Přečtěte si oficiální popis

Bachelor of Fine Arts

School of Art nabízí čtyřletý program pro Bachelor míry výtvarných umění. Program BFA poskytuje jak obecné vzdělání výtvarného umění a cílenou přípravu na budoucí umělce a designéry.

Program rozvíjí u žáků kreativní potenciál, nabádá je, aby se univerzální, vynalézavý a reflexní, a zaručila, že se úspěšně vypořádat s praktickými problémy a otázky dneška a ty z budoucnosti.

School of Art je pevně odhodlána na všeobecný vzdělávací program, který zahrnuje všechny základní disciplíny a prostředky výtvarného umění. Každý student je vzdělaný nejen ve specifických oborech, ale i ve složitých vzájemných vztahů všech vizuálních slovníků. Tento filozofický předpoklad se vztahuje ke všem cílům School of Art a je základem, na kterém všechno učení, tvůrčí práce, služby a výzkum jsou založeny.

Studio osnovy spolu s dějin umění a obecných studií složky programu BFA všichni mají za cíl pořízení komunikačních dovedností, rozvoj kritického pohledu, a zvládnutí materiálů a intelektuálních prostorách studia společnosti a osob. V průběhu osmi semestrech se studenti stávají sociálně uvědomělé, historicky zakotvené, kreativní praktici. Oni se učí být kritické analytici světa současných vizuální komunikace, umění a kultury jako celku.

Integrován do studia praxi a kritika je expozice západní a non-západní historii umění a designu, stejně jako úvod do teoretické otázky, které jsou předmětem současné diskuse v této oblasti.

Ve světě zvýšeného specializace a profesní fragmentace, umělci a návrháři s širokou škálou zkušeností mají něco jedinečného nabídnout a jsou připraveny splnit rozmanité a rychle se měnící profesní výzvy, kterým čelí jim po ukončení studia. Zásadní úlohu a podílet se všestranní hrát ve svých profesních oblastech se vztahuje i na občanské arény.

Interdisciplinární seminář

Interdisciplinární seminář byl navržen před dvaceti lety s cílem přispět k pravidelné a udržitelného diskuse o umělecké praxe pro studenty Unie školy Cooper umění a tvůrčí komunity, která je obklopuje.

výuka

Pregraduální výuka Spuštění na podzim roku 2014, budou všechny příchozí studenti dostávají poloviční školné stipendium. Hodnota tohoto stipendia je přibližně 20.000 amerických dolarů ročně (10.000 dolarů za semestr). Další finanční pomoc bude poskytnuta nejpotřebnějším studentům pomoci krycí školné, bydlení, jídlo, knihy, zásoby atd. Výše doplňkové podpory bude založena na prokázané finanční potřeby studenta. Studenti musí podat jak FAFSA a CSS profil formuláře, které mají být považovány za další finanční pomoc. Vezměte prosím na vědomí, že Cooper Union nabídne také zásluhy stipendia pro výjimečné studenty. Také Cooper Union nadále používat potřeba-slepý přijímací proces, což znamená, že schopnost studenta platit nebude mít vliv naše přijímací rozhodnutí.

Výuka poplatek Cooper Union pro vysokoškolské studenty, pro 2013-2014 je 39.600 dolar ročně (19,800 dolarů za semestr). Každý registrovaný vysokoškolského studenta obdrží školné stipendium v ​​hodnotě 39.600 dolar ročně (19.800 amerických dolarů za semestr).

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z The Cooper Union »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date