metropolia_it

Proč si vybrat informační technologie v Metropolia?

Informační technologie je všude v dnešní společnosti, jak je potřeba v elektronických médií a přístrojů, počítačů, přístrojů pro domácnost, a téměř v každé části našeho každodenního života.

Nabízíme Vám:

  • Výborná kombinace základních a odborných kurzů v oblasti informačních technologií
  • Vysoce kvalitní vzdělávání
  • Solidní základ pro pracovat jako inženýr a to jak ve Finsku a v zahraničí
  • Hlavní volby v inteligentních systémů, mobilních řešení a internetu věcí a Cloud Computing
  • Mezinárodní a podpůrné výukové prostředí
  • Multidisciplinární vzdělávací instituce s obrovskou partnerskou sítí

Mohl jsem být studentem v oblasti informačních technologií?

Ano můžeš! Nemusíte být počítačový průvodce začínat jako my zařídíme se dovednosti a znalosti potřebné v této oblasti. Je pouze potřeba být spáchány a těžce pracující student s oddanou postojem ke světu informačních technologií a inženýrství. Nabízíme Vám mezinárodní studijní prostředí, ve kterém máte možnost navázat přátelství a budoucí kolegy se studenty z celého světa.

Co budete studovat?

Naučíte se základy v klíčových technických předmětech, jako je matematika a fyzika. Odborné studie v informačních technologiích se opevnit své technické dovednosti kromě jazyků a komunikačních dovedností a obchodních kurzů, jež bude doplňkem-up vaše kompetence.

Ty budou spojeny s pracovním života v celé vaše studium prostřednictvím projektů souvisejících s průmyslem, pracovní stáží na určitou dobu a poslední rok projektu. To vám dává šanci vytvořit užitečné sítí a plánovat své budoucí kariéře a zároveň studovat.

Jak studie jsou prováděny?

Studium je rozvrženo do několika způsoby, jako jsou přednášky, skupinové práce, projekty, cvičení a samostudia. Studie rovněž vyžadují celodenní docházky ve většině kurzů. Můžete si také vybrat předměty z on-line nabídky. Metropolia vám dává možnost přijmout individuální studijní směry s cílem zajistit hladký průběh studia.

Budete studovat čtyři 15 ECTS kurzy v prvním roce a kurzy vyžadují plný úvazek návštěvnost.

hlavní možnosti

Budete si vybrat významnou možnost během svého prvního roku studia. Můžete si vybrat významnou možnost ven ze čtyř nabízených možností v oblasti informačních technologií. Počínaje studium v ​​hlavní volba vyžaduje, že jste následoval osnov, jak bylo plánováno, a dokončili 60 ECTS.

Major volba vám dá nahlédnout do hloubky do tematických oblastí, které jsou relevantní a up-to-date v každé z hlavních možností. Můžete také rozšířit své znalosti v jiných hlavních možností tím, že ji jako malou možnost ve svém inženýrských studií. Hlavní možnosti a nabídky kursu v hlavních možností podléhají změnám.

Co nás čeká po maturitě?

Můžete mít mnoho různých kariéru a další studijní cesty po vaší promoci. Vaše budoucí zaměstnání se může pohybovat od systémů, softwaru a hardwaru pro poradenství, technická podpora a řídících funkcích.

Mnozí z našich absolventů také sledovat pro další studium v ​​různých studiích Master-úrovni v prestižních univerzitách a to jak ve Finsku, tak v zahraničí.

Stipendia

Za každý studijní program je dohodnuto, že 50% žadatelů pocházejících mimo zemí EU / EHP, které mají nejúspěšnější výsledky přijímací zkoušky, obdrží úplné osvobození od poplatku za studium v ​​prvním akademickém roce.

Během 2.-4. akademické roky, stipendium ve výši 75% ročního školného bude uděleno za předpokladu, že student příštích období:

  • minimálně 55 kreditů (ECTS) v průběhu předchozího školního roku (končí dne 31. července) v bakalářském studijním programu
  • minimálně 20 kreditů (ECTS) v průběhu předchozího semestru (podzimní semestr končí 31.12. a jarní semestr končí 31.7.) v magisterském studijním programu

V letech 2-4, zbývajících 25% z kurzovného studenta může být upuštěno, pokud škola zjistí, že je odůvodněná na základě sociálních, zdravotních nebo jiných důvodů.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z Metropolia University of Applied Sciences »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Srp 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
- 0 € nebo 10000 € / rok pro studenty ze zemí mimo EU / EHP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date