Cíl:

Studijní program kvalifikuje budoucí inženýry pro Savolax technologickém průmyslu. Povinnosti kolísat v oblasti strojírenství, podnikání a řízení, jako je řízení projektů, prodeje inženýrství, provoz a řízení dodavatelského řetězce a strojírenství. Práce umístění je s největší pravděpodobností nachází v společnosti působící na celosvětovém vývozu.

Projektových činností, stejně jako zákazník, dodavatel nebo partnerství interakce vyžadují základní kompetence a týmová práce know-how, postoj, metod a nástrojů.

Jako inženýr, potřebné odborné znalosti technologie se zaměřuje na design a vývoj výrobku a výrobní technologie. Studium v ​​řízení podniku se soustředit na řízení projektů, marketingu, prodeje, podniková ekonomika, zadávání veřejných zakázek, v dodavatelském řetězci, mezinárodních obchodních operací a řízení jakosti.

Důležitou součástí programu je zvyknout si na efektivní provozování různých mezilidských sítí. Self-vývoj, komunikační a interpersonální dovednosti, organizační a společenské i mezinárodní kompetence a řešení problémů dovednosti jsou zahrnuty v oboru průmyslového inženýrství know-how. Cílem programu je vytvořit vysoce kvalitní týmové namísto individuální přehrávač.

Struktura studia je založen na procesu myšlení a učebního procesu na problémové učení založené. Studenti jsou schopni zahrnout do svého programu zvláštní projektové studie ve společnosti Finsko nebo v zahraničí.

Specializace:

Hlavním tématem je průmyslový management, a zejména, řízení a sítě projektů. Nicméně, nejsou tam žádné dva identické průmyslových inženýrů, jak se dostat své tituly. Zájmy a volby studenta vytvořit jedinečný profil kompetencí.

Když jste v raných fázích svého studia, budete vytvořit svůj vlastní studijní plán. Předchozí stupňů a získané kompetence mohou často být vzaty v úvahu, a kompenzovat studie tak, aby se doba dokončení může být zkrácena.

Student může dokončit jeho / její individuální studijní plán s 15 kreditů studií podporujících vzdělávání profesi ona / on si vybral. Kromě toho, studenti mají výhodu rozsáhlého mezinárodního partnera univerzitní sítě.

Kvalifikace:

Titul stupně ve finském je insinööri (AMK). Se stavem EUR-ACE to kvalifikuje studenta požádat o magisterských studijních programů v Evropské unii.

Savonia Univerzita aplikovaných věd Studijní program v oboru strojního inženýrství prošel v roce 2014 zhodnocení o EUR-ACE, který je spravován organizací ENAEE. To je evropská technologie, organizace, která hodnotí programy pro inženýry. Stav EUR-ACE zajišťuje, že program splňuje kvalitativní normy Evropské unie. Neformálně se mluví jako o evropských inženýrů. Absolventi mohou pracovat jako pronajatá inženýři v celé Evropě.

Obsah studia:

Základní studie poskytují studentům s dobrou znalostí základních kompetencí inženýra v matematice, přírodních vědách, komunikačních a informačních technologií. Tyto dovednosti jsou nezbytné v práci inženýra a pro profesionální studia.

Contentofstudies

Odborné studie poskytují studentům s dobrou znalostí průmyslových procesů a základní schopnosti inženýra v oblasti strojírenství, výroby a logistiky. Tyto studie poskytují studentům také s dobrou znalostí a pochopení podnikových procesů a obchodního života ve společnosti.

Specializované studie poskytují studentům s vysokou odborné znalosti podle svých individuálních možností. Průmyslové inženýrství a management inženýři mají širokou škálu profesionálních možností v worklife. Specializované studie poskytnout studentům dobré teoretické porozumění a praktické dovednosti při práci průmyslovém inženýra.

Projekty jsou nedílnou součástí provádění programu. Inženýrské dovednosti, včetně pracovních životních dovedností se dozvěděl prostřednictvím projektů. Dobré mezilidské a komunikační dovednosti jsou potřebné, jak někdo pracuje na globálních projektech týkajících lidí zastupujících širokou škálu národností. Různé typy sítí a řízení těchto sítí je nezbytnou součástí technických dovedností.

Struktura studia:

Obsah těchto studií může být upraven na osobní studijního plánu. Individuálních zájmů studenta a priority učení mohou být zatížena. Tento způsob přistěhovalci předchozí vzdělání nebo pracovní zkušenosti mohou být také využity a poskytovat silnější dovednosti a lepší pracovní příležitosti pro zařazení osoby požadované úkoly ve Finsku.

Structureofstudies

Základy Engineering 60 ECTS

 • Základy výroby a produktového designu
 • Základy plánování projektu a práce na projektech
 • komunikace
 • Matematiku a přírodní vědy
 • výcvik

Použití inženýrské studie 60 ECTS

 • Výroba a produktového designu
 • Vývoj matematické dovednosti
 • Projekt výzkumu a vývoje a jeho výzvy
 • JAZYKY
 • Podnikání a obchod
 • výcvik

Vytvořit znalostní 60 ECTS

 • Projektový management a nástroje pro správu
 • Mezinárodní obchod, prodej a marketing
 • Řízení jakosti
 • Logistika a její podoblasti
 • Průmyslové založený projekt a jeho řízení
 • Volitelné studie podle jejich vlastní orientaci
 • Praktický trénink

Uplatnění Poučení 60 ECTS

 • Řízení a kontrola projektů
 • Prodej a marketing v mezinárodním prostředí
 • Vedení a sítě dodavatelského řetězce
 • Volitelné studie podle jejich vlastní orientaci
 • Praktický trénink
 • Disertační práce

Práce:

Práce je 15 kreditů. Práce se uskuteční ve čtvrtém ročníku. Tato práce se obvykle provádí pro a withn společnosti. Studenti by měli najít téma od společnosti, která člověk má zájem jako potenciální budoucí zaměstnavatele. V mnoha případech, práce vede k práci v této společnosti či jiné obdobné, jako společnosti. Téma práce může a měla by začít se ptal po třetím ročníku. Inženýrské práce a práce se provádí ve čtvrtém ročníku obvykle v jarním semestru.

Kariérní možnosti:

Průmyslové inženýrství a management inženýři mají širokou škálu pracovních příležitostí. Školení, široká škála studentů z technologických a obchodních ploch a praktického výcviku pomůže najít vaši kariéru a zájmy. Kariéra a vlastní zájmy jsou jen zřídka zřejmé na počátku studia. Průmyslová vedení inženýr mohou také najít zaměstnání ve veřejných organizacích, například v město, stát a místní vládní pozice. Organizace třetí sektor může také poskytnout práci pro průmyslové inženýry managementu.

Průmyslový management inženýr pozice se liší od odborníků, manažerů. Různé činnosti související s návrhem a vývojem výrobků a výroby jsou běžné. Projekty jsou způsob, jakým tyto konstrukční a vývojové aktivity jsou nejčastěji organizovány. Takže již během studia naučili projekty a postupy.

Pracovních míst Průmyslový management odborných technických jsou často obchodní úkoly, které vyžadují odborné znalosti inženýrství. Pracoviště je však často mezinárodní technologická společnost v oblasti exportu. Například, technické výrobky a služby, neprodáváme bakalářské of Business Administration, ale inženýři. Ï Průmyslový management inženýr často pracuje s a mezi širokou škálu organizací a subjektů. Například plánovač výroba se podílí na prodej, nákup a výrobu. Odbytu a marketingu Engineer se zabývá zákazníkem, plánovač výroby, vývoje produktů a finančního řízení, případně i s ohledem na kulturní a komunikačních aspektů.

careerpossibilities

Tituly:

Názvy inženýrů průmyslového managementu jsou:

 • Projektový inženýr, projektový manažer, ředitel projektu
 • Sales Engineer, Sales Manager, Marketing Manager
 • Inženýr kvality, koordinátor kvality, Manažer kvality
 • Nákup inženýr, nákupu Manager, Warehouse Manager
 • Production Planner, výrobní ředitel
 • Instalace Supervisor, inspekce inženýr
 • Maintenance Engineer, servisní technik, Foreman
 • Development Engineer, Design Engineer, Patent inženýr
 • Obchodní poradce, konzultant, generální ředitel
 • Učitel, lektor.

Internacionalita:

Finové a finští přistěhovalců a řada různých národností studovali v tomto programu. Student tohoto programu se doporučuje provést výměnu nebo školení i jinam než ve Finsku. Studenti mají možnost dokončit dvojí titul ve Windesheim Univerzitě aplikovaných věd v Nizozemsku.

Program a Savo Univerzita aplikovaných věd má řadu seminářů a mezinárodních letní kurzy, společných projektů, a jazykové a kulturní rozmanitosti tréninku. Savonia Univerzita aplikovaných věd má zahraniční univerzitě partnerů ve více než 30 zemích.

Spolupráce:

Technologie průmysl je nejdůležitější podnikání v regionu Severní Savo se svými 1,9 miliardy eur ročních příjmů a 10 000 přímo zaměstnaných zaměstnanců (2012). Mnoho podniků v regionu působit na mezinárodních trzích na špici svého oboru činnosti. Jejich jádro know-how je soustředěna kolem užitkových vozidel, jako je state-of-the-art lesní technika, hornictví a stroje na zarážení pilot, a pece a kotle technologií v oblasti energetických technologií.

Oddělení strojní spolupracuje s regionu průmyslových podniků, zatímco provádění jejich výzkum, vývoj a inovace práci. Tyto podniky mohou podílet na projektech Savonia tím částečně financování činností, nebo mohou přímo koupit různé VVI služby poskytované odborníky DPME je.

Značný objem funkcí dokazuje skutečnost, že RDI odboru strojního inženýrství se podařilo identifikovat současné a budoucí potřeby pro rozvoj místních podniků. S mnoha z podniků, současná spolupráce lze popsat jako skutečné partnerství; tj jsou vzájemných výhod, kontinuita a pestrou akce. Stáže, práce a další projektové práce prováděné v rámci vzdělávání, představují základ pro spolupráci s těmito společnostmi, ale také projekty VaVpI jsou založeny na spolupráci s podniky.

EUR-ACE orgány chválil aktivní spolupráci s firmami. Studenti se často, aby průběh praxe pracovní a rozvojové plány jako součást kurzu pro firmy. Studijní plán zahrnuje řadu projektů, z nichž mnohé jsou mandát společnosti.

Výzkum:

Savonia Univerzita aplikovaných věd výzkumné a vývojové práce ukazuje studentům v každodenním životě prostřednictvím projektu a diplomové práci. Savonia vybrala čtyři oblasti zaměření pro vzdělávání a výzkumu, vývoje a inovací (VaVaI). Jedním z nich je integrované vývojové produkt. Výzkum se provádí ve spolupráci s podniky a dalšími organizacemi.

V daném průmyslovém odvětví straně řízení, je kladen důraz ECP (Engineering-Procurement-stavebnictví) projekty, nebo velké projekty, dodávky, stejně jako procesy a dodavatelské řetězce.

Možnosti pokračovat ve studiu po ukončení studia:

Absolventi mohou obrátit přímo studovat na univerzitu magisterského studia (Magistr). EUR-ACE bude poskytovat platnost v prostoru Evropské unie. Univerzita aplikovaných věd absolventské hodnosti je Master of Engineering. Tyto programy jsou obvykle studoval vedle pracovního života a trvat jeden až dva roky. Magistr inženýrství míry dává stejný kvalifikace pro veřejnou funkci jako Master of stupně věd.

Jazyk:

Celý program bude probíhat v anglickém jazyce na rozdíl od povinných jazykových kurzů ve finštině (pro zahraniční studenty) a ve švédštině (pro finské studenty). Finské jazykové znalosti se nenaučil pouze ve finských výuce, ale může být také učil na jiných kurzech. Tímto způsobem student může mít lepší možnost získat zaměstnání ve Finsku.

Savonia_engeneering

ŠKOLNÉ

Savonia University of Applied Sciences učinil rozhodnutí zavést školné pro studenty jiných než EU / EHP. Školné se vztahuje na studenty začíná své studium na 1. srpna 2017 nebo novější. Školné se platí za každý akademický rok a musí být zaplacena do 31. srpna.

Tyto poplatky jsou následující:

 • pro bakalářská studia 5000 eur za akademický rok
 • pro magisterské studium 6000 eur za akademický rok

Všechny non-EU studenty / EHP o Savonia University of Applied Sciences, může požádat o stipendium poté, co byli přijati za úplatu bakalářském nebo magisterském studijním programu a oni sami se zapsal jako dárek. V prvním akademickém roce stipendium pokrývá 70% z ceny školného; V následujících letech akademické stipendium pokrývá 50% z ceny školného. Chcete-li nárok na stipendium po prvním akademickém roce, studenti musí získat minimálně 55 kreditů studií podrobně ve svém osobním studijním plánem za akademický rok.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Savonia University of Applied Sciences »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date