Bachelor of Engineering v oblasti životního prostředí

Grupo Tiradentes

Popis programu

Read the Official Description

Bachelor of Engineering v oblasti životního prostředí

Grupo Tiradentes

Porozumět limity přírody a podporovat udržitelný rozvoj pro zachovávání života, to je energie, která se pohybuje inženýrství na životní prostředí. Spojit hospodářský růst s ochranou přírody je základní činnost pro celý svět.

Environmentální inženýrství Průběh Facipe je povoleno MEC. Studium v ​​Facipe je navrhnout udržitelná řešení pro zajištění kvality života.

Trh práce

Rostoucí zájem o životní prostředí je Kryotechnika jedním z nejslibnějších profese budoucnosti. Nakládání s odpady nabývá na významu se souhlasem Národní politiky tuhého odpadu v roce 2010, kterým se stanoví přísné normy pro likvidaci; rychlý růst měst a městských povolání, pořadí studie dopadu na sociálně-životní prostředí; a vysoká míra degradace životního prostředí jsou faktory, které způsobují oteplování na trhu práce ve veřejném i soukromém sektoru.

Při studiu na Facipe z první poloviny je možné akumulovat zkušenosti prostřednictvím placených stáží s dotací mezi R $ 400.00 a R $ 724.00, které nabízejí instituce a členskými společnostmi prostřednictvím shromaždišti. Po dokončení absolvent nástupní platy vyšší rychlostní silnice R $ 3,500.00. Po celou dobu kariéry průměrný plat přesahuje R $ 10.0000.00.

Studium v ​​Facipe má být před svého času a zaměřit se na budoucnost mnoha úspěchů.

pole

Podporovat udržitelný a ziskový rozvoj je každodenní cvičení inženýra životního prostředí, který pracuje se zachováním vody, vzduchu a půdy. Kromě správného nakládání s odpady a obnovu poškozených oblastech.

Odborné vzdělávání v Facipe umožňuje výkon v několika oblastech, z vyhodnocení možných účinků procesu nebo výrobku na životní prostředí, na pomoc pro dosažení certifikace ISO 9000 a ISO 14000. Připravovat zprávy o dopadu na životní prostředí, rozvíjet kontrolu znečištění nástrojů, rozvíjet projekty na obnovu znečištěných nebo poškozených oblastech, racionalizovat využívání vodních zdrojů jsou některé z možností činnosti. Můžete také sledovat akademické kariéře, někdy přemýšleli o tom, že vědec nebo učitel? Tato oblast je obrovská a volba je na vás!

Obecným cílem:

Forma reflexní, kritické a kreativní odborníky schopné jednat o otázkách životního prostředí v multidisciplinárním a interdisciplinárním způsobem, zjišťování a prezentaci řešení vztahující se k zachování přírodních zdrojů, prevenci znečištění, a plánování a řízení v oblasti životního prostředí, a tím přispět k dosažení požadovaného udržitelného rozvoje.

Specifický cíl:

• Rozvíjet schopnosti a dovednosti při plánování a řízení v oblasti životního prostředí atributů pro udržitelný rozvoj; • Podpora výzkumné práci a vědecký výzkum, který přispívá k pochopení problematiky životního prostředí, a proto může mít vliv na proaktivním způsobem procesu; • Provedení akce, které poskytují prevenci a / nebo obnovu zhoršování životního prostředí zajišťující lepší kvalitu života obyvatel znečištění; • Chcete-li umožnit studentům sdílet akcí, projevy a znalosti, které mohou vést k trvalému výkonu zodpovědného občanství; • Používejte hodnoty a postoje založená na etických principů týkajících se odborné praxe; • jednat v procesů řízení a plánování v oblasti životního prostředí a monitorování a zmírňování dopadů na životní prostředí, její služby spojené; • Výzkum, vývoj a používání nových technologií pro sociálně-ekonomický rozvoj bez poškození životního prostředí; • vyvíjet integrované činnosti s dalšími oblastmi odbornosti diskutovat o řešení a alternativy tváří v tvář problémům životního prostředí; • Poskytovat technické odborné znalosti pro rozvoj ekologických programů sanitace.

This school offers programs in:
  • Portuguese (Brazil)
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Mar. 2019
Duration
Délka trvání
10 semestry
Denní studium
Price
Cena
- R $ 519,35 * Sleva 35% na splátkách 1. pololetí se skládají z 20% sleva + 15% v předstihu provést platbu na 15. dne v měsíci splatnosti.
Information
Deadline
Locations
Brazílie - Aracaju, State of Sergipe
Datum začátku : Mar. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Mar. 2019
Brazílie - Aracaju, State of Sergipe
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu