Bachelor of neuroscience

University of Montana

Popis programu

Read the Official Description

Bachelor of neuroscience

University of Montana

Neuroscience, interdisciplinární studium nervového systému a mozku, je zavedený oblast vědeckého bádání a ještě nově vznikající oblasti intenzivní zaměření. UM Neuroscience Major přispívá k pochopení příčiny, léčbu a prevenci neurologických poruch, traumatické poranění mozku a duševními poruchami výchovou nadšených studentů z celého státu Montana, USA a ve světě.

Neuroscience Major poskytuje studentům komplexní pochopení struktury a funkce nervového systému a mozku. Hlavním se skládá ze dvou studijních příležitostí se studenty, kteří se rozhodnou mezi kognitivním a biologická psychologie a buněčné a molekulární Neuroscience možností. Obě možnosti zajistit, aby studenti absolvovali výcvik, neuroscience techniky a výzkum neuroscience a vědecké psaní. Program připraví UM studenty, aby usilovali postgraduální práci v neuroscience nebo kariéry v lékařství, vědy, vzdělání, výzkumných společností, práva, vědy psaní, řeči patologie a dalších oborů, v nichž vědecké poznatky o mozku jsou klíčové komponenty.

Učební osnovy je široký, komplexní a interdisciplinární, a bude živit pochopení nervového systému z více pohledů a přístupů. Předměty jsou vyučovány fakulty v divizi biologických věd, psychologie, biomedicínských & Pharmaceutical Sciences, chemie, fyziky, matematiky, zdraví, ekonomie, tance a literatury.

Možnosti Curriculum

Studenti si musí vybrat mezi jednou ze dvou možností učebního plánu: Poznávací & biologická psychologie nebo jemu & Molecular Neuroscience. Oba osnovy bude poskytnout studentům široké a interdisciplinární znalosti moderní neurovědy, ale umožní určitou specializaci založenou na studentské zájmy a profesní cíle. Možnost Cognitive Neuroscience a Behavioral bude obsahovat podstatně větší hloubky v psychologických aspektů neuroscience s poněkud menší hloubce v buněčné struktury / funkce a chemii. Tato možnost je ideální pro studenty se silným zájmem o biologickém základě toho, jak se lidé učí a chovají se, systémová analýza úrovni, a jsou zaměřeny směrem k behaviorálních věd.

Možnost Cellular & Molecular Neuroscience bude poskytovat větší hloubku, jak systém funkcí nervového na buněčné a chemické úrovni a je ideální pro studenty cílené na výzkum biomolekul a zásahů. Protože obě možnosti vyžadovat značný kumulativní ročníkovou práci v psychologii, biologii a chemii, je nezbytné, aby studenti vstupující hlavních plánovat své plány kursu strategicky co nejdříve. Všichni studenti vážný zájem v tomto stupni by se měli obrátit na jednu z neurosceince poradci diskutovat o svých plánech.

Stupeň Požadavky

  • Pouze stupně C- nebo lepší jsou přijímány na povinných předmětů uvedených výše.
  • Jak celkově UM GPA a hlavní GPA musí být 2,0, aby absolvent.
  • Major GPA je vypočítána ze všech předmětů výše uvedených přijatých na UM.
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Missoula, Montana
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Missoula, Montana
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu