Bachelor of Business Administration

Sharda University

Popis programu

Read the Official Description

Bachelor of Business Administration

Sharda University

Stupeň je navržen tak, aby široké znalosti o funkčních oblastí podniku, a jejich propojení, a zároveň umožňuje specializaci v určité oblasti. Stupeň také rozvíjí praktické manažerské dovednosti studenta, komunikační dovednosti a schopnosti podnikatelské rozhodování. Mnoho programů a tím začlenit vzdělávání a praktické zkušenosti, ve formě případových projektů, prezentací, stáže, průmyslové návštěv, a interakce s odborníky z průmyslu.

Specializace:

  • Integrované BBA + MBA (bez zahraniční studijní cesty)
  • BBA Dual Specializace (s cizí Study Tour)
  • BBA Dual Specializace
  • BBA-Banking & Finance
  • BBA-podnikání
  • BBA-International Business

Program na School of Business Studies BBA, Sharda University je navržen a strukturována tak, aby poskytnout mladé lidi s mentálním stimulaci výuky prostředí.

Tento pod absolvent programu vybavuje studenty s in-hloubka pochopení teorie managementu spolu s intenzivním expozicí průmyslu. Osnova je navržena po důkladné studium požadavků všech zainteresovaných stran a neustále se měnící požadavky průmyslu. Nejvýraznějším rysem tohoto programu je kladen důraz na posílení měkkých dovedností žáků prostřednictvím odstupňovaných kurzů a maximalizaci průmyslu rozhraní, přes lišily iniciativ. Program také nabízí obrovskou flexibilitu a možnosti vzdělávání prostřednictvím přístupu k úvěru na bázi. Studenti by měli myslet z krabice a rozvíjet aplikační orientovaný přístup.

Na rozdíl od cesty do indické podniky mezinárodní studijní cesta je také součástí programu poskytnout celkovou expozici ke studentům.

http://www.sharda.ac.in/courses/BusinessStudies/BBAcolleges http://www.sharda.ac.in/course_detail.aspx?mpgid=68&pgid=103&courseid=189&disid=5&levelid=2&deptid=50&schid=2&sdeptid=51

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Červenec 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Indie - Greater Noida, Uttar Pradesh
Datum začátku : Červenec 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Červenec 2019
Indie - Greater Noida, Uttar Pradesh
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu