Bachelor of Information Technology

Melbourne Polytechnic

Popis programu

Read the Official Description

Bachelor of Information Technology

Melbourne Polytechnic

Melbourne Polytechnic je Bachelor of Information Technology je nově akreditovaných studijních navržen tak, aby uspokojit rostoucí poptávku po kvalifikovaných profesionálů v oblasti bezpečnosti sítí a podnikových informačních systémů a vývoje softwaru.

Samozřejmě s výrazným obchodním chuti

Kariéra v podnikání orientované na informační technologie nabízí potenciál pro velkou finanční odměnu a růstu, ale také vyžaduje širokou škálu odborných znalostí a dovedností. Tento program byl navržen tak, aby teoretické znalosti a odborné dovednosti na vysoké úrovni v oblasti informačních technologií se zaměřením podnikatelských aktivit, uspokojování potřeb místních a nadnárodních organizací, jakož i širší podnikatelskou komunitou.

Tento kurz je up-to-date, průmysl, relevantních a shodujících se s novými trendy v oblasti informačních technologií vzdělávání.

Bakalář informační technologie poskytuje:

integrace akademicky přesný program v oblasti informačních technologií s nově vznikající oblasti bezpečnosti sítě, business intelligence a vývoj aplikací cloud multidisciplinárního přístupu ke studiu informačních technologií a obchodu nejnovějších informačních technologií postupy týkající se zavedení bezpečnostním normám sítě, v poslední době Rozvíjení business intelligence a e-business aplikací a systémů absolventů výsledky, které jsou praktické, řešení-orientovaný, představí řadu dovedností v dnešních informačních technologií umožňujících podnikatelského prostředí.

Bakalářský studijní program zahrnuje také tradiční, běžných informačních technologií předměty, jako jsou:

  • networking
  • programování
  • systémová analýza
  • databázové systémy

Absolventi budou schopni smysluplně přispívat do informačních technologií profese a obecněji, podnikatelské sféry.

Studenti, kteří úspěšně dokončili první dva roky bakalářského stupně se může rozhodnout ukončit s Associate Stupeň informačních technologií kvalifikaci.

Zahraniční studenti vstupní požadavky


Úspěšné ukončení studia, které jsou rovnocenné australské rok 12 vzdělání nebo odpovídající pracovních zkušeností. Anglický jazyk znalosti rovnocenné Academic IELTS celkovým kapely skóre 6,0. Stejně jako výběr kurzu, každý student má situace se liší, pokud jde čas školné a můžeme vás prostřednictvím struktury poplatků. Každá stránka kurz bude obsahovat konkrétní poplatky, nebo navštivte školného stránku Místní nebo poplatky stránku International Student pro více informací.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Ún. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
16,400 AUD
AUD $ 16400 ročně
Information
Deadline
Locations
Austrálie - Melbourne, Victoria
Datum začátku : Ún. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Pros. 15, 2019
Dates
Ún. 2019
Austrálie - Melbourne, Victoria
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Pros. 15, 2019