Bachelor of Commerce

University of the South Pacific USP

Popis programu

Read the Official Description

Bachelor of Commerce

University of the South Pacific USP

Bakalářský obchod je tříletý program zahrnující dvacet čtyři kurzů, z toho osm kurzů na úrovni 100, osm kurzů na úrovni 200 a osm kurzů na úrovni 300, včetně dvou 100 a dvou úrovní Univerzitní kurzy.

Obory povolené jako hlavní pro bakalářské studium v ​​roce 2017 jsou:

 • účetnictví
 • International Business Management
 • Řízení lidských zdrojů
 • Management cestovního ruchu
 • bankovnictví
 • ekonomika
 • Management, cestovní ruch
Commerce_pexels-photo-265087

účetnictví

Nabízí se škola účetnictví a financí (SOAF), která je největší ze sedmi na Fakultě podnikání a ekonomiky. Mezi hlavní cíle školy patří poskytování kurzů v oblasti účetnictví a financí, které jsou přístupné a relevantní pro všechny studenty v regionu, s nejkvalitnějšími výukovými, vzdělávacími a podpůrnými službami; A zapojit se do výzkumu, který významně přispívá k disciplíně účetnictví a příslušným politickým důsledkům.

Účetnictví je v rámci programu Bachelor of Commerce akreditováno Institut účetních Fidži (FIA) A více nedávno CPA Australia.

loga

Požadavky na přijetí:


Chcete-li být přijati do účetnictví major z uznávaného senátu formuláře 7 nebo rovnocenné zkoušky, musí osoba absolvovat matematiku v tomto zkoušce.
Studenti, kteří absolvují předmět Účetnictví, jsou osvobozeni od UU100, ale udělají součást Informační gramotnost (UU100A). The Škola managementu a veřejné správy Je předním poskytovatelem vysoce kvalitního managementu vzdělávání, vzdělávacích programů, výzkumu a poradenství na Fidži, v oblasti jižního Tichého oceánu a mimo oblast. Škola má v současné době více než 3500 studentů zapsaných do bakalářského a postgraduálního studia.
Škola nabízí převážně tři vzdělávací a vzdělávací programy v tématických oblastech:

 • Řízení a veřejné správy
 • Řízení lidských zdrojů a pracovní vztahy
 • Mezinárodní obchod a marketing

Vedle vysokoškolských programů nabízí školu postgraduální program včetně magisterského a doktorského studia.

Máme silný a dynamický tým akademických pracovníků, kteří jsou odhodláni pomáhat našim studentům, aby svět udělali lepší místo a stali se budoucími vůdci ve svých vybraných oborech. Naši absolventi vynikali jak v soukromém, tak ve veřejném sektoru v regionu. Některé z nich získaly důležité pozice v mezinárodních organizacích, jako je Rozvojový program OSN (UNDP), Japonská agentura pro mezinárodní spolupráci (JICA) a Rozvojový fond OSN pro ženy (UNIFEM).

Snažíme se o dokonalost ve výzkumu, o čemž svědčí publikace našich zaměstnanců v některých mezinárodně vysoce hodnocených časopisech. Naše škola hraje také klíčovou roli při poskytování poradenství místním samosprávám a podnikům prostřednictvím různých konzultačních a výzkumných projektů, jako je program PICPA ve spolupráci s Austrálií-Aid a Pacifická zemědělská výzkumná a vývojová iniciativa (PARDI). Kromě toho škola dosáhla za regionem a aktivně spolupracovala s mezinárodními protějšky z USA a Austrálie, například ve výzkumných projektech zaměřených na místní otázky a potřeby.

bankovnictví

Bankovnictví jako součást tříletého programu Bachelor of Commerce poskytuje studentům příležitost seznámit se s důležitými tématy, jako je Úvod do finančních institucí a marketingu, Bankovní management, Bankovní právo a Pokročilé bankovní řízení na úrovni vysokoškoláků.

ekonomika

Existuje mnoho vzrušujících nových iniciativ a příležitostí, které škola ekonomická nabízí studentům - členství v ekonomické studentské společnosti; Smíšený režim nabídek nabídek v oficiálním statistickém programu; Příležitost k tomu, aby studenti absolvovali magisterský studijní program v oboru ekonomie prostřednictvím vzdálenosti a flexibilního studia; Účast na aktualizacích ekonomiky a diskusích o veřejné politice; A vzrušující prostředí výuky, učení a výzkumu.
Existuje vynikající poznatky o zařazení absolventů do vysoce konkurenceschopných pracovních míst v tichomořské a mezinárodní kariéře ve veřejném a soukromém sektoru.

Ekonomika je flexibilní kvalifikace, která může otevřít dveře široké škále vzrušujících a dobře placených kariér. Absolventi se mohou setkat po celém Tichomoří na různých ministerstvech vlády, rezervních bankách, komerčních a rozvojových bankách a v řadě regionálních a mezinárodních organizací, jako jsou Organizace spojených národů, Komise pro jižní Tichomoří, Sekretariát fóra jižního Pacifiku, Regionálním programem pro životní prostředí jižního Pacifiku a samotným USP. Naši absolventi jsou také dobře umístěni ve veřejném a soukromém sektoru po celém světě.

Management cestovního ruchu

Studenti mají možnost seznámit se s řízením odvětví cestovního ruchu, jako jsou klíčové otázky a trendy v rámci tohoto odvětví, a rozvíjet strategické dovednosti a vizi s cílem řešit výzvy na pracovišti v těchto odvětvích po celém světě. Řízení cestovního ruchu je proto nabízeno jako jeden z hlavních osob v rámci dvojitého programu BCom a jako menší. Alternativně je bakalářský obchod v oblasti cestovního ruchu a managementu pohostinství předepsaný studijní program, který kombinuje řízení cestovního ruchu a pohostinství.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Ún. 2019
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Fidži - Suva, Central Division
Datum začátku : Ún. 2019, Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Ún. 2019, Sept. 2019
Fidži - Suva, Central Division
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu