Bachelor of Engineering (první dva roky)

San Mateo Colleges of Silicon Valley

Popis programu

Read the Official Description

Bachelor of Engineering (první dva roky)

San Mateo Colleges of Silicon Valley

Cañada College a College of San Mateo mají plně akreditované programy pro přenos inženýrství. Tyto nižší divize program se skládá ze stejných kurzů kdykoliv čtyři roky vysoké školy nebo univerzity za podstatně nižší cenu, vyučovaných na fakultě se značnými zkušenosti v oboru.

Prakticky všechny naše softwarové inženýrství studenti následně získat své tituly na čtyřleté vysoké škole nebo vysoké škole a vstoupili do inženýrské profese. Vysoká škola má smlouvy artikulaci s strojírenských útvarech UC, CSU a nezávislých škol a univerzit.

Engineering je jedním z největších profesí ve Spojených státech s více než jeden milion pracovních míst v oblastech od designu letounu omezování znečištění. Čtyři největší větve inženýrství jsou elektrické, mechanické, občanské a výpočetní technika. Všechna odvětví strojírenství umístit velký důraz na řešení problémů. Technické vzdělání se zaměřuje na výuku vědeckých a strojírenských konceptů a jejich aplikace na kreativní a efektivní řešení problémů.

Pracovní příležitosti k procvičení inženýrů patří pozice v leteckém průmyslu, zemědělství, architektonické, biomedicínský, chemikálie, civilní, počítač, elektrické, životního prostředí, Industrail, materiálů, mechanické a jaderných oborů. Většina inženýři pracují pro odvětví zpracovatelského průmyslu, zatímco menší procento práci pro federální, státní a místní vládní agentury, nebo jako soukromé konzultanty.

Program Studijní výsledky:

Studenti, kteří absolvují tento program bude moci:

  • Aplikovat znalosti z matematiky, vědy a inženýrství nebo počítačových věd identifikovat, formulovat a řešit problémy inženýrství / informatické.
  • účinně komunikovat a pracovat dobře v situacích, které vyžadují týmovou práci.
  • Navrhnout a provést testy nebo experimenty, analyzovat a interpretovat data a připravit zprávu shrnující výsledky zkoušek nebo experimentů.
  • Vypracovat návrh nebo systém danou sadu požadavků a specifikací.
  • Formulovat studijní plán získat bakalářský titul v oboru inženýrství nebo počítačových věd.
  • Použijte techniky, dovednosti a moderní technické a počítačové nástroje potřebné pro strojírenskou či výpočetní techniky praxi

Vezměte prosím na vědomí, že většina / všechny programy jsou k dispozici na všech našich tří vysokých škol.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Led. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - San Mateo, California
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Led. 2019
Spojené státy americké - San Mateo, California
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu