Bachelor inženýrství v oblasti informačních technologií

Metropolia University of Applied Sciences

Popis programu

Read the Official Description

Bachelor inženýrství v oblasti informačních technologií

Metropolia University of Applied Sciences

metropolia_it

Proč si vybrat informační technologie v Metropolia?

Informační technologie je všude v dnešní společnosti, jak je potřeba v elektronických médií a přístrojů, počítačů, přístrojů pro domácnost, a téměř v každé části našeho každodenního života.

Nabízíme Vám:

  • Výborná kombinace základních a odborných kurzů v oblasti informačních technologií
  • Vysoce kvalitní vzdělávání
  • Solidní základ pro pracovat jako inženýr a to jak ve Finsku a v zahraničí
  • Hlavní volby v inteligentních systémů, mobilních řešení a internetu věcí a Cloud Computing
  • Mezinárodní a podpůrné výukové prostředí
  • Multidisciplinární vzdělávací instituce s obrovskou partnerskou sítí

Mohl jsem být studentem v oblasti informačních technologií?

Ano můžeš! Nemusíte být počítačový průvodce začínat jako my zařídíme se dovednosti a znalosti potřebné v této oblasti. Je pouze potřeba být spáchány a těžce pracující student s oddanou postojem ke světu informačních technologií a inženýrství. Nabízíme Vám mezinárodní studijní prostředí, ve kterém máte možnost navázat přátelství a budoucí kolegy se studenty z celého světa.

Co budete studovat?

Naučíte se základy v klíčových technických předmětech, jako je matematika a fyzika. Odborné studie v informačních technologiích se opevnit své technické dovednosti kromě jazyků a komunikačních dovedností a obchodních kurzů, jež bude doplňkem-up vaše kompetence.

Ty budou spojeny s pracovním života v celé vaše studium prostřednictvím projektů souvisejících s průmyslem, pracovní stáží na určitou dobu a poslední rok projektu. To vám dává šanci vytvořit užitečné sítí a plánovat své budoucí kariéře a zároveň studovat.

Jak studie jsou prováděny?

Studium je rozvrženo do několika způsoby, jako jsou přednášky, skupinové práce, projekty, cvičení a samostudia. Studie rovněž vyžadují celodenní docházky ve většině kurzů. Můžete si také vybrat předměty z on-line nabídky. Metropolia vám dává možnost přijmout individuální studijní směry s cílem zajistit hladký průběh studia.

Budete studovat čtyři 15 ECTS kurzy v prvním roce a kurzy vyžadují plný úvazek návštěvnost.

hlavní možnosti

Budete si vybrat významnou možnost během svého prvního roku studia. Můžete si vybrat významnou možnost ven ze čtyř nabízených možností v oblasti informačních technologií. Počínaje studium v ​​hlavní volba vyžaduje, že jste následoval osnov, jak bylo plánováno, a dokončili 60 ECTS.

Major volba vám dá nahlédnout do hloubky do tematických oblastí, které jsou relevantní a up-to-date v každé z hlavních možností. Můžete také rozšířit své znalosti v jiných hlavních možností tím, že ji jako malou možnost ve svém inženýrských studií. Hlavní možnosti a nabídky kursu v hlavních možností podléhají změnám.

Co nás čeká po maturitě?

Můžete mít mnoho různých kariéru a další studijní cesty po vaší promoci. Vaše budoucí zaměstnání se může pohybovat od systémů, softwaru a hardwaru pro poradenství, technická podpora a řídících funkcích.

Mnozí z našich absolventů také sledovat pro další studium v ​​různých studiích Master-úrovni v prestižních univerzitách a to jak ve Finsku, tak v zahraničí.

Stipendia

Za každý studijní program je dohodnuto, že 50% žadatelů pocházejících mimo zemí EU / EHP, které mají nejúspěšnější výsledky přijímací zkoušky, obdrží úplné osvobození od poplatku za studium v ​​prvním akademickém roce.

Během 2.-4. akademické roky, stipendium ve výši 75% ročního školného bude uděleno za předpokladu, že student příštích období:

  • minimálně 55 kreditů (ECTS) v průběhu předchozího školního roku (končí dne 31. července) v bakalářském studijním programu
  • minimálně 20 kreditů (ECTS) v průběhu předchozího semestru (podzimní semestr končí 31.12. a jarní semestr končí 31.7.) v magisterském studijním programu

V letech 2-4, zbývajících 25% z kurzovného studenta může být upuštěno, pokud škola zjistí, že je odůvodněná na základě sociálních, zdravotních nebo jiných důvodů.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Price
Cena
- 0 € nebo 10000 € / rok pro studenty ze zemí mimo EU / EHP
Information
Deadline
Locations
Finsko - Helsinki
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Finsko - Helsinki
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu