "Mechatronika" je nabízen ve dvou verzích, jako kampusu programu v Bad Sooden-Allendorf, nebo prostřednictvím distančního vzdělávání za účasti fází v různých studijních centrech v Německu. Fáze přítomnost v distanční vzdělávání se bude konat v sobotu a sestávají z dobrovolného školení a seminářů (laboratoře, simulací, experimenty, programování cvičení, teorie, atd.) Pro všechny studenty jsou požadovány celkem 8 dní laboratoří, které se uskuteční jako blok v centrálních událostí mechatroniky laboratoř v Bad Sooden-Allendorf (s praktickými experimenty a aplikací v oblastech robotiky a auto navrhuje systémy). Pro samostudium fáze jsou k dispozici didaktické studijní dopisy, telefonní linku a pod dohledem e-learning vzdělávací platforma s virtuálními laboratořemi, simulacích, cvičení, problémové knih a literatury. Jednotlivé studie Centra nabízejí mimo jiné pečovatelských zařízeních.

účel

Úspěšný bakalářský titul v oboru mechatroniky dává absolventům otevře široký a zajímavý pole působnosti. Mechatronika najdou uplatnění v oblasti strojírenství, elektrotechniky a elektroniky, automobilový a letecký průmysl, automatizace, robotika, mikrosystémů a přesného strojírenství, lékařské technice, mediální technologie atd. - Včetně příslušných přidružených dodavatelských společností. Veškeré aktivity absolventů bakalářského a magisterského v mechatroniky jsou:

 • vedení a podpůrné úkoly při vývoji a konstrukci mechatronické systémy
 • Modelování a simulace mechatronických, elektronických a mechanických součástek a systémů
 • Vývoj softwaru pro zařízení a komponenty
 • Vývoj, výroba a testování elektronických a mechatronických přístrojů
 • zabezpečování jakosti
 • Nakupování, údržba a provoz komplexních systémů v oblasti výroby a automatizaci procesů
 • Marketing, prodej a výcvik technických výrobků a systémů
 • Koordinační činnost a projektový management
 • Úkoly řízení, kde je požadováno multidisciplinární odbornost
 • Poradenská činnost v oblasti průmyslu a služeb společnosti

HLAVNÍ oblasti studia

robotika

Volitelný focus robotika předmětu Mechatronika inženýrství (B.Eng.) Se skládá ze dvou modulů

 1. Robotiky a programování
 2. návrhový nástroj pro roboty

V "robotiky a programování" module-hluboké znalosti klasifikace robotů, souřadnicové systémy pracovního prostoru, koncepce řízení, programovacích konceptů (Teach In, přehrávání v režimu offline, simulace), při dodržení norem, předpisů a záruk. Důraz je kladen na aplikační technice, uvedení do provozu, programování a cílené řešení problémů a testovacích nástrojů. Cílem je vybrat robota podle specifických požadavků systému, programovat a optimalizovat.

V "návrhový nástroj pro roboty" Modul důkladné znalosti parametrů a charakteristik koncepcí nástrojů a nářadí pro robotické aplikace, stejně jako různé možnosti pro využití robotiky jednoduchých a komplexních řešení. Důraz je kladen na automatizované nástroje mění. Cílem je, aby výrobních procesů nebo plánovat výrobní procesy z hlediska optimálního využití robotů a aby jednotlivé nástroje, například kleště na systémy v rámci výrobních hledisek.

Automotive Systems

Volitelný Prioritní Automotive Systems předmětu Mechatronika inženýrství (B.Eng). Skládá se ze dvou modulů

 • automobilová elektronika
 • továrna simulace

V modulu "Automotive Electronics" důkladná znalost výstavby, používání a diagnostika funkčních modulů a složitých systémů v elektrickém systému vozidla. Důraz je zaměřen na metody, jako FMEA. Cílem tohoto modulu je porozumět elektronických funkčních modulů pro analýzu řetězce elektronických funkčních modulů, implementovat a optimalizovat. Následující témata jsou vyučovány v detailu:

 1. Základy automobilové elektroniky a elektroniky
 2. Základy elektronických systémů motorových vozidel
 3. Vybrané elektronické systémy (realizace funkce)
 4. FMEA (Failure Mode a Effects Analysis) elektronických systémů v motorových vozidlech

V modulu "Factory Simulation" důkladné znalosti modelování a příkladné plnění tovární simulace jako plánování pro skutečnou výrobu. Cílem tohoto modulu je plánovat dopředu produkce založené na simulaci a optimalizovat stávající produkci simulací. Následující témata jsou vyučovány v detailu:

 1. Základy Simulace
 2. továrna simulace
 3. Realizace simulace na příkladu dodavatelů pro automobilový průmysl
 4. Porovnání simulované reálného světa systému

elektromobility

Volitelný zaměření elektromobility se týká technické provedení elektrických vozidel a jejich udržitelné využívání. Z tohoto důvodu, že obsahuje dva moduly

 • Design elektromobilů
 • Udržitelnost a korporátní management integrovaný zdroj napájení

Konstrukce Modul elektromobilů, je kladen důraz na projektování elektrické (nebo hybridní) vozidel s pohonem. To zahrnuje bohatý daleko prohlížení pod současnou technologii baterií, lehké konstrukce, systémů pro vozidla a pohonné systémy s. Kromě toho, vyvažování výkladu vozidel s ohledem na profily použití velký význam.

V modulu udržitelný rozvoj a řízení podniku integrovaný zásobování energií je cirkulace efekt v hospodaření s energií má zásadní význam. Pouze v případě, že začlenění obnovitelných zdrojů energie na celkové podaří dosáhnout v elektrické mobility než konvenční systémy pohonu, vyšší účinnost, jehož cílem udržitelnosti může být realizován. Případové studie budou zvýrazněny v tomto modulu, které jsou možné způsoby a potenciály.

Program se vyučuje na:
Němec
Diploma University of Applied Sciences

Zobraz 11 více kurzů z Diploma University of Applied Sciences »

Tento kurz je Online forma, Studium v kampusu
Start Date
Duration
6 - 7 semestry
Kombinované
Denní studium
Price
247 EUR
Distanční vzdělávání: € 247,00 / měsíc
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date