Bachelor inženýrství

Carleton University, Faculty of Engineering and Design

Popis programu

Read the Official Description

Bachelor inženýrství

Carleton University, Faculty of Engineering and Design

Náš proslulý Bachelor of Engineering stupně nabízí mimořádně komplexní škálu programů. V Carleton, doporučujeme vám připravit se na úspěšnou kariéru jako inženýr kombinací úsporných programů a velmi příznivé učební prostředí s praktickou praktické zkušenosti.

Carleton je Bachelor of Engineering patří mezi nejlepší v Kanadě. Budete absolvent s vědomím, aby provedla velmi široké spektrum inženýrských činností, včetně návrhu letadel, software, telekomunikačních systémů, zdravotnických prostředků nebo v oblasti životního prostředí řešení znečištění. Podél cesty, budete vystaveni vzrušujících technologický pokrok v, například, ukládání informací, globálních komunikačních sítí a práci s 3D grafikou technologií.

Obecný učební plán začíná s nadací v matematice, přírodních vědách a technických zásad. Pak budete pokračovat v programu, do kterého bylo přijato. Každý program poskytuje příležitost se specializovat své studium podle svých zájmů a ambicí. Všechny programy nabízejí možnost co-op. Příležitosti pro absolventy těchto programů existují v odvětvích, jako je průmysl, školství a vládní úřady, a v takových různorodých oblastech, jako jsou výzkum, vývoj výrobků, konstrukci, řízení a poradenství.

Mládenci inženýrských seznamu:

inženýrské stavitelství

Stavební inženýři plán, design, konstrukci, provozu, spravovat a udržovat letiště, mosty, budovy, přehrady, silnice, železnice, potrubní systémy, tunely, rozvody vody a zařízení na zpracování. Stručně řečeno, stavební inženýři poskytovat a udržovat infrastrukturu jsme závislí na každý den. Civil Engineering Program Carleton začíná tím, že studentům široké zázemí v oblasti základních věd, matematiky, chemie, fyziky, termodynamiky, geologie a numerických metod. V posledních dvou letech se studenti zaměří na více specifických oblastech, jako jsou strukturální, geotechnické, dopravy a komunální techniky.

Počítačové systémy inženýrství

Systémy Počítačové inženýři kombinovat hardware a software pro návrh a realizaci integrované počítačové systémy pro použití v takových oblastech, jako jsou robotika, umělá inteligence, vzdušný prostor a elektronických systémů, multimediálních aplikací a cloud computing. Program Carleton to vám umožní naučit se konstruovat složité systémy založené na počítačích a získat znalosti o počítačích, jako jsou integrované software / hardware systémů.

Inženýrská fyzika

Engineering fyzika je náročná a elitní program pro studenty, kteří chtějí kombinovat silné fyziky a inženýrství. Získáte neobvykle široký a solidní základ vědy o materiálech, Aplikovaná fyzika, elektronika a nanotechnologie, a naučit se aplikovat při vývoji nových technologií, které zahrnují, ale nejsou omezeny na, nanotechnologie, polovodičových součástek, optických systémů, telekomunikací a související počítačový hardware. Ve vašem posledním ročníku, můžete specializovat v mnoha dalších oblastech zájmu.

strojírenství

Prakticky cokoliv jeden staví, který se pohybuje nebo převádí energii mechanickou složku, takže strojírenství mezi nejuniverzálnější ze všech oborů. Náš program klade důraz na rozvoj analytických, výpočetní a hands-dovedností v konstrukci, dynamiky, termodynamiky, přenosu tepla, mechaniky tekutin, mechaniky těles, materiálu, řídících systémů a robotiky. Volitelné předměty v přeměně energie a elektrické energie, výroby a výrobních procesů, aerodynamiky a mechaniky letu, strojírenství vozidla, biomedicínského inženýrství a výpočetní metody jsou k dispozici. Koncentrace v integrovaných výrobních nabízí.

Udržitelné a obnovitelné zdroje energie inženýrství

Tam je rostoucí poptávka po čistých zdrojů energie, jako jsou jaderné, větrné, solární, geotermální, vodní energie a biomasy energií. Skutečně udržitelného rozvoje, však bude vyžadovat chytré integraci technologií obnovitelných zdrojů energie do stávající infrastruktury, spolu s výrazně zlepšené efektivity ve využívání non-obnovitelné zdroje energie. Tento program poskytuje analytické a praktické dovednosti pro projektování, výstavbu, provoz a posílení udržitelné energetické systémy, které kombinují výrobu energie, distribuci a využití šetrným k životnímu prostředí a ekonomicky prospěšná. Dva proudy jsou nabízeny: inteligentní technologie pro výrobu elektrické energie a distribuce a efektivní výroby energie a přeměnu.

