Bakalářský obchod je tříletý program zahrnující dvacet čtyři kurzů, z toho osm kurzů na úrovni 100, osm kurzů na úrovni 200 a osm kurzů na úrovni 300, včetně dvou 100 a dvou úrovní Univerzitní kurzy.

Obory povolené jako hlavní pro bakalářské studium v ​​roce 2017 jsou:

  • účetnictví
  • International Business Management
  • Řízení lidských zdrojů
  • Management cestovního ruchu
  • bankovnictví
  • ekonomika
  • Management, cestovní ruch
Commerce_pexels-photo-265087

účetnictví

Nabízí se škola účetnictví a financí (SOAF), která je největší ze sedmi na Fakultě podnikání a ekonomiky. Mezi hlavní cíle školy patří poskytování kurzů v oblasti účetnictví a financí, které jsou přístupné a relevantní pro všechny studenty v regionu, s nejkvalitnějšími výukovými, vzdělávacími a podpůrnými službami; A zapojit se do výzkumu, který významně přispívá k disciplíně účetnictví a příslušným politickým důsledkům.

Účetnictví je v rámci programu Bachelor of Commerce akreditováno Institut účetních Fidži (FIA) A více nedávno CPA Australia.

loga

Požadavky na přijetí:


Chcete-li být přijati do účetnictví major z uznávaného senátu formuláře 7 nebo rovnocenné zkoušky, musí osoba absolvovat matematiku v tomto zkoušce.
Studenti, kteří absolvují předmět Účetnictví, jsou osvobozeni od UU100, ale udělají součást Informační gramotnost (UU100A). The Škola managementu a veřejné správy Je předním poskytovatelem vysoce kvalitního managementu vzdělávání, vzdělávacích programů, výzkumu a poradenství na Fidži, v oblasti jižního Tichého oceánu a mimo oblast. Škola má v současné době více než 3500 studentů zapsaných do bakalářského a postgraduálního studia.
Škola nabízí převážně tři vzdělávací a vzdělávací programy v tématických oblastech:

  • Řízení a veřejné správy
  • Řízení lidských zdrojů a pracovní vztahy
  • Mezinárodní obchod a marketing

Vedle vysokoškolských programů nabízí školu postgraduální program včetně magisterského a doktorského studia.

Máme silný a dynamický tým akademických pracovníků, kteří jsou odhodláni pomáhat našim studentům, aby svět udělali lepší místo a stali se budoucími vůdci ve svých vybraných oborech. Naši absolventi vynikali jak v soukromém, tak ve veřejném sektoru v regionu. Některé z nich získaly důležité pozice v mezinárodních organizacích, jako je Rozvojový program OSN (UNDP), Japonská agentura pro mezinárodní spolupráci (JICA) a Rozvojový fond OSN pro ženy (UNIFEM).

Snažíme se o dokonalost ve výzkumu, o čemž svědčí publikace našich zaměstnanců v některých mezinárodně vysoce hodnocených časopisech. Naše škola hraje také klíčovou roli při poskytování poradenství místním samosprávám a podnikům prostřednictvím různých konzultačních a výzkumných projektů, jako je program PICPA ve spolupráci s Austrálií-Aid a Pacifická zemědělská výzkumná a vývojová iniciativa (PARDI). Kromě toho škola dosáhla za regionem a aktivně spolupracovala s mezinárodními protějšky z USA a Austrálie, například ve výzkumných projektech zaměřených na místní otázky a potřeby.

bankovnictví

Bankovnictví jako součást tříletého programu Bachelor of Commerce poskytuje studentům příležitost seznámit se s důležitými tématy, jako je Úvod do finančních institucí a marketingu, Bankovní management, Bankovní právo a Pokročilé bankovní řízení na úrovni vysokoškoláků.

ekonomika

Existuje mnoho vzrušujících nových iniciativ a příležitostí, které škola ekonomická nabízí studentům - členství v ekonomické studentské společnosti; Smíšený režim nabídek nabídek v oficiálním statistickém programu; Příležitost k tomu, aby studenti absolvovali magisterský studijní program v oboru ekonomie prostřednictvím vzdálenosti a flexibilního studia; Účast na aktualizacích ekonomiky a diskusích o veřejné politice; A vzrušující prostředí výuky, učení a výzkumu.
Existuje vynikající poznatky o zařazení absolventů do vysoce konkurenceschopných pracovních míst v tichomořské a mezinárodní kariéře ve veřejném a soukromém sektoru.

Ekonomika je flexibilní kvalifikace, která může otevřít dveře široké škále vzrušujících a dobře placených kariér. Absolventi se mohou setkat po celém Tichomoří na různých ministerstvech vlády, rezervních bankách, komerčních a rozvojových bankách a v řadě regionálních a mezinárodních organizací, jako jsou Organizace spojených národů, Komise pro jižní Tichomoří, Sekretariát fóra jižního Pacifiku, Regionálním programem pro životní prostředí jižního Pacifiku a samotným USP. Naši absolventi jsou také dobře umístěni ve veřejném a soukromém sektoru po celém světě.

Management cestovního ruchu

Studenti mají možnost seznámit se s řízením odvětví cestovního ruchu, jako jsou klíčové otázky a trendy v rámci tohoto odvětví, a rozvíjet strategické dovednosti a vizi s cílem řešit výzvy na pracovišti v těchto odvětvích po celém světě. Řízení cestovního ruchu je proto nabízeno jako jeden z hlavních osob v rámci dvojitého programu BCom a jako menší. Alternativně je bakalářský obchod v oblasti cestovního ruchu a managementu pohostinství předepsaný studijní program, který kombinuje řízení cestovního ruchu a pohostinství.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 20 více kurzů z University of the South Pacific USP »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Úno 2020
Duration
3 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019, Úno 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019, Úno 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date