Read the Official Description

metropolia_electronics

Cíle

Studium elektroniku v opravdu multikulturním prostředí v Metropolia vám dává perfektní start směrem k mezinárodní kariéru v náročném a rychle se rozvíjející oblasti technologií. Stupeň vám dává solidní základ pro práci jako inženýr kdekoli na světě v různých pozicích.

Předměty

Vaše studium ve studijním programu v oblasti elektroniky patří rozsáhlé studie klíčovým požadavkem v přírodních vědách a pestrou škálu elektroniky odborných studií.

Můžete se specializují v těchto oblastech elektroniky, mimo jiné: vestavěné systémy, senzory, bezdrátové telekomunikace a elektroniku a EMC. Odborné kvalifikace jsou doplněny projektového managementu, jazyk a komunikace a IT studuje.

Stanete se seznámí s interkulturní aspekty vzhledem k multikulturnímu studijním prostředí a studentské komunity.

Kariérní vyhlídky

Tím, že studuje elektroniku Metropolia se můžete stát odborníkem například při navrhování a zavádění bezdrátových systémů senzor pro kontrolu životního prostředí a energeticky úsporného bydlení. Jako elektrotechnický inženýr budete pracovat například jako elektronický návrhář ve výzkumné laboratoři s dalšími specialisty. Vy a váš tým navrhovat elektronické obvody pro různé aplikace.

Dalo by se také pracovat v továrnách na výrobu a testování zařízení. Jako inženýr můžete být manažer běží tým specialistů odpovědnými za výrobu. V této roli problematiku životního prostředí jsou také silně zdůraznil. Jako elektrotechnický inženýr můžete také pracovat ve skutečném použití, prodeje a marketingu těchto zařízení, protože mnoho z těchto zařízení jsou tak složité, že je zapotřebí hluboké znalosti inženýra v těchto aktivitách.

Studium elektroniku v Metropolia University of Applied Sciences vám dává klíče k úspěchu v některé z těchto zajímavých oblastech.

Stipendia

Za každý studijní program je dohodnuto, že 50% žadatelů pocházejících mimo zemí EU / EHP, které mají nejúspěšnější výsledky přijímací zkoušky, obdrží úplné osvobození od poplatku za studium v ​​prvním akademickém roce.

Během 2.-4. akademické roky, stipendium ve výši 75% ročního školného bude uděleno za předpokladu, že student příštích období:

  • minimálně 55 kreditů (ECTS) v průběhu předchozího školního roku (končí dne 31. července) v bakalářském studijním programu
  • minimálně 20 kreditů (ECTS) v průběhu předchozího semestru (podzimní semestr končí 31.12. a jarní semestr končí 31.7.) v magisterském studijním programu

V letech 2-4, zbývajících 25% z kurzovného studenta může být upuštěno, pokud škola zjistí, že je odůvodněná na základě sociálních, zdravotních nebo jiných důvodů.

Program taught in:
Angličtina

See 4 more programs offered by Metropolia University of Applied Sciences »

This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
- 0 € nebo 12000 € pro žadatele ze zemí mimo EU / EHP
Deadline
By locations
By date
Start Date
Srp. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Srp. 2019
End Date
Application deadline

Srp. 2019

Location
Application deadline
End Date
Application deadline
End Date