Bachelor of biologie

Rosemont College

Popis programu

Read the Official Description

Bachelor of biologie

Rosemont College

biologie

rosemont07

Rychle se měnící a stále vyvíjí, biologie je stále přítomný v dnešní společnosti. Biologie studenti zde na Rosemont College budou mít možnost si vybrat mezi třemi stopami studia:

  • Biologie Track
  • Evironmental Track
  • Pre-Health Track

Biologie hlavní je určen k přípravě studentů na kariéru v oblasti zdravotní péče, výzkumu a vývoje, vzdělávání, ekologické studie, absolvent nebo lékařské fakulty, a další. Studenti budou absolvovat s pochopením základů biologických pojmů.

Kursy zahrnují laboratorní složku, ve kterém se studenti naučí nejnovější technologie a metody, které jsou v současné době používány v nejrůznějších oblastech.

Stáž a zapnout nebo vypnout výzkumu kampusu je požadovaná součást pro major. Studenti jsou schopni dokončit větší či menší v biologii.

Zkušenostního učení

Kursy zahrnují laboratorní složku, ve kterém se studenti naučí nejnovější technologie a metody, které jsou v současné době používány v nejrůznějších oblastech.

Stáž a zapnout nebo vypnout výzkumu kampusu je požadovaná součást pro major. Studenti jsou schopni dokončit větší či menší v biologii.

rosemont08

Biologie Track

Biologie trať klade za cíl poskytnout studentům znalosti a dovednosti potřebné k úspěchu v oboru biologie. Požadované kurzy pokrývají témata z různých oblastí biologie, včetně buněčné, molekulární, genetické a organismal tím poskytuje pevný základ. Téměř všechny kurzy mají laboratorní komponentu odhaluje studenty se současnými laboratorních technik a metodik. Náš malý počet dětí ve třídě umožňuje studentům, aby si ruce na zkušenostech laboratoře a individuální pozornost od fakulty. Třídních a laboratorní zkušenosti jsou doplněny ON a vypnutí výzkumných kampus a stáží. Všichni studenti jsou povinni účastnit se v jedné z těchto zážitkových příležitosti k učení s cílem uplatnit své znalosti a dále se zlepšila Na základě těchto dovedností získat důvěru, a zvýšit jejich vědeckých poznatků. Kromě toho, studenti, kteří provádějí na akademické půdě výzkum s mentorem fakulty mají možnost prezentovat na místní vědeckých konferencích a zveřejní své výsledky. Důraz je kladen na vědecké psaní a ústní prezentační dovednosti, hlavní složka vyvrcholení senior seminární prezentaci.

Track Environmental

Environmental Science track poskytuje solidní základ vědách, které by pak mohly být použity k řešení ekologických problémů, které mají zásadní význam pro řešení ekologických problémů v politice a / nebo sociální úrovni. Otázky týkající se ochrany životního prostředí a dosažení udržitelného rozvoje i nadále být prioritami na místní, národní i globální úrovni. Současné problémy s kvalitou životního prostředí patří péče o biodiverzitu, znečištění vzduchu a vody, stejně jako vyšetřování souvislost mezi lidské zdraví a životní prostředí. Příklady oblastí, které odborníci na životní prostředí pracují v zahrnují vyhodnocení a řízení zdrojů u vládních a firemních úrovních, politiky a implementace globálního oteplování obavy, vědeckým a laboratorním posouzení, jakož i výzkumných příležitostech v akademickém prostředí a neziskovém sektoru. Tato trať propaguje interdisciplinární přístup k problematice životního prostředí prostřednictvím obou kurzu a nezávislé studium / stáž zkušenosti umožní studentům řešit všechny parametry, které jsou důležité pro udržitelný rozvoj.

Pre-Health Track

Pre-Health track si klade za cíl poskytnout studentům znalosti a dovednosti potřebné k úspěchu v postgraduálním studiu. Požadované kurzy pokrývají témata z různých oblastí biologie, včetně buněčné, molekulární, genetické a organismální, aby poskytnout solidní základ v biologických vědách. Téměř všechny kurzy mají laboratorní komponentu odhaluje studenty se současnými laboratorních technik a metodik. Náš malý počet dětí ve třídě umožňuje studentům, aby si ruce na zkušenostech laboratoře a individuální pozornost od fakulty. Třídních a laboratorní zkušenosti jsou doplněny ON a vypnutí výzkumných kampus a stáží. Všichni studenti jsou povinni účastnit se v jedné z těchto zážitkových příležitosti k učení s cílem uplatnit své znalosti a dále se zlepšila Na základě těchto dovedností získat důvěru, a zvýšit jejich vědeckých poznatků. Kromě toho, studenti, kteří provádějí na akademické půdě výzkum s mentorem fakulty mají možnost prezentovat na místní vědeckých konferencích a zveřejní své výsledky. Důraz je kladen na vědecké psaní a ústní prezentační dovednosti, hlavní složka vyvrcholení senior seminární prezentaci.

Přijímací Požadavky

Je důležité, že jste připraveni uspět akademicky Rosemont College. Všechny žádosti o přijetí předložené Rosemont College jsou posuzovány s cílem určení svůj potenciál pro úspěch. Jakmile je vaše žádost soubor je kompletní, všechna kritéria pro přijetí uvedené níže jsou vzaty v úvahu při rozhodování o přijetí. Klíčovou součástí tohoto procesu je, že můžete poslat svou přihlášku a další potřebné doklady co nejdříve, abychom mohli komunikovat rozhodnutí o vstupenku na vás.

Kritéria pro přijetí Všeobecné

  • Vyplněná žádost o přijetí
  • Oficiální vysoká škola přepis
  • Oficiální zpráva skóre / ACT SAT
  • Doporučující dopis (volitelně)
  • Přijímací esej (volitelně)
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Price
Cena
31,080 USD
za rok
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Rosemont, Pennsylvania
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Rosemont, Pennsylvania
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu