Read the Official Description

Cíl

Cílem tohoto programu je poskytnout studentům s kombinací znalostí, hands-on zkušeností a aplikace teorie do informačních technologií. Program drží krok s měnící se technologie a související obchodní praktiky tím, že nabízí kurzy v oblastech, jako je analýza systémů, webové aplikace, několik programovacích jazyků, a grafického designu uživatelského rozhraní. Osnovy klade důraz na kvantitativní a komunikační dovednosti, jakož i poskytování základ v obchodních podmínkách. Po dokončení studia, budou studenti získají titul Bachelor of Science v oblasti informačních technologií.

Absolventi tohoto programu budou mít nárok na zaměstnání jako entry-level počítačových softwarových aplikací techniky, počítačových a informačních systémů manažerů, systémy počítačové analytiků, odborníků systémy sítí a softwarových systémů inženýrů.

Délka programu

Program obvykle trvá čtyři roky se skládá z 12 semestrů, každý včetně dvou 8-týdenní podmínek. Minimální čas na dokončení programu 48 měsíců (192 týdnů, 16 týdnů) přestávka. Studenti musí absolvovat přidruženého titul plus minimálně 55,0 hodin úvěru, tedy celkem 123 hodin úvěru. Kompletní program se skládá z přibližně 2115 hodin, která se skládá z 1575 hodina teorie a 540 hodin v laboratoři.

Požadavky

Aplikace je otevřený pro lidi, kteří získali Missouri Tech spolupracovník aplikovaných věd v oblasti informačních technologií stupně nebo ekvivalent.

Semestr Začátek Termíny

Kurzy začínají každých 8 týdnů.

Rozvrh

Od pondělí do čtvrtka, od 08:00 do 13:50, nebo od pondělí do čtvrtka, od 17:00 do 22:50

Učení systémových zdrojů doba

Od pondělí do čtvrtka, od 08:00 do 23:00, v pátek od 08:00 do 17:00 av sobotu od 09:00 do 13:00

Program taught in:
Angličtina

See 2 more programs offered by Missouri Tech »

This course is Campus based
Start Date
Open Enrollment
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment