Read the Official Description

Management Studies v té nejlepší podobě

Tento studijní program připravuje studenty na různých manažerských rolí v širokém spektru kanadských podniků, včetně malých a středních podniků (MSP). Budou mít potenciál být povýšen na manažerských pozicích mid-level během 5 až 10 let. Studenti by také usilovat o studium managementu absolvent nebo mohou pokračovat ve své postgraduální vzdělávání v rámci označení industry programu podle vlastního uvážení.

Náš program

Humber je Bachelor of Commerce - Management Studies studijní program je čtyřletý program, který vás připraví, aby se na různých manažerských rolí v mnoha různých typů podnikání.

Program je založen na sedmi tradičních řídících funkcí (plánování, organizování, personální obsazení, režie, koordinování, podávání zpráv a rozpočtování) a dá vám potřebné dovednosti a znalosti, aby:

 • rozvíjet obchodní strategie
 • analyzovat problémy z různých perspektiv
 • platí práci na učebně na projekty průmyslových připojen
 • integrovat přenositelné dovednosti, jako jsou mezilidské interakce, komunikace a organizace ke všem třídě a projektové práce.

V prvních dvou letech programu, budete studovat úvodní kurzy v základy podnikání, jako je marketing, účetnictví, ekonomie a práva. V letech tři a čtyři, budete mít pokročilé kurzy, které pokrývají všechny sedm řídící funkce, spolu s obchodními výzkumných metod a strategického řízení.

Budete také získat hands-na učení, které poskytuje jak vzdělání a zkušenosti zaměstnavatelé hledat jakmile přejdete. Budete vyučuje profesorů, kteří jsou široce známé pro své real-svět připojení a pozadí. Náš průmysl-navržený, projekt, založený učební plán vám dává příležitost, aby své nápady od konceptu až po realizaci.

Ve vašem posledním roce, bude dokončení projektu Senior úrovni, dává vám možnost pracovat v týmu, řešit problémy, zhodnotit silné a slabé stránky, shromažďovat a syntetizovat údaje, a učinit příslušná rozhodnutí.

Co se naučíte

Společná platforma roky 1 a 2

Tento program je jedním z jedenácti Bachelor of Commerce stupňů postavených na společné dvouleté platformě obchodních studií, které dává studentům čas rozhodnout o jejich specialita. V letech jedním a dvěma, se studenti seznámí se základy podnikání, včetně účetnictví, obchodní právo, informační systémy, e-commerce, finanční řízení, řízení lidských zdrojů a marketingu. Na konci roku dva studenti, aby jejich rozhodnutí a tráví poslední dva roky specializující se na svém zvoleném oboru podnikání. Podívejte se na všechny tituly na společné základně>

Curriculum Highlights (zaměření Roky 3 a 4)

 • Enterprise Resource Planning a obchodní procesy
 • Řízení výkonnosti
 • Strategické řízení
 • vedení
 • Podnikové finance

Projekty

Obchodní projekt senior úrovni v posledním roce programu umožňuje studentům problém řeší v reálném světě, týmové bázi prostředí. Jak oni se vyvíjejí strategie podnikání / řízení, budou studenti muset posoudit tradiční i nové přístupy k řešení vašeho problému, hodnotí silné a slabé stránky každého přístupu, shromažďovat a syntetizovat výzkumná data, a učinit příslušná rozhodnutí. Všechny projekty integrovat látku probíranou ve své třídě.

Získat praktické dovednosti

 • Rozvíjet schopnost vytvářet zdravé podnikatelské strategie
 • Čerpat na celé řadě oborů připravit studenty analyzovat problémy z různých perspektiv
 • Odkaz projektové práce pro průmysl
 • Zahrnovat povinnou pracovní stáž dát studentům kritické pracovní zkušenosti
 • Integrovat zaměstnatelnosti dovednosti (např interpersonální, komunikační a organizační schopnosti) přes osnov

Pracovní stáž

Jeden plný semestr placenou práci, po dobu 14 týdnů / 490 hodin, v létě mezi semestry šest a sedm, dává vám hands-on zkušenosti, že hodnota zaměstnavatelů. Studenti zjišťují, že jejich umístění, dát jim příležitost pracovat v oboru, které chtějí pracovat poté, co absolvent. Humber spolupracuje se zaměstnavateli a našimi partnery v oboru pro identifikaci příležitostí pro studenty sledovat.

Naše fakulta se Experts

Náš zkušený fakulty je široce známý pro své průmysl spoje a schopnost uplatnit své zkušenosti a real-svět znalosti třídě. Studenti se naučí od specialistů na řízení s využitím aplikované projekty a případové studie, rozvíjet jejich analytické schopnosti, když se učí základní podnikatelské koncepce a manažerských strategií.

Možnosti Kariéra

V každém odvětví a každého sektoru, existuje poptávka po kvalifikované, účinné manažery - a že poptávka roste. Jako absolvent Humber je Bachelor of Commerce - Management Studies studijní program, své vynikající manažerských dovedností a silné pochopení domácího podnikatelského prostředí se budete vysoce obchodovatelné zaměstnance.

Váš titul z Humber pomůže urychlit svůj kariérní postup. Pokud máte podnikatelského ducha, budete mít dobrou pozici k tomu založit svůj vlastní podnik. A pokud si budete chtít prohlédnout dalších studií, budete moci pokračovat postgraduální studium nebo Industry označení.

Potenciální Pracovní příležitosti

Absolventi programu budou mít znalosti a dovednosti převzít řízení entry-level pozice ve většině průmyslových odvětví a ve většině funkčních oblastí, včetně:

 • finance
 • lidské zdroje
 • marketing / prodejní a
 • Operace / logistika

Požadavky na přijetí

Aby byly způsobilé pro přijetí, musíte mít následující:

 • Ontario Secondary School Diploma (OSSD) nebo ekvivalentní, včetně těchto povinných předmětů:
  • Grade 12 English (ENG4U nebo ekvivalent) minimálně 65 procent
  • Grade 12 matematiky (MDM4U, MCB4U, MGA4U, MCV4U nebo MHF4U nebo ekvivalent) minimálně 60 procent (Studenti, kteří nemají Grade 12U matematiku, nebo kteří dosáhli známku nižší než 60 procent může být považováno za přijetí. Studenti budou muset absolvovat matematický rovnocennosti kurz během prvního semestru na Humber. Dodatečné kurzovné bude platit).
  • Čtyři Grade 12 U nebo M kurzy kromě výše uvedených
  • Celková minimální stupeň průměr bodu (GPA) 65 procent

nebo

 • Starší student status

nebo

 • Vysoká škola nebo převod univerzitní status

Všichni uchazeči, jejichž mateřským jazykem není angličtina, musí splňovat Humber angličtina jazykové znalosti zásad.

Výběr: výběr Vstupné je založen na akademických kritérií uvedených. Splnění minimální požadavky na způsobilost nezaručuje vstup.

Program taught in:
Angličtina

See 10 more programs offered by Humber College Institute of Technology & Advanced Learning »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Led. 2020
Duration
4 let
Denní studium
Price
7,446 CAD
domácí $ 7,446.54 / mezinárodní $ 14800
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date

Led. 2020

Location
Application deadline
End Date