Read the Official Description

Stupeň je navržen tak, aby široké znalosti o funkčních oblastí podniku, a jejich propojení, a zároveň umožňuje specializaci v určité oblasti. Stupeň také rozvíjí praktické manažerské dovednosti studenta, komunikační dovednosti a schopnosti podnikatelské rozhodování. Mnoho programů a tím začlenit vzdělávání a praktické zkušenosti, ve formě případových projektů, prezentací, stáže, průmyslové návštěv, a interakce s odborníky z průmyslu.

Specializace:

  • Integrované BBA + MBA (bez zahraniční studijní cesty)
  • BBA Dual Specializace (s cizí Study Tour)
  • BBA Dual Specializace
  • BBA-Banking & Finance
  • BBA-podnikání
  • BBA-International Business

Program na School of Business Studies BBA, Sharda University je navržen a strukturována tak, aby poskytnout mladé lidi s mentálním stimulaci výuky prostředí.

Tento pod absolvent programu vybavuje studenty s in-hloubka pochopení teorie managementu spolu s intenzivním expozicí průmyslu. Osnova je navržena po důkladné studium požadavků všech zainteresovaných stran a neustále se měnící požadavky průmyslu. Nejvýraznějším rysem tohoto programu je kladen důraz na posílení měkkých dovedností žáků prostřednictvím odstupňovaných kurzů a maximalizaci průmyslu rozhraní, přes lišily iniciativ. Program také nabízí obrovskou flexibilitu a možnosti vzdělávání prostřednictvím přístupu k úvěru na bázi. Studenti by měli myslet z krabice a rozvíjet aplikační orientovaný přístup.

Na rozdíl od cesty do indické podniky mezinárodní studijní cesta je také součástí programu poskytnout celkovou expozici ke studentům.

http://www.sharda.ac.in/courses/BusinessStudies/BBAcolleges http://www.sharda.ac.in/course_detail.aspx?mpgid=68&pgid=103&courseid=189&disid=5&levelid=2&deptid=50&schid=2&sdeptid=51

Program taught in:
Angličtina

See 23 more programs offered by Sharda University »

This course is Campus based
Start Date
Červenec 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Červenec 2019
End Date
Application deadline

Červenec 2019

Location
Application deadline
End Date