LACM nabízí titul Bachelor of Music (BM) v následujících oborech:

Hudební výkon major

  • Důraz v basovém výkonu
  • Důraz v mosazném a dřevěném výkonu
  • Důraz na výkon bubnu
  • Důraz na kytaru Performance
  • Důraz v hlasovém výkonu

Hudební produkce Major

  • Důraz v produkci a nahrávání hudby
  • Důraz v kompozici pro Visual Media

Složení

  • Důraz na psaní písní

Bakalář hudebního programu (BM) je 12 čtvrt plný úvazek program. K dispozici jsou tři velvyslanectví pro titul BM: Hudba, hudební produkce a kompozice. Hudební výkon hlavní nabízí výhody v kytaru, baskytaru, bubnu, mosazi a dřevěných vín a vokální výkon. Hlavní produkce hudební produkce nabízí výhody v produkci hudby a nahrávání a kompozici pro Visual Media. Složení Major nabízí důraz na psaní písní.

Hudebně, tento program navazuje na naší stávající Associate umění studia osnov, dále rozvíjet stávající dovednosti studentů, rozšiřovat jejich "sadu nástrojů" s novými, a urychlení jejich pokrok na cestě k profesionální kariéru jako hudebník, skladatel a producent.

Požadavky na přijetí

Požadavky na přijetí pro bakalářské studijní programy se liší podle každého důrazu.

Jak požádat o přijetí

Žadatelé, kteří jsou připraveni podat žádost na LACM, budou muset dokončit žádost o přijetí prostřednictvím DecisionDesk. Žadatelé budou muset požádat o své oficiální středoškolské, GED nebo vysokoškolské přepisy od své instituce poskytující podporu a nechat je poslat do LACM. Hodnocení TOEFL pro mezinárodní studenty bude také nutné poslat do programu LACM. Všichni žadatelé obdrží při dokončení přihlášky žádost o registraci ve výši 50 USD.

Přenos kredit

Studenti, kteří se ucházejí o studijní program bakalářského studia, mohou mít nárok na převodní kredit; Nepřijímáme převodní kredit pro naše programy sdružení umělců a diplomů. Žadatelé o Bachelor of Music však mohou převést v rámci všeobecných vzdělávacích kreditů. LACM určuje převoditelnost kurzů učiněných v jiných institucích a poskytuje studentům LACM převodní kreditní hodnocení. Studenti mohou mít možnost převést do programu Bachelor of Music 100% svých všeobecných vzdělávacích požadavků. Pro informaci týkající se převodu úvěrových zásad nás prosím navštivte Přenos kredit strana.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 7 více kurzů z Los Angeles College of Music »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
6 semestry
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date