Architektonické Zachování a udržitelnost Engineering

Ve světě, kde je udržitelnost stává vůdčím principem, tam je velká potřeba pro inženýry s odbornými znalostmi v oblasti ochrany kulturního dědictví a udržitelný nebo zeleném designu budovy. Program Carleton v Architectural zachování a udržitelný rozvoj techniky učí studenty přistupovat k návrhu a modernizaci nových a stávajících budov s udržitelností jako primární cíl, který zahrnuje s přihlédnutím k nákladům životního cyklu a dopady zvolené materiály, potřeby a spotřeby energie, a efektivní opětovné použití a přizpůsobení existujících struktur. Studenti v programu, úzce spolupracuje s studentů architektury Carleton je, mít možnost sledovat v rámci strukturálních proud nebo proud na životní prostředí po druhém roce.

Biomedicínské a Strojírenství

Biomedicínské a strojírenství Program se integruje vědy o životě s tradičním strojírenským témat mechaniky těles, dynamika, mechaniky tekutin, termodynamiky, přenosu tepla, materiály, robotika a kontrolních systémů, aby analyzovat a řešit problémy spojené s biomechanickou inženýrství, biotechnologie a medicíny. Tento program poskytuje studentům s dovednostmi, které umožňuje vývoj pokročilých komponent, systémů a postupů pro biomechanických aplikací, které jsou zásadní pro moderní zdravotní péče. Učební plán je navržen s důrazem na rozvoj praktických a schopnost řešit problémy založené na ruce-na laboratorní a konstrukční práce.

Komunikace Engineering

Komunikace inženýři se podílejí na rozvoji osobních komunikačních systémů, včetně nové generace integrovaných hlasových, datových a obrazových komunikací. Naučíme vás, jak vytvořit novou generaci chytrých telefonů, stejně jako infrastrukturu počítače a elektrické podpořit tak složitý systém.

elektrotechnika

Elektrotechnici design, vývoj, testy a dohlížet na výrobu zařízení v rozsahu od mobilních telefonů až obří elektrické energie. Náš jedinečný program nabízí specializace v bezdrátových elektroniky, integrovaných obvodů a zhotovení, nanotechnologii, zelená energie, biomedicínské senzory a technologie, antény, světla vlnové zařízení, letecký průmysl a design automatizace. Carleton je jedním z mála vysokých škol v Kanadě s vlastním sociálním zařízením pro výrobu integrovaných obvodů.

Inženýrství přírodního prostředí

Environmentální inženýři zajistit, že budeme mít čistou vodu k pití, čistý vzduch k dýchání, čisté půdy k pěstování naši úrodu a čisté energie pro udržení našeho růstu. Cílem environmentálního inženýrství je nabídnout udržitelných a zelených řešení mnoha problémů a výzev, kterým čelí naše společnost, a zajistit čisté a zdravé životní prostředí pro nás a náš ekosystém. Environmentální inženýři používat technické a vědecké principy pro navrhování inovačních léčebných technologií, které pomáhají minimalizovat svou ekologickou stopu, brání znečištění, snížení emisí skleníkových plynů, zlepšení kvality ovzduší, zajištění pitné vody bezpečnosti a dosažení environmentální udržitelnosti.

softwarové inženýrství

Softwarové systémy v reálném světě, jako je masivně paralelních internetových aplikací a systémů kontroly avioniky kritické, vyžadují robustní a prokazatelně správný software architektura design. Náš Software Engineering Program přesahuje výuku jednoduché programování, a místo toho se zaměřuje na moderní software technických zásad, nástrojů a analytických metod pro navrhování velkých a komplexních softwarových systémů.

Letecké inženýrství

Náš letecký inženýrství Program klade důraz na rozvoj analytických, výpočetních a hands-na inženýrské a projektové dovednosti vztahující se k oblasti letectví. Široká škála témat a aplikacích dodávaných v této disciplíně jsou zahrnuty do čtyř hlavních proudů: Aerodynamika (pohonu kosmických lodí a atmosférický let); Kosmických konstrukcí (lehká vozidla pro let a kosmické lety); Aerospace Elektronika a systémy (ovládání letadel, komunikační a navigační systémy); a Space Systems Design (kosmonautika a prostor / satelitní technologie). Všechny čtyři proudy zaměřena na rozvoj praktických a schopnost řešit problémy založené na ruce-na laboratorní a konstrukční práce.

Biomedicínské a Elektrotechnika

Oblast zdravotní péče závisí stále více na technologie, biomedicíny a elektrikáře vede cesta. Program Carleton to vás naučí principy elektrotechniky a informatiky, která se vztahují na biotechnologie a medicíny. Dozvíte se o návrhu diagnostických a terapeutických zařízení, bioinstrumentation, automatizované signálů a analýzu obrazu, výpočetní techniky a zobrazovacích zařízení a biometrických údajů čtecích systémů. Program je navržen tak, aby splnění podmiňujících předmětů požadované většiny zdravotnických škol v Severní Americe.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Kanada - Ottawa, Ontario
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Kanada - Ottawa, Ontario
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu