Bachelor of Science (BSC) v oblasti informačních technologií (IT) (Software Development)

Všeobecné informace

Popis programu

Mezi cíle Informační technologie Program (Software Development) - Což je in-line s posláním AIT, je produkovat absolventy vysokých kalibru v oblasti informačních technologií s využitím mezinárodně benchmarked osnov.

Program je navržen tak, aby poskytnout studentům znalosti a spojené dovednosti v široké oblasti informačních technologií V průběhu programu čtyřletého řadu dovedností na bázi budou generických otázek být udržována s cílem vyvinout studenta jako univerzální absolventa a jako "celoživotní student". Studenti tohoto programu získají design systémů, a komunikační schopnosti a být připraveni na zaměstnání v širokém spektru práci na počítači, nebo pro další studium na postgraduální úrovni. Tyto cíle jsou proto, aby zajistily, že: Každý absolvent programu bude demonstrovat schopnost získávat, uplatňovat a syntetizovat nové poznatky v oblasti informačních technologií, jak je požadováno pro úspěch.

Každý absolvent programu úspěšně dosáhnout velkou výpočetní výsledek, konzistentní s pozicí jedince v rámci jeho / jejích prvních třech letech Práce v IT profesích nebo získat pokročilého stupně z vysoce selektivní programu absolventa.

Každý absolvent programu bude demonstrovat schopnost růst profesionálně, a rozvíjet kariéra-moudrý v IT profese a převzít větší díl odpovědnosti. Významný počet z nich bude dosáhnout vedoucí pozice ve svých odvětvích nebo profese.

Vstupní požadavky

Senior střední / High School Certifikát o přezkoušení (SS / HSCE), nebo západní Afriky Senior Secondary School Certificate (WASSCE) nebo ekvivalent s celkovým skóre 24 nebo lepší v šesti předmětů včetně nahrávek ve: Tři hlavní vyučovací předměty (včetně základních angličtině a Core Mathematics ) plus tři volitelných.

Poslední aktualizace Bře 2017

Informace o škole

Our mission is to become a cradle of excellence in education, training and research through providing leadership in the educational and the technological world by carefully selecting students of chara ... Čtěte více

Our mission is to become a cradle of excellence in education, training and research through providing leadership in the educational and the technological world by carefully selecting students of character, integrity, determination and motivation, and choosing individuals of outstanding character, commitment, ability and vision to serve as trustees, officers and faculty. Méně