Vydělávat přijetí do absolvent školy podle svého výběru cítí dobře. Účast, že absolvent školy zdarma, a zároveň obdrží stipendium, se může zdát příliš dobré, aby to byla pravda.

Je pravda, i když, a my máme absolventy, které to dokazují. Jen za posledních několik let, jsme se dát studentům do Ph.D. financovaného programy na prestižních škol líbí na University of Wisconsin, Michigan Tech University, Rutgers a Severní Karolíně.

"Jsem opravdu rád, že naši absolventi s vášní pro biologii měli neuvěřitelný úspěch byl přijat některými dost výkonných programů," říká Paul Pickhardt, Lakeland je přírodní vědy divize židle. "Máte-li usilovat o magisterské či Ph.D. v biologii, a se ucházíte dobrých programů, budou platit vám jít do školy."

Můžeme vám pomoci se tam dostat

Ať už je vaším cílem navštěvovat postgraduální studium nebo získat práci s vaší biologií bakalářského studijního programu, budeme vás v pozici uspět. Pokrýváme všechny akademické základny, vedení vás širokou škálou tříd v rozmezí od genetiky na molekulární biologie k chemii a fyzice.

Přístup podpis Lakeland k vzdělání zahrnuje hands-on výuky a interaktivní učení. Náš biologie program je důkazem, že s aplikací na bázi laboratorní práce, která rozbije formy.

"V našich kurzech vědy o životním prostředí, například, naši studenti chodit v terénu a dělat vědu, jako kdyby byli skutečně profesionální biologové," říká Pickhardt, je 2011 Underkofler Excellence v bakalářském vítěze Výuka řízení. "A přes osnov, snažíme se zdůraznit, že naše laboratoře nejsou cookie-fréza, jako by se na dalších místech. Jsou to jistě ne se učí pomocí grad studenta nebo asistenta pedagoga. "

Biologie v Lakeland

Z rybníků na naší malebném areálu na džunglích Belize, bude vaše cesta biologie na vysoké škole Lakeland poskytnout vám s příležitostmi blízkých a vzdálených.

Každý druhý května, skupina 10-15 Lakeland studentů cestuje do Belize na interaktivní tropické biologie kurzu, který klade důraz na investigativní výzkum v tropickém deštném pralese. Studenti bydlí v nížinné lese devět dní, a studovat ekologii korálových útesů na útesy Belize na několik dní.

"Kdybyste se zeptali všichni studenti, kteří provedli tuto cestu, myslím, že odpověď by bylo jednomyslné, že je to život měnící zkušenost," říká Pickhardt.

Nedávné grady, Real Kariéra

Níže jsou jen některé z míst nebo Graduate School místa Studenti Lakeland College biologie z posledních tříd absolvování přistáli:

 • Postgraduální student, Washington University
 • Kulinářské vývoj vědec, Johnsonville Sausage
 • Absolvent asistent, Cartwright Graphics / University Wisconsin-La Crosse
 • Absolvent asistent výzkumu, Ph.D. Program, buněčné a molekulární biologie, University of Wisconsin-Madison
 • Oheň controlman, námořnictvo Spojených států
 • Certifikované analytik, děkana Foods-Verifine Dairy
 • Zdravotní laborant, University of North Carolina nemocnic
 • Zdraví pedagog, Spojené státy americké Peace Corps
 • Vědecký pracovník, Oak Ridge National Lab
 • Absolvent asistent výzkum, Ohio State University
Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z Lakeland University »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
28,870 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date