Bachelor Mezinárodní divadelní produkce

Ohio Northern University

Popis programu

Read the Official Description

Bachelor Mezinárodní divadelní produkce

Ohio Northern University

ZAMĚSTNĚTE Z MAGICU

Náš jedinečný program se zaměřuje na divadelní design, produkci a scénografii - v USA a mezinárodně. Absolvujete solidní znalosti o kulturních a praktických rozdílech v divadelní tvorbě, které vás připraví na širokou škálu kariér v divadelních, operních a turnajových produkcích.

Můžeme být malí, ale naše příležitosti jsou velké. Ve skutečnosti náš divadelní program soupeří s tím, co najdete na konzervatoři. Naši zahraniční studenti divadelní tvorby představují desítky kampusů a komunitních produkcí. Spolupracují s renomovanými designéry, režiséry, dramatiky a choreografy z USA a zemí jako Skotsko, Estonsko, Irsko, Mexiko a Anglie. Každý rok cestují na konferenci Institutu divadelních technologií Spojených států, aby naši studenti mohli kontaktovat zaměstnavatele a firmy z celého Spojeného státu. Přistávají neuvěřitelné stáže s divadelními společnostmi a studují v zahraničí.

Tady budete součástí rodiny. Budete se těšit na malé velikosti triček a úžasné přátelství. Naši vynikající profesoři vám přinesou to nejlepší z okamžiku, kdy přijdete na školní areál, dokud ne absolvujete. Budou se osobně investovat do vašeho úspěchu.

Na kampusu budete studovat a pracovat v špičkových zařízeních s nejmodernějšími zařízeními. Osvobozené středisko pro umělecká díla zahrnuje 550 místné divadlo pro diváky, 132-ti divadelní studio, zkušební místnosti, scénické a kostýmní obchody, elegantní učebny a počítačovou laboratoř.

Buďme skuteční; mezinárodní divadelní výroba je soutěžní pole. Nebude snadné vyřešit kariéru. Ale na ONU vám poskytneme intenzivní podporu a my otevíráme dveře. Jak dosvědčí nespočet absolventů našeho programu, vezmeme vás tam, kam chcete jet.107034_7.jpg

PŘÍLEŽITOST ZTRÁTY

OH, MÍSTA, KTERÁ JE

Dobře zaokrouhlené vzdělávání zahrnuje cestování, nové zážitky a protažení vaší komfortní zóny. Partnerujeme s University of Salford v Manchesteru v Anglii a Rakvare Theatre Company v Estonsku pro mezinárodní cesty a divadelní příležitosti. Studenti také studovali v Mexiku, na Novém Zélandu, Austrálii, Itálii a Irsku. Pomáháme studentům absolvovat stáže v divadelních společnostech ve velkých městech. Příležitosti jsou zde - stačí je chytit.

MASTERS V DOMU

Učte se od těch nejlepších v oboru! Představte si rady od návrháře kostýmů, který pracoval pro Lady Gaga a Michelle Pfeiffer. Nebo se učit složitosti umělce létání od předního odborníka. Každým rokem přinášíme do kampusu uznávaným režisérů, dramatikům, choreografům, scénickým a návrhářům osvětlení, dirigentům a dalším studentům v intimním prostředí mistrovské třídy.107039_12.jpg

MYSLI SE ÚSPĚCH

SAORI YOKOO BFA S HLAVNÍM V MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ VÝROBĚ '13

„Vzhledem k mé ONU zážitků Nebála jsem se skočit do reálného světa. Miluji lidi v našem podnikání. Miluji skutečnost, že divadlo může lidi přenést a učit jim něco. "

Saori Yokoo přišla do ONU kvůli bohatým příležitostem procvičit své řemeslo. Jistě, měla šanci stát se manažerem scény pro mnoho koncertů v Freed Center. Dnes pracuje v divadle Disney Theatrical Aladdin v Tokiu v Japonsku. Předtím navštívila USA jako jevištní manažer pro Bring It On the Musical a byla jevištní manažerkou pro Olivera v New Yorku.107032_3.jpg

VÝSTUPY A KURZY

PEVNÉ VÝSLEDKY

Creative Colleges: Průvodce pro studenty, herce, umělce, tanečníky, hudebníky a spisovatele řadí ONU jako nejlepší 200 programů pro kreativní studenty.

V uplynulých letech získali absolventi divadelního oddělení práci s celostátními a mezinárodními turné, stávali se nezávislými designéry, získali pozici v regionálních divadlech a pokračovali ve výuce na postgraduálních školách, jako je Yale School of Drama, Carnegie Mellon, Delaware a University of North Carolina School of Arts.

KURZY

K získání BFA v mezinárodní divadelní produkci budete potřebovat 120 kreditních hodin. Je docela možné, že jste menší nebo zdvojnásobili hlavní prozkoumat své další zájmy.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace December 24, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Columbus, Ohio
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Columbus, Ohio
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu