Bachelor of Science v biologii

Grambling State University

Popis programu

Read the Official Description

Bachelor of Science v biologii

Grambling State University

Posláním katedry biologických věd je poskytnout vynikající vzdělávací přípravu v pre-odborných oblastech studia pro studenty se zájmem medicíny, stomatologie a dalších spojeneckých zdravotnických profesí, nebo postgraduální studium v ​​biomedicíně. Oddělení také připravuje studenty na kariéru v oblasti životního prostředí vědců a učitelů středních škol biologie. Tím, že poskytuje ošetřující prostředí, ministerstvo biologických věd se snaží pomoci studentům dosáhnout svého plného potenciálu a akademických cílů.

Studijní program a požadavky:

Bachelor of Science v oboru se zaměřením na biologii se uděluje studentům, kteří dokončí popsaného programu studia a splňují požadavky na katedře biologických věd a vysoké školy umění a věd. Oddělení nabízí dvě oblasti koncentrace, Obecná biologie a biologie zvěře.

Obecná možnost biologie poskytuje pre-odborné vzdělávání pro studenty, kteří plánují pokračovat vyšší tituly v medicíně, veterinární medicíně, lékárna, příbuzných zdravotnických oborů nebo jiné absolventské hodnosti v biomedicínských vědách. Studenti, kteří se rozhodnou valné možnost biologie musí absolvovat 125 hodin semestr samozřejmě práce, včetně 29 hodin základních kurzů.

Možnost Wildlife biologie připravuje studenty na kariéru v divoké zvěře biologie a vědy o životním prostředí. Wildlife biologie obory se také doporučuje, aby prováděly absolventské hodnosti, protože různé oblasti výzkumu a praxe řízení poptávky více technických dovedností a odborné přípravy pro udržení lidské interakce s divokou zvěř ekosystémy. Studenti, kteří si objednají Wildlife biologie musí absolvovat 125 hodin semestr samozřejmě práce, včetně 15 hodin wildlife základních kurzů.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Grambling, Louisiana
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené státy americké - Grambling, Louisiana
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu