Bachelor of Science v biologii

Všeobecné informace

Popis programu

Bachelor of Science v biologii

CCGAbist

Katedra přírodních věd (DNS) nabízí bakalářského titulu v biologických vědách, které připravuje studenty na kariéru jako profesionální biologové v nejrůznějších oborech. Náš program nabízí tři stopy studie: pobřežní ekologie, vzdělávání učitelů na střední úrovni, nebo Pre-profesní dráhu, pro studenty, kteří plánují jít do medicíně, veterinární medicíně, bio-medicínské vědy, stomatologie, farmacie, nebo fyzioterapii. Studenti budou ponoří do interaktivních učebně a laboratorní zkušenosti, jakož i polních zkušeností týkající se jejich zvolené stopy. Inovativní a přísné osnovy budou připravovat studenty na postgraduální studium ve vybrané bio-lékařské vědy profese, nebo pracovních příležitostí, jako je sekundární školní vzdělávání v přírodních vědách, řízení přírodních zdrojů a ekologický výzkum.

Naše poslání

biology103

Posláním oddělení přírodních věd na vysoké škole pobřežních Gruzie je podporovat znalosti a schopnost objevovat komplexní a rozmanitou přírodu na všech úrovních organizace a podporovat intelektuální růst studenta svobodných umění v rámci vědeckého hlediska.

Specifické cíle patří:

  • Podpora aktivního učení prostřednictvím laboratorních experimentů a outdoorových zážitků v terénu, které využívají a vštípit smysl pro unikátních pobřežních ekologických zdrojů
  • Poskytování příležitostí k účasti na vědeckém výzkumu, stáží a provozu v místní komunitě
  • Rozvíjení schopnosti kritického myšlení, které usnadňují nezávislé myšlení a tvůrčí vyjádření
  • Přípravě studentů na kariéru v přírodních vědách a pro přijetí na postgraduální programy a odborných škol.

Proč biologie u pobřežní Gruzie?

biology101

Akademie pobřežní lokalita nabízí ideální přírodní prostředí pro polní řízené učení v pobřežní ekologii a námořní vědy. příslušnost biologii programu s University of Georgia mořského rozšiřovací služba (MAREX), a Skidaway institutu oceánografie, poskytuje výjimečnou vysokoškoláka výzkum a terénní zkušenosti ekologie studenty pobřežních.

Předem profesionální dráha poskytuje vynikající zkušenosti připravit studenty na postgraduální studium, včetně různých vyšetření požadovaných v THIER zvoleném oboru. Zkušeností, různorodost, a kvalifikace CCGA přírodních věd a matematiky fakulty poskytnout studentům s akademickým přísností a dovednosti k úspěchu v jejich zvolené oblasti studia.

Kromě místních přírodních zdrojů, studenti CCGA prospěch z intimního areálu s menšími žáků ve třídě. Naší fakulty jsou pedagogové s vášní pro zvolené oblasti. Jsou ochotni nabídnout one-on-one pomoc každého, kdo hledá ji. Naše fakulta pocházejí z různých akademických prostředí a vyvinuli ve třídě techniky, sahat od klasické výuky na zavádění moderních technologií. Mnoho z naší fakulty také provádět výzkum a jsou ochotni sloužit jako výzkumná poradci pro studenty, kteří chtějí prozkoumat své vlastní zájmy výzkumu.

V CCGA, máme také různé zájmové kluby centrování kolem věd. Kluby DNS-based zahrnují biologie klub, klub životního prostředí, astronomie klub a geologie klub. Tyto organizace nabízejí studentského sboru možnost setkat se s ostatními studenty, kteří sdílejí vášeň pro jednotlivé předměty. Kluby jsou otevřeny pro všechny studenty.

CCGA nabízí bohaté školního areálu komunitu, akademicky přísné programy a vzdělané fakulty připraven sloužit našim studentům. Naplánovat návštěvu CCGA dnes zjistit, jestli naše biologie program je pro vás to pravé!

biology102

pobřežní oblasti ekologie

Koncentrace Pobřežní oblasti ekologie připravuje studenty, kteří plánují věnovat se kariéře v ekologii, biologie ochrany, mořské biologie, organismal biologie, lesnictví, volně žijících živočichů, nebo řízení přírodních zdrojů.

CCGAeco

Pre-Professional

Koncentrace Pre-Professional připravuje studenty, kteří plánují věnovat se kariéře v mikrobiologie, buněčné a molekulární biologie, biotechnologie, lékařství a veterinárního lékařství, bio-medicínské vědy, stomatologie, farmacie, nebo fyzioterapii. Tato koncentrace připravuje studenty pro profesionální a postgraduální školních programů.

Středoškolské vzdělání

Střední koncentrace školství připravuje budoucí sekundární učitele biologie pro kraje a státu. Vysoce kvalifikovaní přírodních vědách a matematice učitelé jsou známy jako kriticky důležitá pro zvýšení počtu absolventů vysokých škol, kteří sledují vyšší tituly v oblasti vědy, technologie, inženýrství a matematiky (STEM). Tato koncentrace vyrovnává s pokyny kurikulárních vědy standardů příští generace; NCATE / NGSS normalizačního programu (2003).

CCGAchem

BIOCHEMISTRY

Koncentrace biochemie poskytuje studentům kvantitativně cíleným vzdělávací program, který propojuje své zájmy v biologii a chemii a připravuje je pro vstup do nejrůznějších profesionálních programů v oblasti zdravotnictví, jakož i postgraduální studium biochemie.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The College of Coastal Georgia will be a college of choice for students within Georgia and beyond, providing an outstanding education for tomorrow's leaders and citizens through service learning, glob ... Čtěte více

The College of Coastal Georgia will be a college of choice for students within Georgia and beyond, providing an outstanding education for tomorrow's leaders and citizens through service learning, global awareness and engaged entrepreneurship. Méně