ZAMĚSTNĚTE Z MAGICU

Náš jedinečný program se zaměřuje na divadelní design, produkci a scénografii - v USA a mezinárodně. Absolvujete solidní znalosti o kulturních a praktických rozdílech v divadelní tvorbě, které vás připraví na širokou škálu kariér v divadelních, operních a turnajových produkcích.

Můžeme být malí, ale naše příležitosti jsou velké. Ve skutečnosti náš divadelní program soupeří s tím, co najdete na konzervatoři. Naši zahraniční studenti divadelní tvorby představují desítky kampusů a komunitních produkcí. Spolupracují s renomovanými designéry, režiséry, dramatiky a choreografy z USA a zemí jako Skotsko, Estonsko, Irsko, Mexiko a Anglie. Každý rok cestují na konferenci Institutu divadelních technologií Spojených států, aby naši studenti mohli kontaktovat zaměstnavatele a firmy z celého Spojeného státu. Přistávají neuvěřitelné stáže s divadelními společnostmi a studují v zahraničí.

Tady budete součástí rodiny. Budete se těšit na malé velikosti triček a úžasné přátelství. Naši vynikající profesoři vám přinesou to nejlepší z okamžiku, kdy přijdete na školní areál, dokud ne absolvujete. Budou se osobně investovat do vašeho úspěchu.

Na kampusu budete studovat a pracovat v špičkových zařízeních s nejmodernějšími zařízeními. Osvobozené středisko pro umělecká díla zahrnuje 550 místné divadlo pro diváky, 132-ti divadelní studio, zkušební místnosti, scénické a kostýmní obchody, elegantní učebny a počítačovou laboratoř.

Buďme skuteční; mezinárodní divadelní výroba je soutěžní pole. Nebude snadné vyřešit kariéru. Ale na ONU vám poskytneme intenzivní podporu a my otevíráme dveře. Jak dosvědčí nespočet absolventů našeho programu, vezmeme vás tam, kam chcete jet.107034_7.jpg

PŘÍLEŽITOST ZTRÁTY

OH, MÍSTA, KTERÁ JE

Dobře zaokrouhlené vzdělávání zahrnuje cestování, nové zážitky a protažení vaší komfortní zóny. Partnerujeme s University of Salford v Manchesteru v Anglii a Rakvare Theatre Company v Estonsku pro mezinárodní cesty a divadelní příležitosti. Studenti také studovali v Mexiku, na Novém Zélandu, Austrálii, Itálii a Irsku. Pomáháme studentům absolvovat stáže v divadelních společnostech ve velkých městech. Příležitosti jsou zde - stačí je chytit.

MASTERS V DOMU

Učte se od těch nejlepších v oboru! Představte si rady od návrháře kostýmů, který pracoval pro Lady Gaga a Michelle Pfeiffer. Nebo se učit složitosti umělce létání od předního odborníka. Každým rokem přinášíme do kampusu uznávaným režisérů, dramatikům, choreografům, scénickým a návrhářům osvětlení, dirigentům a dalším studentům v intimním prostředí mistrovské třídy.107039_12.jpg

MYSLI SE ÚSPĚCH

SAORI YOKOO BFA S HLAVNÍM V MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ VÝROBĚ '13

„Vzhledem k mé ONU zážitků Nebála jsem se skočit do reálného světa. Miluji lidi v našem podnikání. Miluji skutečnost, že divadlo může lidi přenést a učit jim něco. "

Saori Yokoo přišla do ONU kvůli bohatým příležitostem procvičit své řemeslo. Jistě, měla šanci stát se manažerem scény pro mnoho koncertů v Freed Center. Dnes pracuje v divadle Disney Theatrical Aladdin v Tokiu v Japonsku. Předtím navštívila USA jako jevištní manažer pro Bring It On the Musical a byla jevištní manažerkou pro Olivera v New Yorku.107032_3.jpg

VÝSTUPY A KURZY

PEVNÉ VÝSLEDKY

Creative Colleges: Průvodce pro studenty, herce, umělce, tanečníky, hudebníky a spisovatele řadí ONU jako nejlepší 200 programů pro kreativní studenty.

V uplynulých letech získali absolventi divadelního oddělení práci s celostátními a mezinárodními turné, stávali se nezávislými designéry, získali pozici v regionálních divadlech a pokračovali ve výuce na postgraduálních školách, jako je Yale School of Drama, Carnegie Mellon, Delaware a University of North Carolina School of Arts.

KURZY

K získání BFA v mezinárodní divadelní produkci budete potřebovat 120 kreditních hodin. Je docela možné, že jste menší nebo zdvojnásobili hlavní prozkoumat své další zájmy.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 7 více kurzů z Ohio Northern University »

Poslední aktualizace December 24, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date