Bachelor of Science (Hons) v aplikované psychologie

United International College

Popis programu

Read the Official Description

Bachelor of Science (Hons) v aplikované psychologie

United International College

Bachelor of Science (Hons) v aplikované psychologie

Program UIC Applied Psychology (APSY) poskytuje přísnou výchovu založenou na širokém spektru aplikačně a výzkumně orientované kurzy. Studenti, kteří úspěšně absolvují náš 4-leté učební plán se uděluje bakalářský (vyznamenání) míra v aplikované psychologie. Jsme rovněž zajistit přístup k národním a mezinárodním školení practicums a stáží, a přimět studenty k účasti na probíhajícím výzkumu schopnosti. To poskytuje studentům výzkumného znalosti a zkušenosti potřebné pro úspěšné uplatnění a následné výkon v mezinárodních magisterského a doktorského úrovni psychologie programů.

APSY je speciálně navržen tak, aby poskytnout studentům základní znalosti o psychologické vědy, které mohou použít při vývoji svých kultur a zlepšit své osobní životní situace. Kromě toho náš program poskytuje absolventům základních dovedností, motivace a znalostí požadovaných efektivně fungovat v postgraduálních programů. Zatímco na úrovni bakalář psychologie stupeň má značný praktický význam, a takové absolventi jsou dychtivě sleduje zaměstnavateli v širokém rozsahu spřízněných oborů, ty jednotlivce, kteří chtějí pokračovat v kariéře v Psychological Science typicky pokračovat v jejich vzdělávání mimo stupně bakalářské úrovni , Umístění našeho Bachelor of Science (vyznamenání) Psychologie profesionály ve vysoké kvalitě postgraduálních programů je proto rozhodující složkou našeho programu. Naši studenti jsou budoucností psychologické vědy a kvalita jejich vzdělání a úroveň motivace je primární určitý budoucího vývoje oboru.

Mimo naši primárním zájmem o všeobecném vzdělávání, a student osobního / profesního rozvoje, APSY je také věnována vědecké studie mysli a chování. Klademe důraz na multidisciplinární přístup v našem zájmu splnění Psychological Science, jak dokládá širokou škálu profesních zájmů a národností zastoupených naší fakulty. Naše cíle zahrnují zřízení rozsáhlé mezinárodní sítě komunikaci s ostatními psychologie programy po celém světě, s UIC APSY slouží jako centrální hub. Mimo naši touhu učit se a sdílet informace psychologie související s dalšími odborníky po celém světě, bude tento komunikační sítě podpořit naše úsilí o zajištění umístění našich absolventů na vysoce kvalitní masters- a doktorské úrovni programů po celém světě.

BScAPs101

Osnovy

Studenti jsou obvykle očekává, že dokončí 132 jednotek v rámci struktury osnov níže:

BScAPsCurriculumStructure

* Další podrobnosti naleznete na http://uic.edu.hk/en/ar/staff/undergraduate-handbook/21088-undergraduate-handbook-2016-2017-for-2016-admission

Kariérní vyhlídky

Během posledních 25 let, vědecká psychologie zažívá obrovský růst a vývoj v celé Číně. V roce 1989, bylo jich tam pět univerzit vlastnící psychologie oddělení. Do roku 2007 tento počet vzrostl na téměř 200 soukromých a veřejných institucí, které se věnují vědecké studie lidského poznání a chování. V současné době asi 10.000 studentů jsou zapsáni v psychologii programy BA-úrovni po celé Číně. Kromě toho existuje více než 2000 studenti předmětu v MA a MS-úrovni programů, a více než 300 dalších zapsaní v programech psychologie Ph.D. úrovni. To vše se odráží rychlé a rozsáhlé vývoj Psychological Science které se nacházejí v Číně dnes. Tento rostoucí růst se odráží i poháněný federální vlády nedávné rozhodnutí zahrnout psychologii jako jeden ze šesti oblastí vědy, které dostanou prioritní finanční prostředky.

V posledních několika desetiletích, čínská ekonomika a společnost prošly rychlé a intenzívní vývoj a změny. To výrazně zvýšila svou potřebu zvýšeného počtu profesionálních psychologů. Například, tam jsou menší než 10.000 psychologové pracují v dnešní Číně, ale existuje více než 1.000.000 volná místa v poli. Jak se bude Čína pokračuje v její postup do 21. století, bude tento kritický potřeba psychologie odborníků rostou pouze ve velmi rychlým tempem.

BScAPs102

Pole psychologie zahrnuje jak výzkum, jehož prostřednictvím se učíme základní informace o zdraví člověka a nelidské chování zvířat, a praktické aplikaci, i když kterým se tato informace je aplikován na řešení sociálních problémů a pobízet zdravého lidského rozvoje (viz výše graf *). V Číně dnes velké množství absolventů UIC aplikované psychologie pracují v aplikované nastavení. Nicméně stále existuje mnoho oblastí, které mají velkou potřebu více aplikované psychologie odborníků, včetně klinické psychologie, poradenská psychologie, vývojové psychologie, psychologie komunity, průmyslové / organizační psychologie a mnoha dalších oblastech.

Poznámka:

  • V grafu představuje nastavení zaměstnanosti pro ty s nedávnými doktorátů v psychologii. Činí částka, která má 97% vzhledem k zaokrouhlování a vyloučení 17 "nespecifikovaných" odpovědí. Převzato z D. Michalski, J. Kohout, M. Wicherski, & B. Hart (2011) 2009. Doktorát Survey zaměstnanosti (tabulka 3). Citováno z webových stránek APA: http://www.apa.org/workforce/publications/09-doc-empl/table-3.pdf
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Čína - Zhuhai, Guangdong
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Čína - Zhuhai, Guangdong
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu