Read the Official Description

Bachelor of Science v informatice


The College of Science & Mathematics bude podporovat, podporovat a odměňovat vysokou kvalitu výuky; zlepšit nábor a udržení; zlepšit obecně prospěšnou práci; zlepšit řízení grantu; podporovat silné výzkumné fakulty programů; a podporovat excelenci na podporu vysoké úrovně odborné způsobilosti ze strany studentů.


Vysoká škola vědy a matematika je pomáhat studentům akademicky vyniknout a dosáhnout produktivní kariéru prostřednictvím programů v akademicích, výzkumu a obecně prospěšných prací. Vysoká škola poskytuje vzdělání v biologii, chemii, počítačové vědy, mořské biologie, matematiky, fyziky a technologických procesů. Příležitosti vedoucí k stupňů ve strojírenství a medicíně u sesterských vysokých škol rozšířit naši nabídku stupňů. Vysoká škola fakulty jsou odhodláni k celoživotnímu vzdělávání a vědeckého výzkumu, akademické a pedagogické povýšení, a dosah pro místní komunitu prostřednictvím služby a rozšíření příležitostí.

Paradigma


Bakalářská ve výpočetní techniky stupeň je určen pro studenty, kteří plánují na zahájení profesionální kariéru v oboru počítačových věd ihned po ukončení studia nebo pro studenty, kteří mají v úmyslu usilovat o postgraduální studium. Program poskytuje silný profesionální základ v oboru počítačových věd, matematiky a přírodních věd, a zahrnuje volitelných, které mohou být vybíráni tak, aby vystavení aplikační oblasti ve vědě nebo počítačových informačních systémů. Je vhodný pro studenty, kteří hledají zaměstnání v počítačovém průmyslu a pro studenty, kteří hledají pochopení toho, jak počítače a jejich aplikace vyvíjet.

Program taught in:
Angličtina

See 14 more programs offered by University of the Virgin Islands »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date
Application deadline
End Date