Bachelor of Fine Arts

University of Montana

Popis programu

Read the Official Description

Bachelor of Fine Arts

University of Montana

School of Art nabízí profesionální a liberální kurzy uměleckého vzdělávání ve výtvarném umění. Kurzy v Bachelor of Fine Arts studijní program se snaží poskytovat intenzivní odborné vzdělání pro studenty se zájmem v uměleckých kariérách. Pro studenty se zájmem o svobodných umění vzdělání s důrazem na výtvarném umění, bakalář umění a Master of Arts stupňů uspokojení svých potřeb. Učení schválení je pro studenty, kteří hledají licensure učit ve školách K-12 k dispozici.

The School of Art slouží lidem v Montaně a mimo podporou studentům získat znalosti, dovednosti a znalosti výtvarného umění jako obohacení každodenního života. K dosažení tohoto cíle, School of Art je věnován následující cíle:

  • Poskytovat vysoce kvalitní přípravu pro studenty se zájmem o honit kariéru ve výtvarném umění, výtvarné výchovy, dějin umění a umělecké kritiky.
  • Pro udržení komunitu procvičování umělce a vědce jako fakulty, který poskytl významnou mentoring a přísné intelektuální výzvy pro studenty.
  • Přispět ke kulturním a uměleckým klimatem kreativity a intelektuální zvídavost pro kampus, místní komunity a státu.
  • Chcete-li sloužit místní komunitě, stát, region a národ jako zdroj odborných znalostí v odborných, tvůrčích a technických oblastech vizuálního umění.

School of Art poskytuje komplexní vzdělání v ateliéru techniky, včetně intenzivních hands-on studio praxe, dějiny umění, kritika a teorie. Programy poskytují důkladnou odbornou přípravu pro studenty se zájmem o kariéru v oblasti umění. Vítejte na School of Art.

Bakalářského programu - Základy

Program nadace je navržen tak, aby připravit studenty pro další studium v ​​umění zavedením schopnosti a strategie jsou důležité pro tvůrčí vizuálního vyjádření. Studenti rozvíjet porozumění toho, jak formální jazyk, materiální cítění a širokou škálu uměleckých praktik může formulovat obsah a vyjádřit myšlenky. Program rovněž stanoví řemeslné práce a očekávání, a současně podpořit tvůrčí riziko, experimentování a cross-mediálních řešení. Tato koordinovaná úvodní osnovy z pěti tříd pokrývá všechny oblasti studiu a dějin umění zkušeností a seznamuje studenty s celou řadou disciplín pro možné budoucí studium. Třídy jsou navrženy tak, aby být přijata na začátku kurzu studenta ze studia a jsou předpokladem pro většinu jiných uměleckých předmětů.

Nadace kurzy

  • Vizuální Jazyk: kreslení
  • Vizuální Jazyk: 2D design
  • Vizuální Jazyk: 3D design
  • Art of světové civilizace: Starověké do středověkého umění
  • Art of světové civilizace: raného novověku do současného umění
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Missoula, Montana
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Missoula, Montana
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu