Bachelor of Arts: důraz v hudebním byznysu

Všeobecné informace

Popis programu

Vzhledem k tomu, digitální revoluce, nový model bylo zjištěno, že umožňuje hudebníkům a podnikatele hrát hlavní roli v průmyslu.

Hudební Obchodní program na LACM je míra svobodných umění (BA nebo AA), která připravuje odborníky na řešení problémů současného hudebního průmyslu, pochopení zdroje příjmů a příležitosti pro inovativní obchodní modely. Rozvíjí dovednost v aplikované obchodu a účetnictví, marketing, digitální distribuci a zpeněžení, A & R, publikování, licencování, hudební dozor, vedení umělce, cestovní strategií a další, a zároveň, kterým se stanoví pevné základy v muzikantství. Kurzy jsou speciálně řazeny tak, aby maximalizoval učení potenciál v celém programu.

Každý kurz se schází počtu kreditů stanovených každé čtvrtletí. Každý program zahrnuje různé množství intenzivního studia: BA program (12 čtvrtletí) a AA program (6 čtvrtletí). Kurz práce je umocněna rozsáhlými hands-on obchodních practicums a stáží s hlavními zábavních společností v Los Angeles.

Plán povinných předmětů

/?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListing
Poslední aktualizace Lis 2016

Informace o škole

Los Angeles College of Music (LACM) prepares students to be leaders in music and offers Bachelor’s and Associate’s degrees and Diploma programs in Music Performance, Music Production, Songwriting, Com ... Čtěte více

Los Angeles College of Music (LACM) prepares students to be leaders in music and offers Bachelor’s and Associate’s degrees and Diploma programs in Music Performance, Music Production, Songwriting, Composing for Visual Media and Music Business. Méně