biologie

rosemont07

Rychle se měnící a stále vyvíjí, biologie je stále přítomný v dnešní společnosti. Biologie studenti zde na Rosemont College budou mít možnost si vybrat mezi třemi stopami studia:

  • Biologie Track
  • Evironmental Track
  • Pre-Health Track

Biologie hlavní je určen k přípravě studentů na kariéru v oblasti zdravotní péče, výzkumu a vývoje, vzdělávání, ekologické studie, absolvent nebo lékařské fakulty, a další. Studenti budou absolvovat s pochopením základů biologických pojmů.

Kursy zahrnují laboratorní složku, ve kterém se studenti naučí nejnovější technologie a metody, které jsou v současné době používány v nejrůznějších oblastech.

Stáž a zapnout nebo vypnout výzkumu kampusu je požadovaná součást pro major. Studenti jsou schopni dokončit větší či menší v biologii.

Zkušenostního učení

Kursy zahrnují laboratorní složku, ve kterém se studenti naučí nejnovější technologie a metody, které jsou v současné době používány v nejrůznějších oblastech.

Stáž a zapnout nebo vypnout výzkumu kampusu je požadovaná součást pro major. Studenti jsou schopni dokončit větší či menší v biologii.

rosemont08

Biologie Track

Biologie trať klade za cíl poskytnout studentům znalosti a dovednosti potřebné k úspěchu v oboru biologie. Požadované kurzy pokrývají témata z různých oblastí biologie, včetně buněčné, molekulární, genetické a organismal tím poskytuje pevný základ. Téměř všechny kurzy mají laboratorní komponentu odhaluje studenty se současnými laboratorních technik a metodik. Náš malý počet dětí ve třídě umožňuje studentům, aby si ruce na zkušenostech laboratoře a individuální pozornost od fakulty. Třídních a laboratorní zkušenosti jsou doplněny ON a vypnutí výzkumných kampus a stáží. Všichni studenti jsou povinni účastnit se v jedné z těchto zážitkových příležitosti k učení s cílem uplatnit své znalosti a dále se zlepšila Na základě těchto dovedností získat důvěru, a zvýšit jejich vědeckých poznatků. Kromě toho, studenti, kteří provádějí na akademické půdě výzkum s mentorem fakulty mají možnost prezentovat na místní vědeckých konferencích a zveřejní své výsledky. Důraz je kladen na vědecké psaní a ústní prezentační dovednosti, hlavní složka vyvrcholení senior seminární prezentaci.

Track Environmental

Environmental Science track poskytuje solidní základ vědách, které by pak mohly být použity k řešení ekologických problémů, které mají zásadní význam pro řešení ekologických problémů v politice a / nebo sociální úrovni. Otázky týkající se ochrany životního prostředí a dosažení udržitelného rozvoje i nadále být prioritami na místní, národní i globální úrovni. Současné problémy s kvalitou životního prostředí patří péče o biodiverzitu, znečištění vzduchu a vody, stejně jako vyšetřování souvislost mezi lidské zdraví a životní prostředí. Příklady oblastí, které odborníci na životní prostředí pracují v zahrnují vyhodnocení a řízení zdrojů u vládních a firemních úrovních, politiky a implementace globálního oteplování obavy, vědeckým a laboratorním posouzení, jakož i výzkumných příležitostech v akademickém prostředí a neziskovém sektoru. Tato trať propaguje interdisciplinární přístup k problematice životního prostředí prostřednictvím obou kurzu a nezávislé studium / stáž zkušenosti umožní studentům řešit všechny parametry, které jsou důležité pro udržitelný rozvoj.

Pre-Health Track

Pre-Health track si klade za cíl poskytnout studentům znalosti a dovednosti potřebné k úspěchu v postgraduálním studiu. Požadované kurzy pokrývají témata z různých oblastí biologie, včetně buněčné, molekulární, genetické a organismální, aby poskytnout solidní základ v biologických vědách. Téměř všechny kurzy mají laboratorní komponentu odhaluje studenty se současnými laboratorních technik a metodik. Náš malý počet dětí ve třídě umožňuje studentům, aby si ruce na zkušenostech laboratoře a individuální pozornost od fakulty. Třídních a laboratorní zkušenosti jsou doplněny ON a vypnutí výzkumných kampus a stáží. Všichni studenti jsou povinni účastnit se v jedné z těchto zážitkových příležitosti k učení s cílem uplatnit své znalosti a dále se zlepšila Na základě těchto dovedností získat důvěru, a zvýšit jejich vědeckých poznatků. Kromě toho, studenti, kteří provádějí na akademické půdě výzkum s mentorem fakulty mají možnost prezentovat na místní vědeckých konferencích a zveřejní své výsledky. Důraz je kladen na vědecké psaní a ústní prezentační dovednosti, hlavní složka vyvrcholení senior seminární prezentaci.

Přijímací Požadavky

Je důležité, že jste připraveni uspět akademicky Rosemont College. Všechny žádosti o přijetí předložené Rosemont College jsou posuzovány s cílem určení svůj potenciál pro úspěch. Jakmile je vaše žádost soubor je kompletní, všechna kritéria pro přijetí uvedené níže jsou vzaty v úvahu při rozhodování o přijetí. Klíčovou součástí tohoto procesu je, že můžete poslat svou přihlášku a další potřebné doklady co nejdříve, abychom mohli komunikovat rozhodnutí o vstupenku na vás.

Kritéria pro přijetí Všeobecné

  • Vyplněná žádost o přijetí
  • Oficiální vysoká škola přepis
  • Oficiální zpráva skóre / ACT SAT
  • Doporučující dopis (volitelně)
  • Přijímací esej (volitelně)
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Rosemont College »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
31,080 USD
za rok
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date