Bachelor of Business Administration - informační systémy

Všeobecné informace

Popis programu

Bachelor of Business Administration (BBA), v informačních systémech


V reakci na rozsáhlé transformaci komunikační technologie, informační systémy Hlavní poskytuje svým studentům základní dovednosti v řízení efektivní využívání moderních technologií pro organizace a fyzické osoby. Dobře navržený učební plán, který zkoumá sítí, programování, hardware a softwarových aplikací a jejich implementace umožňuje studentům získat hlubší porozumění významu technologie pro organizační činnosti a sociální trendy. Očekává se, že informační systémy velké společnosti budou vybaveny odborné znalosti uspět ve zvoleném oboru informačních technologií.

&nbsp


Pracovní příležitosti


Informační systémy obory se mohou těšit na kariéru v různých firem, zejména nadnárodních firem, jako je Google, Exxon Mobil, Reuters Software, Chevron a Accenture. Jejich odbornost jim umožní zabezpečit postavení jako dat systémů a síťových analytiků, konzultantů, IT a databázových specialistů, vývojáři aplikací, IT manažeři bezpečnosti a web / e-commerce systém vývojářů.

&nbsp

&nbsp

Požadavky na přijetí


Pro pravidelné uchazeče


Žadatelé musí dokončit střední školu (M.6) osvědčení nebo jeho ekvivalent, jak vydaný Ministerstvem školství, Thajsko.
Žadatelé musí prokázat, English způsobilost: skóre TOEFL z 79 nebo vyšší, IELTS (akademický band) skóre 6.0 nebo vyšší, SAT1 skóre 1650 s Math skóre nejméně 580.


Žadatelé jsou povinni složit písemné zkoušky, včetně angličtiny (ITP TOEFL a psaní), matematika, obecné vědy a publicistiky. Pokud jsou úspěšní s písemnou zkouškou, budou pozváni na pohovor.


Poznámka: Uchazeči, jejichž angličtina jazykové dovednosti, nejsou dostatečné pro okamžité přijetí může být poučeni, aby studium v přípravě Centra pro jazyků a matematiky (PC). Žadatelé, kteří úspěšně absolvují na PC požadavky budou způsobilé pro přijetí do pravidelného Muić studijního programu v následujícím trimestru. Muić také nabízí "Intenzivní program v angličtině" kurz pro studenty připravující se vzít akademie anglické přijímací zkoušku.

&nbsp


Pro mezinárodní žadatele


Zúčastněné mezinárodní kandidáti mohou použít 3 krát ročně přes přijímací části. Žadatelé musí mít již ukončili středoškolské vzdělání nebo jeho ekvivalent na vysokou školu jako vydané Ministerstvem školství, Thajsko.


Pokud vysvědčení / diplom není v anglickém jazyce, musí být ověřený anglický překlad dokumentu být uspořádány a předány ministerstvu školství v Thajsku, aby zjistil, jestli to je přijatelné.


Uchazeči, kteří nejsou rodilí mluvčí angličtiny, musí předložit skóre TOEFL (IBT skóre alespoň 79 se skóre alespoň 25 písemně) nebo IELTS skóre (6.0 nebo vyšší s psaním 6.0) nebo SAT skóre (1650 s Math skóre z 580 nebo vyšší).


Jakmile kandidáti jsou oficiálně přijat na plný úvazek studentů, jsou povinni sedět angličtiny psaní a zkoušky Math umístění, aby zjistila, jaké úrovně se mohou zaregistrovat na.


Poslední aktualizace Říj 2012

Informace o škole

V březnu 1986 na University Rada Mahidol oficiálně podpořila vytvoření nové mezinárodní bakalářský studijní program, první svého druhu na veřejné vysoké škole, určená v té době jako zahraniční student ... Čtěte více

V březnu 1986 na University Rada Mahidol oficiálně podpořila vytvoření nové mezinárodní bakalářský studijní program, první svého druhu na veřejné vysoké škole, určená v té době jako zahraniční studenty studijního programu (ISDP). O šest měsíců později, v září l986, program přivítal své první třídu studentů. Začátek byl skromný - stejně jako většina začátky obvykle. Zařízení se nachází ve druhém patře MU sociálních a humanitních věd budova, s 45 studenty, dva na plný úvazek a 20 na částečný úvazek instruktory, personál čtyřčlenná podpora, sedm hlavních zápalné v vědy a cestovní ruch Management - a hojnost naděje a odhodlání. Během svých prvních let ISDP rostla a vzkvétala, a to natolik, že se nakonec zapotřebí vlastní oddělená zařízení. V roce 1992 ISDP slavnostně otevřela novou budovu, která ubytováni 486 studentů, a představil dva další obory v obchodní administrativa a potravinářské vědy a technologie. Rok 1996 představoval významný milník. Se schválením z University Rady Mahidol, ISDP byl oficiálně označen Mahidol University International College (Muić), dávat to plnou váhu a postavu fakulty. O dva roky později, šest-podlažní komplex byl dokončen tak, aby to vyhovovalo více než 1000 studentů. Nový manažerský styl byl představen, kromě rozšíření akademických nabídky, další stáže, včetně Salaya Pavilion Hotel and Training Center, pre-vysokoškolský program a vytvoření úřadů, které se zabývají jak studentů a absolventů potřeb. V průběhu následujících let došlo k další vývoj v oblasti akademických, fyzických a sociálních krajiny akademie: stále rostoucí studentský zápis, nové významné programy, podpora živé studentského výměnného programu a další rozšíření jejího fyzického zařízení, včetně osmičku -storey prodloužení. Po 26 letech, v současné době nabízí Muić 19 majorů a 22 nezletilých osob v oblasti umění, vědy a management, spolu se dvěma magisterských studijních programech, pro přibližně 3200 studentů. Navíc, vysoká škola je předvídání ještě větší zapsaných studentů v budoucnosti. To nedávno zadala výstavbu nové budovy, která bude dokončena v roce 2015. S tímto novým přírůstkem Muić bude schopna pojmout až 4000 studentů. Plnění úkolů našeho nového světového řádu, budou vyžadovat pokračující odolnost a inovace. Cesta, která začala více než před dvaceti lety zdaleka není u konce, jak Mahidol University College International i nadále, aby se zavázaly své plné zdroje a energie k dosažení akademické kvality. Pro více informací, prosím, kontaktujte: Pan Nutthaboon Pornratthanacharoen E-mail: nutthaboon.por@mahidol.ac.th Volejte: +66818286209 Méně