Program na European Business Studium na RISEBA, průkopníkem v Pobaltí, byl navržen v reakci na rozsáhlé trendy globalizace a integrace Lotyšsku v Evropě. Posílení bránu mezinárodní kariéry pro mladé manažery RISEBA má zvláštní hrdost na bezkonkurenční sítí EBS absolventů kontinuálně podávaná ve svých ambiciózních kariéry a dosažení firemních nejvyšší pozice v řadě předních společností doma i v zahraničí.

Díky své silné mezinárodní vhled program EBS vyzývá studenty od prvního dne studia vystaví je ohromně mezinárodním prostředí. Studie výhradně v angličtině, smíšené skupiny místních a zahraničních studentů, mezinárodních projektů, akcí a soutěží vytvořit ideální inter-kulturní, velmi motivující a konkurenční prostředí pro výuku. Základní obchodní pozadí obohacen o fascinující jazykových příležitostí učit lotyšsky, rusky, anglicky, francouzsky a španělsky dokonce vytvářet přidanou hodnotu pro zajištění úspěchu EBS studentů ve výměnných programech stáží v zahraničí, mezinárodních výzkumných projektů.

European Business Studies je jedním z nejlepších bakalářských programů, udělovaných od EFMD (Development Network Management) s akreditací EPA.

RISEBA se stal prvním a jediným Baltic vysoká škola, která získala druhou prestižní EPAS akreditaci Evropské nadace pro management (EFMD). Tato akreditace byla udělena na dobu tří let na profesionální bakalářského programu "European Business" a profesního postgraduálního programu "International Business".

 • Profesionální titul udělený: Bachelor of European Business
 • Získaný titul: Business Executive
 • Jazyk výuky: angličtina
 • Forma studia: plný úvazek studie

Program ve stručnosti

EBS program Komplexní a up-to-date osnovy chová vysoké specialisty kalibru vlastnit znalosti zvuku a technické znalosti oborů řízení, v kombinaci s praktickými manažerských dovedností a zkušeností. Studenti budou rozvíjet sadu převoditelných dovedností a vhledů do klíčových obchodních oblastech, jako je marketing, podnikání, finance, právo, vedení a Cross-kulturní komunikace, s důrazem na evropském trhu. To je paleta a vysoce integrativní charakter EBS programu, který oživuje ducha píli, ctižádost a snaží se těžit studenty v jejich životnosti.

Klíčové Program Silné

 • Vynikající pověst v průmyslu
 • Vysoce profesionální akademičtí pracovníci
 • Prakticky orientované studijní obory
 • Výborné technické zázemí
 • Spolupráce a společné projekty s předními tvůrčí vysokých škol
 • Výkonné a rozsáhlé Absolventská síť

Mezinárodní kvalifikace

Míra umocňuje mezinárodně uznávaných kvalifikací z Londýnské komory průmyslu a obchodu (LCCI) a Chambre de Commerce et d'Industrie de Paris (CCIP). Prestižní mezinárodní diplomy, CI a C2 odborné kvalifikace získané v průběhu studia zajistit silnou konkurenční výhodu EBS studentů zaručené další mezinárodní vzdělávání a pracovního uplatnění, uznání a rychlý kariérní růst.

Mezinárodní příležitosti: intenzivní jazyková příprava ve Francii; Stáže v zahraničí; jeden semestr studia v zahraničí (programu Erasmus); Double Degree příležitost (stupeň z RISEBA a partnerské univerzitě); Mezinárodní kvalifikace z Londýnské obchodní komory a průmyslu (LCCI); účast na mezinárodních projektech.

Kariérní vyhlídky

Mezinárodní zkušenosti v práci i studiu, spolu s jazykem a kulturních kompetencí, trvá absolventy EBS na vysoce hodnotných pozic v podnikovém světě. Absolventi EBS jsou úspěšné v rozvíjení kariéry v různých rolích, od výzkumu k finanční analýzy a řízení trhu, k projednání na nejvyšší úrovni v Evropě i mimo ni. Někteří absolventi rozhodnou pokračovat ve studiu na místní úrovni v mezinárodním obchodním magisterského programu, zatímco jiní úspěšně pokračovat i v Evropě, nebo se stali podnikateli.

Absolventi EBS jsou v současné době pracuje s globálními značkami, jako je Ernst & Young, Tefen, Cytec, airBaltic, Rietumu Bank a další.

Požadavky na přijetí

 • Centralizované zkoušky z lotyšského jazyka a anglického jazyka (pouze pro státní příslušníky Lotyšsko).
 • Anglický jazyk na úrovni A, je nutné B nebo C; uchazeči s anglického jazyka na úrovni D nebo nižší, musí složit zkoušku anglického jazyka na RISEBA * nebo IELTS, TOEFL nebo osvědčení.
 • Anglický jazyk vyšetření na RISEBA nebo IELTS, TOEFL nebo certifikát (pro všechny žadatele).
 • Bakalářský titul z RISEBA vás kvalifikuje pro postgraduální studium na nejlepších evropských univerzitách.
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z RISEBA »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
3,750 EUR
- Poplatek za rok 2016/2017, EUR (pro občany ze zemí mimo EU); 3400 EUR - Poplatek za rok 2016/2017, EUR (pro občany ze zemí mimo EU)
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date