Bachelor of Chemistry

Cornell College

Popis programu

Read the Official Description

Bachelor of Chemistry

Cornell College

Proč studovat chemie na Cornell?

  • Na Cornellově univerzitě, všechny naše kurzy jsou omezena na 25 studentů.
  • Učíme pouze jeden kurz v čase, takže hodně z té doby se věnuje výhradně na studenty v tomto kurzu.
  • Náš plán nám umožňuje schopnost přizpůsobit naše laboratorní čas pro každý kurz.
  • Naše kamence mají velmi vysokou míru přijetí do odborných škol, a to velmi dobře, jakmile se tam dostanou.
  • Oddělení udržuje dlouhou tradici letních výzkumu. Studenti a fakulty mají možnost zapojit se do deseti týdnů zasedání velmi intenzivní laboratorní výzkum každé léto. Tento výzkum je podporován vysoké školy, jakož i externích grantů.
  • Jeden kurz Na Časový harmonogram počítá příležitost udělat měsíc-dlouhá stáže od areálu.

Oddělení Přehled

Malé rozměry Cornell třídě a jeden kurz v době rozvrhu, aby naše třídy, aby se staly úzké komunity vzdělávání. Osmnáct dní, stanete se součástí zkušenosti skupiny vzdělávání, s významnou podporou ze svých profesorů a spolupráci se svými spolužáky. Plán blok také nám umožňuje přejít z přednášky do laboratoře snadno a často. A my nejsme spěchal do konce experimenty v úzkém okně mezi nastavení a vyčištění - laboratoř je náš celý den, každý den. Nejlepší ze všeho je, studenti mají možnost pracovat v malých skupinách s fakultními mentorů v létě výzkumu. Naše fakulta se všichni profesionální vědci s smysluplné a různorodé zájmy výzkumu. Ale my jsme také specializované učitele a naši studenti jsou považovány za úplné partnerů v procesu, což jim zážitek hodně jako to absolvent školy výzkumné laboratoři.

Osnovy

Klademe důraz na široký pohled na chemii a její vztah k ostatním disciplínám. Zejména jsme se vyvíjí silnější integrace chemie a biologie konceptů prostřednictvím týmové učil kurzy, účast na biochemii a molekulární biologii dur, výzkumných projektů souvisejících se zdravím, atd. V našich kurzech pro non-vědních majorů, se zaměříme na to, jak jsou naše každodenní zkušenosti dotkl nebo určena chemii, a jak porozumění může dovolit člověk jednat moudře. Pro vědu velkých společností, důraz je kladen na to, jak oni sami mohou přispět k našemu poznání a pochopení mikroskopického světa atomů a molekul. Důrazně doporučujeme našim studentům, aby se zapojily do výzkumných projektů na rozvoj úplnou sadu praktických dovedností a stát se aktivními vědci.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Mount Vernon, Iowa
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Mount Vernon, Iowa
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu