Read the Official Description

Bachelor inženýrství v informatiky a výpočetní techniky

Úvod

Máte-li zájem v oblasti softwarového inženýrství a programování, Fakulta informatiky a výpočetní techniky, je tím pravým místem pro vás. Tato schopnost vám bude expert programátor, která vám základní programovací školení tím, že pracuje na mnoha softwarového inženýrství a design projektů. Role CSE fakulty je inkubovat trans disciplinární výzkum široce použitelné napříč přírodní, sociální a inženýrských sítí. Škola bude položit základy, které umožní studentům, aby se seznámili s nejnovějšími inovacemi v oboru. Naši profesoři a studenti sdílet matematickou hloubku, stejně jako pevné odhodlání, aby se zapojily do základního výzkumu, který těsně spojuje teorie a experiment.

Program osnovy a výsledky učení

Fakulta informatiky a výpočetní techniky vás naučí vše o programování, programování koncepty, teorie programování, počítačové organizace a funkce, a mnoho dalšího. Absolventa programy jsou navrženy tak, aby si studenti osvojili teoretické základy a pokročilé znalosti v analýze, sběru, třídění, manipulace, skladování, získávání a šíření informací, jakož i role informačních systémů a technologií v práci i společnosti. V podstatě, na této fakultě získáte všechny znalosti, které profesionální programátor a inženýr by měl vlastnit.

Kariérní vyhlídky

Znalosti získané studentů na CSE fakultě lze použít, a to nejen v některých aspektech informatiky, ale také v jiných oblastech, jako je archivnictví, kognitivní vědy, obchod, komunikace, práva, knihovnictví, muzeologie, řízení, matematika, filozofie, veřejná politika, a společenské vědy. Ze všech těchto důvodů, odborníci informatika jsou v pravém horním seznam nejvíce placených profesí na světě.

Tím absolvování této fakulty, dostanete certifikát v oblasti informatiky a výpočetní techniky v závislosti na délce vašeho zvoleného programu. Vzhledem k tomu, budete jistě programování expert, budete mít možnost pracovat v programovém poli, a to buď jako individuální programátor a badatel, nebo jako zaměstnanec v jakémkoliv typu programovacího společnosti. Protože tam je velká konkurence mezi mnoha vysoce kvalifikovaných programátorů a inženýrů v dnešní době, měli byste využít své schopnosti co nejvíce, aby úspěšné programování či inženýrství kariéru. Nenechte si ujít šanci.

Po úspěšném ukončení studia v prvním cyklu, naši studenti získat bakalářský titul v oblasti informačních technologií a vědy v oblasti CSE. V druhém cyklu studia, získají titul Magistr v oblasti informačních technologií a vědy.

Naši absolventi mohou uplatnit své znalosti v téměř každé obchodní, vojenské, vzdělávací nebo vládní činnosti. Zde si můžete prohlédnout seznam nejvíce preeminent profesních profilů: počítačový inženýr, Computer Forensics, počítač, grafický specialisté, programátor, Computer Security Professional, Computer Software Engineer, Computer Systems Engineer, Computer Systems manažer, cryptanalyst, Database Developer, hry Programátor, Počítač správce systému, IT Security Officer, Lékařská informatika, Network Systems analytik, softwarový vývojář, software tester, analytik systém, Web Designer, Web Developer.

Nabízené Studijní programy

Univerzita informační vědy a technologie "St. Apoštol Pavel "nabízí další typy studijních programů.

Po dokončení 3 roky studia, s nejméně 180 kreditů, studenti získají míru Bachelor inženýrství v informatiky a výpočetní techniky, Po dokončení 4 letech studia, s nejméně 180 kreditů, studenti získají míru Bachelor of Science v informatiky a výpočetní techniky.

PROSÍM Žádost o další informace o stipendiích zahraničním studentům.

Program taught in:
Angličtina

See 3 more programs offered by University For Information Science And Technology »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 - 4 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date