Bachelor of biologie

Cornell College

Popis programu

Read the Official Description

Bachelor of biologie

Cornell College

Proč studovat biologie na Cornell?

Nejlepší způsob, jak se naučit vědu, je to. V oblasti a v laboratoři, naši studenti získají vědecké dovednosti skrze přímou zkušenost, jak zkoumat život na úrovních od molekul k ekosystémů.

Cornell One Course At A Time (OCAAT) plánu umožňuje studentům praxi "v reálném čase" vědu, která by nevejde do omezeného času v dalších akademických kalendářích. V našich kurzech biologie, studenti:

  • časté exkurze do místních mokřadů, luk, lesů, atd.
  • provést molekulární analýzu ve třídě
  • růst buněk a vyzkoušet své reakce na léky
  • učit anatomii v naší mrtvoly laboratoři
  • navrhnout a realizovat ekologické experimenty
  • podílet se na projektech komunitních služeb

Plán blok rovněž nabízí mimořádné příležitosti pro rozšířené off-campus učení. Předměty, jako jsou ekologie, entomologie a rostlinné morfologie jsou vyučovány na Field Station Wilderness v severní Minnesotě. Další nedávné kurzy cestoval do ústí řek Field Station v Gruzii a na Missouri Botanical Garden.

Letní výzkum, nezávislé projekty a stáže stavět praktické dovednosti ve studiích od neurovědy, místních želv, aby deštného pralesa rostliny / hmyz vzájemné vztahy. Podívejte se na naše výzkumné a fakultních stránek pro příklady nedávných a probíhajících projektů.

Cornell Unikátní Rozměry Program podporuje mnoho našich iniciativ a nabízí plný rozsah podpory pro studenty se zájmem o pokračování kariéry souvisejících se zdravím.

Osnovy

Biologické obory se základních kurzů a volitelných ve třech oblastech: biologie rostlin, zvířat biologie a buněčné a molekulární biologie.

Všechny obory vyplňte náš vyvrcholení kurzu, biologické problémy (BIO 485), ve kterém jsou zapojeny do a současnost nezávislého výzkumu. Studenti si mohou vytvořit své vlastní projekty nebo se na problémy spojené s skupinových zájezdů pro studium korálů na Bahamách, deštný prales závod / hmyzu interakce v Ekvádoru a Kostariky, atd. Podívejte se na některé příklady nedávných projektů, které byly prezentovány na výroční Cornell studentského sympozia.

Související Majors & Interdisciplinární studium

Biologické obory jsou nedílnou součástí velkých společností v ekologické studie a biochemie a molekulární biologie. A Cornell studenti často doplňují své studium biologie se pětky nebo nezletilé osoby v předmětech sahat od antropologie k matematice do španělštiny.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Mount Vernon, Iowa
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Mount Vernon, Iowa
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu